Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν δεν κανω λαθος κανεις δεν πηρε tow. ο sainz εφυγε μονος εμπρος μακρια απο το εκλερακι. ο max που περιμενε tow απο checo δεν του εκατσε και ο τσεκο και αυτος μονος και ερημος κατα τα λεγομενα του.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Virus200 είπε

Τα quali που κανει φέτος ο λεκ είναι από άλλο πλανήτη.  Για να δούμε αύριο και στον αγώνα τι θα γινει σε ρυθμό αγώνα και στρατηγική.

Μαξ φαίνεται να του λείπει κάτι τον τελευταίο καιρό και να μην μπορεί να το βρει σε αντίθεση με τον περεζ που έχει ανέβει δραματικά. Τον πίστευα από πέρσι και πίστευα ότι φέτος θα είναι πολύ καλύτερος μετα την προσαρμογή του.

Και πάλι εκπληκτικός λεκ.

Ευχαριστιομαστε ωραίο πρωτσθλημα φέτος. Μετα απο πολλά χρόνια. Αν ανεβαίνε κι ο Sainz λίγο. 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MAFAKA είπε

Μη συναινετικό σεξ από το Μονεγάσκο στον Ολλανδό αύριο 🤭

Το ακούσατε πρώτοι εδώ.

Καλα τα λες σοφε γεροντα αλλα απο πισω ειναι ο max. Και τον εχω να χανει απο τα νευρα του τα φρενα και να χωνεται στο πισω μερος της φοραδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ghostrider είπε

1.41.36 απλα MEGA .... ουτε με slipstream . αυριο βεβαια θα το ριξει στον τοιχο ...

"Mattias νομίζω οτι δε με εμπιστεύεστε"

"Γιατι Charles, τι σε κάνει να πιστεύεις κάτι τέτοιο;"

"Γιατι βγήκα για ζέσταμα και έχετε αρχίσει να μαζεύετε ήδη το γκαράζ μου"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sattack είπε

Ευχαριστιομαστε ωραίο πρωτσθλημα φέτος. Μετα απο πολλά χρόνια. Αν ανεβαίνε κι ο Sainz λίγο. 

Ευχαριστιόμαστε πρωτάθλημα λέει, και η μόνη αλλαγή είναι ότι αντί για Mercedes έχουμε Ferrari, και και οι 2 πρώτες ομάδες είναι 1"~ ταχύτερες στο γύρο από τις υπόλοιπες. Μετά όταν λέω οτι το ζόρι σας ήταν να μην κερδίζει ο Hamilton και όχι να έχουμε πρωτάθλημα με λέτε περίεργο.

  • Like 2
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

"Mattias νομίζω οτι δε με εμπιστεύεστε"

"Γιατι Charles, τι σε κάνει να πιστεύεις κάτι τέτοιο;"

"Γιατι βγήκα για ζέσταμα και έχετε αρχίσει να μαζεύετε ήδη το γκαράζ μου"

μην το μαζεψουν απο το βραδυ και το πρωι ξυπνησει και του πει το hotel boy οτι η ομαδα ειναι ηδη στο αεροδρομιο ....

Μόλις τώρα, papp0us είπε

Ευχαριστιόμαστε πρωτάθλημα λέει, και η μόνη αλλαγή είναι ότι αντί για Mercedes έχουμε Ferrari, και και οι 2 πρώτες ομάδες είναι 1"~ ταχύτερες στο γύρο από τις υπόλοιπες. Μετά όταν λέω οτι το ζόρι σας ήταν να μην κερδίζει ο Hamilton και όχι να έχουμε πρωτάθλημα με λέτε περίεργο.

Εσενα πρεπει να σε στελνω να βλεπεις indycar εντατικα ... Δεν θα πω Nascar γιατι εκει απλα ειναι τιμωρια ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, liakjim είπε

Πως το λέει ο Αλόνζο; Welcome to my world; Τον επτάκις τον είδαμε κάπου;

ναι επτακις στην 7η θεση ... βεβαιως βεβαιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sattack είπε

Ευχαριστιομαστε ωραίο πρωτσθλημα φέτος. Μετα απο πολλά χρόνια. Αν ανεβαίνε κι ο Sainz λίγο. 

Εγω συνεχίζω να πιστεύω ότι με το αμαξι που έχει φτιάξει φέτος η φερραρι και τον λεκ εάν χάσουν το πρωτάθλημα θα το χάσουν μονοι τους με την στρατηγική που δεν το έχουν και ίσως τον λεκ που ειναι λιγο πιο επιρρεπής στα λάθη.

Οχι ότι η rb δεν έχει και αυτή αμαξάρα. 

Μην περιμένεις πιο πολλά από τον sainz μέχρι εκει είναι και πέρσι από συγκυρίες βρέθηκε πιο ψηλά από λεκ. Μαξ και λεκ είναι μια κατηγορία μόνοι τους στο θέμα οδήγησης με τον μαξ να έχει το λίγο κάτι παραπάνω για εμένα άσχετα αν είναι λίγο ντε φορμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, liakjim είπε

Πως το λέει ο Αλόνζο; Welcome to my world; Τον επτάκις τον είδαμε κάπου;

Παντως το χτυπημα που εφαγε στην ευθεια ομολογω οτι δεν το εχει φαει κανενας φραπες στην ιστορια ....
εβλεπες το πλανο και ελεγες τωρα θα σπασει το αμαξι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

Ευχαριστιόμαστε πρωτάθλημα λέει, και η μόνη αλλαγή είναι ότι αντί για Mercedes έχουμε Ferrari, και και οι 2 πρώτες ομάδες είναι 1"~ ταχύτερες στο γύρο από τις υπόλοιπες. Μετά όταν λέω οτι το ζόρι σας ήταν να μην κερδίζει ο Hamilton και όχι να έχουμε πρωτάθλημα με λέτε περίεργο.

Ίσως σου διαφεύγει ότι και οι 4 οδηγοί μάχονται για την 1η θέση,  με σχεδόν παρόμοιους χρόνους.

Ίσως σου διαφεύγει ότι ο 1ος με τον 3ο έχουν μόνο 15 βαθμούς διαφορά μετά 7 αγώνες.

Πέρυσι είχαμε μεγάλη μάχη αλλά μόνο μεταξυ 2. Το 20 και το 19 καμμια μάχη. Το 18 και το 17 μάχη μεταξύ 2 μέχρι το καλοκαίρι μόνο. Το 16 το 15 και το 14 μάχη μεταξύ των 2 της ίδιας ομάδας. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...