Προς το περιεχόμενο

hp deskjet 3835


trialxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω το συγκεκριμένο μηχάνημα και αντιμετωπίζω κάποιο περίεργο πρόβλημα. Η χρήση είναι οικιακή όποτε δεν είχα πολλές εκτυπώσεις.

Πριν ένα χρόνο που τον αγόρασα εκτύπωνε μια χαρά και μεσώ υπολογιστή και με το κινητό.

Τώρα που άρχισα να τον χρησιμοποιήω πάλι, απο το κινητό αργεί να εκτύπωση, και από τον υπολογιστή δεν μπορεί.

Από τον υπολογιστή το έσβησα το ξανά έκανα εγκατάσταση 2 φόρες άλλα τίποτα, χρησιμοποίησα και το hp print and scan doctor αλλα τίποτα και με αυτό.

Στον υπολογιστή τον εμφανιζει κανονικά άλλα οταν δίνω εκτύπωση δεν μου την κάνει η θα ξεκινήσει μετά απο κανένα 10 λεπτό, θα προσπαθήσει να την κάνει και στο τέλος θα βγαλει λευκη σελιδα

Υ.Σ 1 στην αρχή ειχα και ασπρόμαυρο και πολύχρωμο μελάνι, γέμισα μια φορά το ασπρόμαυρο και την δεύτερη φορά αγόρασα καινούργιο ασπρόμαυρο. Το πολύχρωμο εχει τελειωσει και δεν το ανανέωσα ποτε. ειχα βγαλει και το μελανι μεσα απο τον εκτυπωτη

Υ.Γ  2 Θελω ενα μηχανημα απο εδω και περα για να εκτυπώνω 40-60 σελιδες τον μηνα, αυτο το μηχάνημα που έχω είναι οικονομικό για την δουλειά που το θέλω η να κοιτάξω για καποιο αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τον έχεις συνδεμένο στον υπολογιστή με καλώδιο, άλλαξε το καλώδιο.

Αν τον έχεις ασύρματο, τσέκαρε την συνδεσιμότητα με το ρούτερ. Μπορεί να είναι και ο λόγος που σου αργεί η εκτύπωση απο το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω ασύρματα, πως μπορω να το ελέγξω ?

πηραξα μια ρυθμηση απο το δικτυο και εδωσα προσβαση και τωρα εκτυπωνη μια χαρα. ευχαριστω για την βοηθεια

Καποιος αμα μπορει να μου απαντησει για την χρηση που το θελω αμα ειναι οκ και οικονομικο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...