Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
50 λεπτά πριν, haHa είπε

Δεν εισαι δεξια οταν την πατας, εισαι πανω της. 

Για αυτο επαιρναν ποινη αν απλα την παταγαν. 

Αυτο γραφω οτι δεν ειναι ξεκαθαρο και οτι μπορουν να δοθουν διαφορετικες ερμηνειες για αυτο και το ξεκαθαρισαν φετος.

Ειναι κατι αντιστοιχο με το εντος πιστας εαν παταει εστω η μια σου ροδα τη γραμμη (εξαρταται και την πιστα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
15 λεπτά πριν, liakinen είπε

Μονο σε μενα φαινονται μαλακιες αυτα που λεει; λες και οι μεσα ειναι αλανθαστοι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Spect~ είπε

Μονο σε μενα φαινονται μαλακιες αυτα που λεει; λες και οι μεσα ειναι αλανθαστοι

Μισογεμάτο για μένα το ποτήρι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά καλά τα λέει. Δεν γι εται να κράζεις δημόσια. Δεν θα του άρεσε επίσης του ίδιου όταν θα κάνει ζημιά στο αυτοκίνητο να βγαίνει η ομάδα και να λέει ότι "είχαμε ένα πολύ καλό στήσιμο αλλά μας το έφαγαν οι μπαριερες και δεν θα έπρεπε ".

 

Στα μίτινγκ πες ότι θέλεις, όχι προς τα έξω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, ep1 είπε

Προσωπικά καλά τα λέει. Δεν γι εται να κράζεις δημόσια. Δεν θα του άρεσε επίσης του ίδιου όταν θα κάνει ζημιά στο αυτοκίνητο να βγαίνει η ομάδα και να λέει ότι "είχαμε ένα πολύ καλό στήσιμο αλλά μας το έφαγαν οι μπαριερες και δεν θα έπρεπε ".

 

Στα μίτινγκ πες ότι θέλεις, όχι προς τα έξω.

 

Ναι ο Hamilton έχει κάνει ροδέλες τη Mercedes, ο Verstappen πριν μια βδομαδα έλεγε μέσες άκρες "είμαστε τόσο άχρηστοι που δεν μπορούμε να φτιάξουμε ούτε το DRS", ο Leclerc φταίει που του ρημάξανε τον αγώνα που ήθελε προσπάθεια να του τον χαλάσουν. Έχασε 3 θέσεις σε πιτ στοπ στο ΜΟΝΑΚΟ. Δηλαδή μιλάμε για κατόρθωμα.

Ο Hill νομίζω ότι θυμάται τη Ferrari της εποχής του, που ήταν ομάδα που δούλευε ρολόι και είχε Jean Todt. Δυστυχώς η Ferrari του 2022 δεν είναι αυτή η Ferrari, και όταν είναι για κράξιμο, καλά είναι να τους κράζουν, γιατί δεν είναι Haas που "ντάξει δεν έγινε και τίποτα"¨. Μιλάμε για τη Ferrari και αυτά είναι παιδικά λάθη.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, jek20 είπε

FUFiN58X0AIgVVN?format=jpg&name=small

Δλδ θελει μεχρι το τελος της καριερας του να ειναι 2ος οδηγος; Να μου πει, και που αλλου να παει για να ειναι πρωτος.

 

Εγω ακομα δεν εχω καταλαβει τι ακριβως εγινε με τον ασυρματο και τον leclerc. Εχασε χρονο επειδη ηταν 2πλο πιτ-στοπ με τον Sainz ή απλα δεν επρεπε να μπει ακομα;

 

Τελος, φανταζομαι οτι αυτα που εκαναν οι Albon, Latifi δεν επηρεασαν ουσιαστικα τον αγωνα για τις Ferrari; Αλλιως δε βρισκω τον λογο που δεν κινησαν διαδικασιες.. Εστω για το τυπικο.

Επεξ/σία από Witcher1st
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...