Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, ghostrider είπε

Πιο εύκολο να φέρει τον O'Ward που ήρθε 2ος  στο indy 500 και είναι και μεξικάνος

Αυτόν θέλουμε , o Χέρτας δεν βλέπω να στέκεται F1. Ιδανικά βέβαια ο George o Rusell αντιλαμβάνεται το λάθος του να πάει mercedes και μας χτυπάει την πόρτα, αλλα επειδή θαύματα δε γίνονται συχνά, ας μείνουμε O'ward.

Εγώ νομίζω οτι ο Gasly κάνει υπομονή να τα παρατήσει ο κοτσίδας, δεν ξέρω γιατι έχω αυτή την εντύπωση, αλλα στο μέτωπο γράφει Mercedes.

Γενικά ξέρω οτι σας στεναχωρώ, αλλα νομίζω οτι θα ήταν καλό κοτσίδας/Vettel/Alonso, λόγω ηλικίας, και προδότης, λόγω διαφόρων προβλημάτων που έχει, και δεν μπορώ να σας εξηγήσω, να τα παρατήσουν εντός επόμενης διετίας, μήπως έχουμε 'κανα τρελό ντόμινο στους οδηγούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, papp0us είπε

Αυτόν θέλουμε , o Χέρτας δεν βλέπω να στέκεται F1. Ιδανικά βέβαια ο George o Rusell αντιλαμβάνεται το λάθος του να πάει mercedes και μας χτυπάει την πόρτα, αλλα επειδή θαύματα δε γίνονται συχνά, ας μείνουμε O'ward.

Εγώ νομίζω οτι ο Gasly κάνει υπομονή να τα παρατήσει ο κοτσίδας, δεν ξέρω γιατι έχω αυτή την εντύπωση, αλλα στο μέτωπο γράφει Mercedes.

Γενικά ξέρω οτι σας στεναχωρώ, αλλα νομίζω οτι θα ήταν καλό κοτσίδας/Vettel/Alonso, λόγω ηλικίας, και προδότης, λόγω διαφόρων προβλημάτων που έχει, και δεν μπορώ να σας εξηγήσω, να τα παρατήσουν εντός επόμενης διετίας, μήπως έχουμε 'κανα τρελό ντόμινο στους οδηγούς.

Ο προδοτης σου ηρθε για να μεινει και να σας σπαει τα νευρα ..... Με τοσο χαλια στρατηγικες που εχει η Ferrari εξαλλου παιζει να νιωσουν οι ιταλοι πως ειναι καλυτερος και απο τον ..... Lando  (τι νομιζες θα ελεγα το ονομα Αλονσο να διαπραξω ιεροσυλια ?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ghostrider είπε

Ο προδοτης σου ηρθε για να μεινει και να σας σπαει τα νευρα ..... Με τοσο χαλια στρατηγικες που εχει η Ferrari εξαλλου παιζει να νιωσουν οι ιταλοι πως ειναι καλυτερος και απο τον ..... Lando  (τι νομιζες θα ελεγα το ονομα Αλονσο να διαπραξω ιεροσυλια ?)

Ορίστε, πάλι με παρεξηγείτε. Εγώ το λέω να φύγει ο άνθρωπος να πάει να τρέξει ένα λεμαν, ένα Indycar, ένα MotoGP ρε αδελφέ, κάτι να αλλάξει παραστάσεις και να ζήσει μια ζωή γεμάτη εμπειρίες. Εσείς που θέλετε το κακό του, τον θέλετε εκεί στη μιζέρια και την πίεση. Όχι κύριοι, Ο Carlos DNFainz Jr θα ζήσει ελεύθερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, papp0us είπε

 Όχι κύριοι, Ο Carlos DNFainz Jr θα ζήσει ελεύθερος.

Λες για αυτό να "κυνηγούσε" ο Perez τα πτηνά στο Μονακό;

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, papp0us είπε

Ιδανικά βέβαια ο George o Rusell αντιλαμβάνεται το λάθος του να πάει mercedes και μας χτυπάει την πόρτα

Μη γίνει το union Twitch-Power point στα ασημί... :)

125357685_norrus.png.14b691239b08506cc78f090102cda1f8.png

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Μη γίνει το union Twitch-Power point στα ασημί... :)

125357685_norrus.png.14b691239b08506cc78f090102cda1f8.png

Τότε θα έχουμε κοκορομαχίες....

images?q=tbn:ANd9GcRMhwUrqr4Poj6oCh0AKUl

και ο φίλτατος Τότο θα είναι έτσι:

france-skitso.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Μη γίνει το union Twitch-Power point στα ασημί... :)

125357685_norrus.png.14b691239b08506cc78f090102cda1f8.png

Αυτό μας λείπει να μας μείνουν τα λιμά. Έχουν λεφτά αυτοί, να βρουν καλύτερους οδηγούς, έτοιμους, με εμπειρία πρωταθλητισμού. Το Lando τον υπογράψαμε μέχρι το 25, δεν τον δίνουμε.

Επίσης, άσχετο τελείως, αλλα μετά απο αρκετούς αξιόλογους νέους οδηγούς που είχαν μπει παλαιότερα, οι τελευταίοι είναι πάρε τον ένα και χτύπα τον άλλον. Τι λατίφι, της Schumacher, τι Ρώσος που τον χάσαμε νωρίς, τι Zhao, τι μάο. Δείχνουν λίγοι ρε παιδί μου. Οκ καταλαβαίνω οτι εδώ μιλάει το χρήμα, αλλα τίποτα περίεργοι συνδυασμοί οδηγών με χρήμα ΚΑΙ ταλέντο δεν υπάρχουν;

Επεξ/σία από papp0us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, specre είπε

Τότε θα έχουμε κοκορομαχίες....

images?q=tbn:ANd9GcRMhwUrqr4Poj6oCh0AKUl

και ο φίλτατος Τότο θα είναι έτσι:

france-skitso.jpg

Όχι κύριε! Θα κάνει του Τοτού παρουσίαση στο power point ο Russell ότι θα συνεργαστούν καλά και μετά θα πάνε να παίξουν Mario Kart στο Switch!

14 λεπτά πριν, papp0us είπε

Αυτό μας λείπει να μας μείνουν τα λιμά. Έχουν λεφτά αυτοί, να βρουν καλύτερους οδηγούς, έτοιμους, με εμπειρία πρωταθλητισμού. Το Lando τον υπογράψαμε μέχρι το 25, δεν τον δίνουμε.

Θα μείνει η McLaren με Android και Ricci σε ρόλο παλιού μέχρι το 30!

1704328060_.jpg.91645c3bb964d6951d84a00cd24ccea7.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ’ αυτά και με κεινα έχουμε χάσει συχνά πλάνα από τον Τοτό καθώς και εκείνα τα επικά radio με τον race director.

«Michael, this is not right!!!» με αυστηρή γερμανική (ή αυστριακή) προφορά!

Ξενερωτοι. 
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...