Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, papp0us είπε

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλα θα μπορούσα να τα έχω πάει και καλύτερα. θα μειώσω το Porpoising και θα γίνω καλύτερος.


Ποσους βαθμους πηρατε σημερα ειπαμε; :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, papp0us είπε

Κανονικά θα έλεγα οτι σε κάτι τέτοια λείπει η Mercedes, γιατι και σαν οδηγοί και σαν ομάδα είναι αλεπουδες σε τέτοια πράγματα , αλλα θα με κράξετε, οπότε δεν το λέω :P 

Πως να γίνουν αλεπούδες οι φοράδες; Δε νομίζω να μπορούν και να θέλανε :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GoMaR είπε


Ποσους βαθμους πηρατε σημερα ειπαμε; :P

 

Ολογράφως μηδέν, αλλα ο Goatify έβλεπε την πλάτη μας σε όλο τον αγώνα. Κάναμε και doublestack. Η κάτι που θύμιζε τέλοσπάντων. Η ομάδα βελτιώνεται συνεχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν τον έπιανε με τίποτα τον Μαξ. Αν ήταν ο Σαρλ πολύ πιθανόν να είχε κάνει προσπέραση σε κάποιο σημείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Diinekis21 είπε

27 ;)

Δε μπορείτε να μας ταξινομήσετε εκεί που θέλετε κύριε, Λες και αν ήμουν Mercedes θα το έκρυβα. Βασικά ποιος θα υποστήριξε τη καλή ομάδα και θα έλεγε "αλλα ξέρετε όχι, συμπαθώ αυτή με το κουτσό καγκουρο και το τον ξυνομούρη Άγγλο που σουρνεται πίσω πίσω";

Συμπαθώ πολύ και τους δυο οδηγούς τους, αλλα η Mercedes μπορεί να φύγει αύριο απο το σπορ, ποσώς με ενδιαφέρει. Καλύτερα βασικά , να πάρουμε τον George, να ζευγαρώσουμε τους ξυνομούρηδες Βρετανούς.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ferrari είχαν κάποια αστάθεια (οκ δε ξέρω αν ήταν σε όλο τον αγώνα αλλά ήταν σε αρκετούς γύρους) στην έξοδο της 10 που τους έκοβε κατιτίς στην ευθεία με το DRS.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόψε η Φερράρι ήταν ταχύτερη, και εξαιρετική σε ότι αφορά φθορά ελαστικών. Μάπα στρατηγική και στα δύο μονοθέσια τους, αλλά τυχεροί με την στούκα Τσουνόντα.

Ο Μαξ είναι ο καλύτερος οδηγός ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ~mxls~ είπε

Απόψε η Φερράρι ήταν ταχύτερη, και εξαιρετική σε ότι αφορά φθορά ελαστικών. Μάπα στρατηγική και στα δύο μονοθέσια τους, αλλά τυχεροί με την στούκα Τσουνόντα.

Ο Μαξ είναι ο καλύτερος οδηγός ξανά.

Απόντος  του Σαρλ.

Παντως φαίνεται ότι και η RBR έχει θέματα ακόμα αξιοπιστίας…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To F1ΤV βγάζει ένα "race in 30" λίγο μετά το τέλος του αγώνα που το βλέπω συνήθως για Recap και είναι πολύ καλό. Δυστυχώς πολλές φορές είναι πιο ενδιαφέρον και απο τον αγώνα :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Απόντος  του Σαρλ.

Παντως φαίνεται ότι και η RBR έχει θέματα ακόμα αξιοπιστίας…

Μάλλον έτσι θα μας πάει όλη τη χρονιά. Μεταβατική τεχνολογία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...