Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, papp0us είπε

Πόσα να αντέξει το βασανισμένο μου κορμί ακόμα ρε Mclaren;

Εγω παντως που εκανα 2 αναλυσεις CFD στο πορτοκαλι explorer ειδα οτι θεωρητικα ειναι ταχυτερο 6sec στον γυρο απο ολα τα αλλα μονοθεσια. Υποπτευομαι οτι η ιδια η ομαδα βαζει βαριδια στις τσεπες ωτε ο ανταγωνισμος να μην παρει χαμπαρι το τεραστιο πλεονεκτημα της ...

45 λεπτά πριν, liakjim είπε

Λυπάμαι τους εγκεφάλους των οδηγών της φεράρι και της μερσεντές...

Το ειπε και ο γιωργος. Με τα υπαρχοντα μονοθεσια και κανονισμους δεν υπαρχει οδηγος που να αντεξει 4 σαιζον.
Λιγο πολύ η επιστροφη στις παλιες εποχες του ground effect εφερε και ολα τα παρατραγουδα εκεινων των εποχων.
Εγω οπως και τοτε ετσι και τωρα αναμενω να τα καταργησυν σχετικα γρηγορα.
Οταν οι πιλοτοι σου δηλωνουν οτι τα G ειναι πλεον μη ανεκτα πρεπει να ακουσεις ...

Επεξ/σία από ghostrider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, ghostrider είπε

Οταν οι πιλοτοι σου δηλωνουν οτι τα G ειναι πλεον μη ανεκτα πρεπει να ακουσεις ...

Αν και συμφωνω σε αυτα που λες αυτο που μου περασε πρωτο απο το μυαλο οταν διαβασα την παραπανω προταση ηταν:       

" Γιατι θα πανε σε αλλου αθλημα?"

Πολυ απλα θα το συνηθισουν...θα διορθωθει και με τον καιρο και ολα καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, ~mxls~ said:

Όλες οι κατάρες από χέιτερς του Χάμιλτον έχουν πιάσει τόπο. Μιλάμε εφιάλτης η οδήγηση αυτής της Mercedes.

Κουρασε κ αυτος με τη γκρινια του...

Σκασε ρε@#$@ , τωρα που δεν εχεις πυραυλο εδαφους εδαφους σε επιασε η γκρινια ε?

Οταν περυσι τους περνουσε ολους σαν σταματημενους στη βραζιλια εκει ηταν οδηγαρα..

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αρε sainz .... παλι εχασες το 1-2. τουλαχιστον εχουμε τσεκο εμπρος να αισθανομαστε ομορφα

Επεξ/σία από ghostrider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα quali που κανει φέτος ο λεκ είναι από άλλο πλανήτη.  Για να δούμε αύριο και στον αγώνα τι θα γινει σε ρυθμό αγώνα και στρατηγική.

Μαξ φαίνεται να του λείπει κάτι τον τελευταίο καιρό και να μην μπορεί να το βρει σε αντίθεση με τον περεζ που έχει ανέβει δραματικά. Τον πίστευα από πέρσι και πίστευα ότι φέτος θα είναι πολύ καλύτερος μετα την προσαρμογή του.

Και πάλι εκπληκτικός λεκ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...