Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πωπω τι αηδια θεε μου..

Θαυμαζαμε παλια τους οδηγους για τις μοναδικες τους ικανοτητες και το θαρρος τους, τωρα εχουν καταντησει ενα τσιρκουλο που δεν ξεκιναει επειδη βρεχει!!!

Απιστευτο!! Ετσι τρεχει και η θεια μου απο τα τρικαλα. Ελεος ρε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα παιδια... και να σταματησει η βροχη, η ταχυτητα του αερα ειναι στα 9km/h... και ειναι και νοτιάς... πού να τρεξουν με τετοιο αερα; :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dtk-386 είπε

Την ψιχαλα που βλέπετε; Ρίχνει βροχή κανονική.

εδω και 13 λεπτα εριχνε ψιχαλα...2 λεπτα ριχνει και σιγα την βροχη. με κουκουλες ειναι ο κοσμος. Ουτε καν ομπρελες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, giwfys είπε

Πωπω τι αηδια θεε μου..

Θαυμαζαμε παλια τους οδηγους για τις μοναδικες τους ικανοτητες και το θαρρος τους, τωρα εχουν καταντησει ενα τσιρκουλο που δεν ξεκιναει επειδη βρεχει!!!

Απιστευτο!! Ετσι τρεχει και η θεια μου απο τα τρικαλα. Ελεος ρε 

Θαυμάζουμε επίσης ότι τα θανάσιμα ατυχήματα έχουν μειωθεί κατά πολύ. Ακόμα να καταλάβατε ότι τρέχει μια νέα εποχή στην F1 και οποιαδήποτε σύγκριση με παλαιότερες χρονιές ειναι άτοπη

Επεξ/σία από Shyn
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Πρέπει να πω ότι μου έχει συμβεί αυτό, να βρέχει και να μην έχω αδιάβροχο. Στη Γαλλία, στο Μανικουρ". Και μένα μου έχει συμβεί στην Ελλάδα, στα Πατήσια, αλλά δε με ακούς να το φλεξαρω τραχανά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρέχει δε βρέχει από εδώ και πέρα δε καταλαβαίνω ποιο το νόημα αναμονής? Ο τάπητας είναι φουλ βρεγμένος και αν δεν πατηθεί δύσκολα θα αλλάξει η καταστασή του σύντομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...