Προς το περιεχόμενο

Αγορά εκτυπωτη


agrimi_pontios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Έχω έναν hp 415 τον οποίο άλλαξα κεφαλές αλλα βγάζει πάλι κάτι γραμμούλες. Οπότε μιας και black Friday λέω μήπως υπάρχει καμία προσφορά. Το βασικό είναι να εκτυπώνει σε χαρτί α4 160 γραμμάρια. Να χρησιμοποιεί υγρά μελάνια π.χ. epson ecotank Canon hp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά θες έναν οποιονδήποτε inkjet. Για τα 160gr χαρτί πρέπει να ψάξεις μεμονωμένα τα specs του κάθε μηχανήματος και κατασκευαστή δεν υπάρχει φίλτρο ταξινόμησης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα σε όλους/ες

Ψάχνω εκτυπωτή ας είναι και μόνο ασπρόμαυρος, για επιχείρηση γεωπόνων, που απαιτεί όμως καθημερινή του χρήση για την χαρτούρα. Δεν με ενδιαφέρει να έχει scanner καθώς διαθέτουμε άλλο μηχάνημα για αυτή τη δουλειά. Ωστόσο, απαραίτητη προϋπόθεση είναι να περιέχει τα μελάνια που μπαίνουν ''με το κιλό''. Δεν ξέρω πώς να το θέσω, δεν θέλω αυτούς τους εκτυπωτές που παίρνουν τα μικρά τα μελανάκια!

Οποιαδήποτε πρόταση καλοδεχούμενη! :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MrZeroGR είπε

Καλησπέρα σε όλους/ες

Ψάχνω εκτυπωτή ας είναι και μόνο ασπρόμαυρος, για επιχείρηση γεωπόνων, που απαιτεί όμως καθημερινή του χρήση για την χαρτούρα. Δεν με ενδιαφέρει να έχει scanner καθώς διαθέτουμε άλλο μηχάνημα για αυτή τη δουλειά. Ωστόσο, απαραίτητη προϋπόθεση είναι να περιέχει τα μελάνια που μπαίνουν ''με το κιλό''. Δεν ξέρω πώς να το θέσω, δεν θέλω αυτούς τους εκτυπωτές που παίρνουν τα μικρά τα μελανάκια!

Οποιαδήποτε πρόταση καλοδεχούμενη! :D 

https://www.skroutz.gr/s/16900107/Epson-EcoTank-ET-M1120-Ασπρόμαυρος-Εκτυπωτής-Inkjet-με-WiFi-και-Mobile-Print.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, MrZeroGR είπε

Καλησπέρα σε όλους/ες

Ψάχνω εκτυπωτή ας είναι και μόνο ασπρόμαυρος, για επιχείρηση γεωπόνων, που απαιτεί όμως καθημερινή του χρήση για την χαρτούρα. Δεν με ενδιαφέρει να έχει scanner καθώς διαθέτουμε άλλο μηχάνημα για αυτή τη δουλειά. Ωστόσο, απαραίτητη προϋπόθεση είναι να περιέχει τα μελάνια που μπαίνουν ''με το κιλό''. Δεν ξέρω πώς να το θέσω, δεν θέλω αυτούς τους εκτυπωτές που παίρνουν τα μικρά τα μελανάκια!

Οποιαδήποτε πρόταση καλοδεχούμενη! :D 

Εκτος απο αυτον που προτεινε ο φιλος παραπανω, θα μπορουσες να κοιταξεις και για refurbished laser. Και καινουριο ακομα, απλα να βεβαιωθεις πρωτα οτι παιρνει συμβατα γιατι οι τελευταιες γενιες ακομα δεν εχουν συμβατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτόν θα πάρεις

18 ώρες πριν, MrZeroGR είπε

Καλησπέρα σε όλους/ες

Ψάχνω εκτυπωτή ας είναι και μόνο ασπρόμαυρος, για επιχείρηση γεωπόνων, που απαιτεί όμως καθημερινή του χρήση για την χαρτούρα. Δεν με ενδιαφέρει να έχει scanner καθώς διαθέτουμε άλλο μηχάνημα για αυτή τη δουλειά. Ωστόσο, απαραίτητη προϋπόθεση είναι να περιέχει τα μελάνια που μπαίνουν ''με το κιλό''. Δεν ξέρω πώς να το θέσω, δεν θέλω αυτούς τους εκτυπωτές που παίρνουν τα μικρά τα μελανάκια!

Οποιαδήποτε πρόταση καλοδεχούμενη! :D 

Αυτόν θα πάρεις

https://www.skroutz.gr/s/15301921/Brother-HL-L2310D-Ασπρόμαυρος-Εκτυπωτής-Laser.html

ή καλύτερα θα διαλέξεις έναν από τους παρακάτω

https://www.skroutz.gr/c/119/printers/m/46/Brother/f/6718_6726_6737/aspromayros-ektyposi-diplis-opsis-Wi-Fi.html?price_max=200&price_min=

Επεξ/σία από jimakos00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις σε όλους σας! Αμέλησα να αναφέρω ότι θα χρειαστεί να έχει και WIFI για τη διευκόλυνση γονιών και προσωπικού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...