Προς το περιεχόμενο

Απορίες και συμβουλές για αφυγραντήρα


pp6210

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαση δικης μου εμπειριας διαπιστωσα οτι ολοι οι αφυγραντυρες(ιδιο μοντελο) δεν ακουγονται ακριβως το ιδιο..

Ενας λογος που βλεπετε παραταιρες αξιολογησεις στο skroutz ειναι και αυτος.. και σε καποιους δεν παει το μυαλο οτι τους

εχει κατσει ελαττωματικο κομματι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ελαττωματικά ,αυτοί που παραγγέλνουν με τις φίρμες τους τα φτιάχνουν κάθε φορά όπως τους συμφέρει να κερδίσουν.Μετά μπόλικη διαφήμιση και μετά την εγγύηση το πετάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ελαττωματικά ,αυτοί που παραγγέλνουν με τις φίρμες τους τα φτιάχνουν κάθε φορά όπως τους συμφέρει να κερδίσουν.Μετά μπόλικη διαφήμιση και μετά την εγγύηση το πετάς.

Ο γιαννης πηρε 2 που κανα διαφορετικο θορυβο απ οτι καταλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑΝ ΑΦΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΙΑ 80 τ.μ. ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 15 ΒΑΘΜΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ INVENTOR EVA 20LT, MEACO 20LT PLATINUM KAI MEACO DD8L. ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,δεν θυμαμαι αν το εχει αναφερει καποιος σε προηγουμενο ποστ. Εχω αγορασει τον philco airdry 16 κιενω κανει αρκετα καλη δουλεια,με την ατμοσφαιρα να εχει βελτιωθει αισθητα, μετα απο καποια ωρα λειτουργιας κανει εναν εντονο θορυβο σαν μουγκρισμα ενα πραγμα,που γινεται πολυ ενοχλητικος. Οταν τον σηκωνω ή οταν τον πιεζω προς το πατωμα σταματαει ο θορυβος,αλλα μετα ξαναρχιζει σαν να συντονιζεται.

Δεν μιλαω για τον θορυβο του ανεμιστηρα ή του συμπιεστη που ειναι οντως διακριτικος κι ελαχιστα ενοχλητικος τουλαχιστον για εμενα. Προς το παρον εχω βρει μια πατεντα βαζοντας ενα πανακι απο κατω στην εμπρος πλευρα,με μια ελαφρια ανασηκωσή του, αλλα δεν μου φαινεται και πολυ επαγγελματικη λυση. Παντως ελαττωματικος δεν μου φαινεται ή τουλαχιστον δεν μπορω να το καταλαβω αφου ολα λειτουργουν κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε λαγωνικο στους θορυβους. Ο gia_nnis. Αν θελει να σε αναλαβει :)

Εγω σαν ερασιτεχνης λεω εχεις θεμα, κρινοντας απο αυτα που λες.

Εδω ο προσθετος θορυβος απο τον δευτερο..

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ000.mp3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑΝ ΑΦΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΙΑ 80 τ.μ. ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 15 ΒΑΘΜΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ INVENTOR EVA 20LT, MEACO 20LT PLATINUM KAI MEACO DD8L. ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω την εξής απορία...πηρα δανεικό τον Inventor EVA. Είχα και εγώ 2 υγρόμετρα...ποιό να πιστέψω τώρα (γιατί παίζει ρόλο και η ψυχολογία :-) )

20170225_150656.jpg

εχω το htc-1 και την απολυτα ακριβη ενδειξη την πηρα οταν εβαλα το υγρομετρο στο πατωμα πισω ακριβως απο τον αφυγραντηρα.

κανε το και δες διαφορες.

post-428610-0-35197400-1488035554_thumb.jpg

Επεξ/σία από Sick boy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω το htc-1 και την απολυτα ακριβη ενδειξη την πηρα οταν εβαλα το υγρομετρο στο πατωμα πισω ακριβως απο τον αφυγραντηρα.

κανε το και δες διαφορες.

Ποιό από τα δύο πιστευουμε όμως; Γιατί όπως βλέπω μάλλον δεν δείχνει σωστά ο Inventor. Και στο πάτωμα που το έβαλα εξακολουθεί να έχει σημαντική διαφορά και με τα δυο υγρόμετρα που έχω

Επεξ/σία από kitharas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...