Προς το περιεχόμενο

Απορίες και συμβουλές για αφυγραντήρα


pp6210

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Τι εχεις κανει ρε μλκ?:o

Δεν διαβασα αναλυτικα τι εχεις κανει γιατι δεν προλαβαινω τωρα αλλα μια ερωτηση.....ποσο καιρος περασε απο τοτε που το πηρες και το καθαρισες?

Και ποσο δουλευε γενικοτερα?

 

Της μητέρας μου είναι, 3 χρονών. Τον δουλεύει το χειμώνα 5-6 ώρες τη μέρα.

Το στίτι εν τω μεταξύ είναι πεντακάθαρο, κάθε 2-3 μέρες βάζει ηλεκτρική σκούπα.

Και τα φίλτρα τα καθαρίζει συχνά... κι όμως έπιασε μέσα τόση βρωμιά.

Πρέπει να ανοίξω και τον δικό μου κάποια στιγμή... τώρα που ξέρω τι με περιμένει θα τον ξεπετάξω σε ένα δίωρο.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, ekrepali είπε

Πρέπει να ανοίξω και τον δικό μου κάποια στιγμή... τώρα που ξέρω τι με περιμένει θα τον ξεπετάξω σε ένα δίωρο.

 

Ποιον εχεις?

Νομιζα ηθελες ν'αγορασεις αφυγραντηρα οταν μου το ειπες αλλα μαλλον επαγγελμα θ'αλλαξεις οπως φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Ποιον εχεις?

Νομιζα ηθελες ν'αγορασεις αφυγραντηρα οταν μου το ειπες αλλα μαλλον επαγγελμα θ'αλλαξεις οπως φαινεται.

O παλιός είναι Morris 12άρης... γεμίζει πολύ γρήγορα ο κουβάς, επίσης τρίζουν τα πλαστικά.

Eίχα σκοπό να τον πετάξω αλλά τώρα μου έγινε εμμονή να τον καθαρίσω ώστε να υπάρχει για ώρα ανάγκης.

Ο καινούργιος είναι juro pro diamond 25.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, irenek76 είπε

καλημερα!!!

fyi

μολις εμαθα πως η carad δεν αντιπροσωπευει πλεον την olimpia splendid αλλα ο κοκοτας

 

Μαλλον παραεισαγωγεας και αυτος και εγω απο πραεισαγωγεα την πατησα οταν εληξε η εγγυηση οπως γραφω πιο πισω

qHxDLyr.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδεχομενως αλλα πρωτα πηρα carad στο εμπορικο κ πριν προλαβω ν αναφερω απο που πηρα τον αφυγραντηρα 

με ξαποστειλαν λεγοντας μου οτι δεν την εχουν πια. Μετα πηρα το μαγαζι να ρωτησω κ μου ειπαν οτι ειναι αυτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, villasg είπε

Για μενα ολα αυτα αποτρεπτικα αγορας ...

- Στον Κόκοτα, σε παρόμοια περίπτωση, έλεγαν ότι είναι οι ίδιοι αντιπρόσωποι ενός κλιματιστικού, ενώ υπήρχε νέος επίσημος αντιπρόσωπος ο οποίος και τους εφοδίαζε με αυτά που πουλούσαν τη συγκεκριμένη περίοδο…

 

1 ώρα πριν, irenek76 είπε

Ναι μπερδεμενα τα πραγματα....

Τωρα τον παρηγγειλα. ας ελπισουμε να βγει καλο το μηχανημα ;)

 

- Νομίζω ότι έκανες καλή επιλογή (σχέση τιμής/ποιότητας). Καλό θα ήταν να μας ενημερώσεις για το θόρυβο του ανεμιστήρα του και στις δύο ταχύτητες που έχει, ίσως φανεί χρήσιμο και σε άλλους υποψήφιους μελλοντικούς αγοραστές.

Επεξ/σία από filipN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, filipN είπε

- Στον Κόκοτα, σε παρόμοια περίπτωση, έλεγαν ότι είναι οι ίδιοι αντιπρόσωποι ενός κλιματιστικού, ενώ υπήρχε νέος επίσημος αντιπρόσωπος ο οποίος και τους εφοδίαζε με αυτά που πουλούσαν τη συγκεκριμένη περίοδο…

 

- Νομίζω ότι έκανες καλή επιλογή (σχέση τιμής/ποιότητας). Καλό θα ήταν να μας ενημερώσεις για το θόρυβο του ανεμιστήρα του και στις δύο ταχύτητες που έχει, ίσως φανεί χρήσιμο και σε άλλους υποψήφιους μελλοντικούς αγοραστές.

-παντως αναλαμβανουν service κλπ απο οτι μου ειπαν

-Το ελπιζω. Ειναι ο πρωτος αφυγραντηρας που αγοραζω. Μολις τον δοκιμασω σας ενημερωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά,

Ψάχνω αφυγραντηρα με ιονιστη. 80 τετραγωνικά σπίτι περίπου. Με ενδιαφέρει να κάνει το λιγοτερο δυνατόν θόρυβο γίνεται. Προτάσεις;;;;;;

Ευχαριστώ!!!

Επεξ/σία από Nikos457
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα για σπίτι 35 τ.μ. με θερμοκρασία 15 βαθμούς περίπου, κάνει αυτός ο αφυγραντήρας; Αν όχι, έχετε να προτείνετε κάτι άλλο; 

https://www.plaisio.gr/klima-spitiou/igieini-atmosfaira-domatiou/afigrantires/singer-sdhm-12l-arido-afigrantiras-12-lt-24h_3622096

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Επεξ/σία από CrashBandicoot_123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...