Προς το περιεχόμενο

Απορίες και συμβουλές για αφυγραντήρα


pp6210

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, villasg είπε

τοσο εχει τωρα μολις  , μπες απο το Newsletter

Από αυτούς που βλέπω στο newsletter, για απλή χρήση (κυρίως να τον βάζω σε ένα δωμάτιο με απλωμένα ρούχα να μου τα στεγνώνει το χειμώνα), προτείνεις κάποιον οικονομικό;

Το σπίτι είναι 85μ² και θα υπάρχει θέρμανση με πετρέλαιο το χειμώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 λεπτά πριν, phanispal είπε

Από αυτούς που βλέπω στο newsletter, για απλή χρήση (κυρίως να τον βάζω σε ένα δωμάτιο με απλωμένα ρούχα να μου τα στεγνώνει το χειμώνα), προτείνεις κάποιον οικονομικό;

Το σπίτι είναι 85μ² και θα υπάρχει θέρμανση με πετρέλαιο το χειμώνα.

https://www.e-shop.gr/afygrantiras-20lt-primo-prdh-45007-p-HAP.003476?utm_campaign=newsletter211022&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=3-afigrantires&utm_content=3.2-afygrantiras+20lt+primo+prdh+45007&offer=OFFER2138&d=211106

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, phanispal είπε

Σ' ευχαριστώ.

Το σύστημα καθαρισμού του αέρα (μιας και δεν έχει ιονιστή) κάνει τίποτα ή σκέτο marketing;

Λειτουργία καθαρισμού αέρα με το φίλτρο διπλής δράσης: ψυχρής κατάλυσης & ενεργού άνθρακα

2S6o3Yg.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ναι, το είδα αυτό, απλά δεν ξέρω τι λέει στην πράξη.

Για να παρεις απαντηση απο κατοχο πρεπει αυτος να εχει μετρητη ποιοτητας αερα για να κρινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το φίλτρο διπλής δράσης είναι ανταλλακτικό που το αγοράζεις δλδ; Από που; Κάνει δουλειά πάντως, φεύγουν οι μυρωδιές πιο γρήγορα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτάζω από τον κωτσόβολο (για άτοκες) τον inventor eva 2 τον 20αρι. ο χώρος είναι 110 τμ και λόγω παλαιότητας κτηρίου όταν έξω βρέχει μέσα τα humidity sensors της xiaomi μου δείχνουν 70-75% υγρασία. τι λέτε; αξίζει; τον έχει προσφορά στα 200€. περιοχή αγιοι ανάργυροι αν παίζει κάποιο ρόλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στη ομάδα.. Υπάρχει περίπτωση αφυγραντηρας σε απόσταση 1 μέτρου από ΚΛΕΙΣΤΗ πόρτα τουαλέτας να απορροφά υγρασία από τη τουαλέτα; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, giamis είπε

Καλησπέρα στη ομάδα.. Υπάρχει περίπτωση αφυγραντηρας σε απόσταση 1 μέτρου από ΚΛΕΙΣΤΗ πόρτα τουαλέτας να απορροφά υγρασία από τη τουαλέτα; ευχαριστώ 

φυσικά και όχι! Θα τη διακτινίσει? Αν ειναι να κάνουμε και το διπλανό διαμέρισμα έτσι :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/11/2021 στις 1:03 ΜΜ, villasg είπε

Ενδιαφέρον το νεο φυλλάδιο του κοτσοβολου
Εχει τον Morris MDE24200i   239€ ( Skroutz 290 ) τον  Rohnson R-9616 Ionic & Air Cleaner 179€  τον EV-IONF-20L Eva II   199€ και σε καποιους εχει και μπονους ποντους

wIZDT81.jpg

αυτος ο morris ο 24αρης αξιζει τα +100 ευρω θα ελεγες απ'τον primo η δεν θα δω καποια ουσιαστικη διαφορα παρολο που ειναι 24αρης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/10/2021 στις 4:57 ΜΜ, villasg είπε

μια χαρα .

σε αυτα τα λεφτα και επωνυμος και ιονιστη και wifi κλπ https://www.skroutz.gr/s/12641390/Inventor-EVA-II-PRO-EP3-WiFi-Αφυγραντήρας-16lt-με-Ιονιστή-και-Wi-Fi.html

ή τον 20αρι εαν εχει "κακη" διαρυθμηση το σπιτι https://www.skroutz.gr/s/12641395/Inventor-EVA-II-PRO-EP3-WiFi-Αφυγραντήρας-20lt-με-Ιονιστή-και-Wi-Fi.html

αλλα επιμενω στον primo με αυτη την τιμη 135€

 

 

 

παίρνω το θάρος να κάνω μία ερώτηση μιας και ξέρεις πολύ πιό πολλά απο εμένα (άσχετος στο θέμα), ο PRIMO ποιοτικά είναι συγκρίσιμος με τους άλλους επώνυμους και μιλάω μόνο για την αφύγρανση και την αντοχή του στον χρόνο, δεν με ενδιαφέρουν τα φίλτρα κλπ, ή απλός είναι φθηνός οπότε vfm? θα ήμουν ευγνώμων αν απαντήσεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...