Προς το περιεχόμενο

Απορίες και συμβουλές για αφυγραντήρα


pp6210

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Meaco 20L

 

qUXbIF2.jpg

 

 

Λυθηκε για καθαρισμο και μας δειχνει τα εντοσθια του

 

EjnSRHJ.jpg

 

4xq6FQt.jpg

 

 

7to7inq.jpg

 

Η ενδειξη της υγρασιας που λέει 60% είναι σε ώρα λειτουργίας του ανεμιστήρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σε κανονικη λειτουργια αφυγρανσης

 

==================================


Αψογη αντιμετώπιση .

 

Τελικα ποιος ειναι ο αντιπρόσωπος ?

Η Sani Hellas [ http://www.meaco.gr/] ή ο meacohellas [ http://www.meacohellas.com ]

 

και οι 2 δηλωνουν επισημοι

 

mk7B8cv.jpg

PLETCmu.png

 

Βρεθηκε τελικα η απαντηση :

 

X3YbTo4.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πάρεις τον MIDEAMDDG-30DEN3-QA3 που από ότι κατάλαβα είναι ολόιδια μηχανήματα πολύ πιο φθηνά.

Θα τον επελεγα γιατι εχει πολυ καλη τιμη αλλα διαβασα σχολιο χρηστη οτι βγαζει κρυο αερα οταν λειτουργεί κ εγω δεν εχω καλη θερμανση στο σπίτι οποτε Χ ο midea mddg-30den3..

Τωρα περισσοτερο λογω τιμης σκεφτομαι τον rohnson r-9120 γιατι ο meaco 20L εχει φτασει 300 ευρω κ μεχρι να τ αποφασισω το βλεπω ν ανεβαινει κι αλλο..βεβαια και ο meaco 12L θα με καλυπτε αλλα δεν ξερω..και τα 3 πανω κατω νομιζω τα ιδια ειναι.. ;)

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια φωτο απο που μπορω να κατεβασω και αλλεσ να τον δω ?

 

Παντως σε αυτη φαίνεται καθαρα οτι εχει υγρομετρο ( αναφερομαι σε παλαιοτερη δημοσιευση σου που αναφερεις οτι δεν εχει

Παντως εγω που τον ειχα δει στο mediamarkt μου αρεσε και το ειπα , αλλα δεν ηξερα/ξερω τα τεχνικα του χαρακτηριστικά

 

Ετσι ειναι ............

 

Παντως απο ολους που ειδα ο πιο μ@υν@ρα ειναι ο Rohnson R-9220 Genius μακραν με διαφορα ! ! ! !

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σε αυτη φαίνεται καθαρα οτι εχει υγρομετρο ( αναφερομαι σε παλαιοτερη δημοσιευση σου που αναφερεις οτι δεν εχει

Παντως εγω που τον ειχα δει στο mediamarkt μου αρεσε και το ειπα , αλλα δεν ηξερα/ξερω τα τεχνικα του χαρακτηριστικά

Ναι εχεισ δικιο, το ειδα στο ΜΜ αλλα ηταν σβηστο, αρα δεν εβλεπες την οθονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως o meaco 20l platinum δεν είναι κινέζικος

 

 

??????

 

Μα γραφει καθαρα MADE IN P.R.C

(Επισήμως η Κίνα λέγεται People's Republic of China ελληνιστί Λαϊκή Δημοκρατία της Κίνας)

 

wcRfiFg.png

Ναι εχεισ δικιο, το ειδα στο ΜΜ αλλα ηταν σβηστο, αρα δεν εβλεπες την οθονη

 

Παντως θα το ξαναπω ειναι @@ναρα .

Αλλα βλεπω οτι στον τσιγκουνη δεν το εχει κανενα μαγαζι ( παροτι το εχει το ΜΜ )

Επεξ/σία από villasg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??????

 

Μα γραφει καθαρα MADE IN P.R.C

(Επισήμως η Κίνα λέγεται People's Republic of China ελληνιστί Λαϊκή Δημοκρατία της Κίνας)

 

 

Παντως θα το ξαναπω ειναι @@ναρα .

Αλλα βλεπω οτι στον τσιγκουνη δεν το εχει κανενα μαγαζι ( απροτι το εχει το ΜΜ )

Ναι έχεις δίκιο χάχα δεν το ήξερα αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τον επελεγα γιατι εχει πολυ καλη τιμη αλλα διαβασα σχολιο χρηστη οτι βγαζει κρυο αερα οταν λειτουργεί κ εγω δεν εχω καλη θερμανση στο σπίτι οποτε Χ ο midea mddg-30den3..

Τωρα περισσοτερο λογω τιμης σκεφτομαι τον rohnson r-9120 γιατι ο meaco 20L εχει φτασει 300 ευρω κ μεχρι να τ αποφασισω το βλεπω ν ανεβαινει κι αλλο..βεβαια και ο meaco 12L θα με καλυπτε αλλα δεν ξερω..και τα 3 πανω κατω νομιζω τα ιδια ειναι.. ;)

 

Ευχαριστω!

 

Φιλε δεν ξερω αν αναφερεσαι για μενα αλλα εγω εχω γραψει για τον 20αρη midea οτι βγαζει κρυο αερα, αλλα στην πορεια αναθεωρησα, αλλα δε θυμαμαι σε πια σελιδα το εχω γραψει για να το διορθωσω. Εξηγω, μεχρι προτεινος εβαζα το χερι μου σε καποια αποσταση απο την περσιδα και ο αερας μου φαινοταν κρυος. Τυχαια ομως μια φορα εβαλα το χερι ακουμπωντας την περσιδα και μου φανηκε ελαφρα ζεστος! Πρακτικα οσο απομακρυνω το χερι απο την περσιδα δημιουργειται ψευδαισθηση οτι ο αερας ειναι κρυος. Επισης, χρησιμοποιω τον αφυγραντηρα και μεσα στο μπανιο οταν κανω ντους, και μιας και ο χωρος ειναι μικρος βγαινει ασφαλες συμπερασμα και μπορω πλεον με βεβαιοτητα να πω οτι δεν ριχνει τη θερμοκρασια του χωρου. Προφανως το ιδιο ισχυει και για ολους τους αφυγραντηρες με συμπιεστη που κοιτας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...