Προς το περιεχόμενο

Πόσo να πουλήσω..?


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, mixalis95320 είπε

Μια GTX 1080 στα 240ε θεωρείτε καλή αγορά την παρούσα χρονικη στιγμη?

Αν δεν έχει κάποιο πρόβλημα, σίγουρα ναι.

1 ώρα πριν, nemesiskp είπε

XFX Rx470, συγκεκριμένα αυτή μέχρι πόσο λέτε μπορώ να την δώσω;

Το μέχρι πόσο, μου είναι άγνωστο. Εξαρτάται από την υπομονή σου και το αν θα ξαναανέβουν τα κρυπτονομίσματα.

Αν όχι από 80 ευρώ, από 75 πάντως θα καταφέρεις να την δώσεις αμέσως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδες ποσα να ζητησω για αχρησιμοιητα AMD 6500G και μια MSI MAG B550M? θα τα δωσω σε εναν φιλο μου μαζι με Ballistix Sport AT 3200MHz 32GB του 19 και ισως καμια ψυκτρα της AMD

Επεξ/σία από demian83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, demian83 είπε

παιδες ποσα να ζητησω για αχρησιμοιητα AMD 6500G και μια MSI MAG B550M? θα τα δωσω σε εναν φιλο μου μαζι με Ballistix Sport AT 3200MHz 32GB του 19 και ισως καμια ψυκτρα της AMD

5600g εννοείς;.

Οι τιμές σε καινούργια είναι :

165cpu+120mobo(170 λέει το σκρουτζ αλλά δεν αξίζει τόσα ειδικά για μητρική που προορίζεται για 5600g)+110ram σύνολο περίπου 400.

Και 350 να τα δώσεις κερδισμένος θα είναι ο φίλος, το ερώτημα είναι αν χρειάζεται τα 32gb ram και αυτή την μητρική καθώς πρακτικά σε casual σενάρια καθημερινής χρήσης  μπορεί να έχει το ίδιο αποτέλεσμα με b450 των 70ευρω και 16gb ram που θα του έβγαιναν σύνολο 300 όλα κούτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/7/2022 στις 8:51 ΜΜ, nickol-us είπε

5600g εννοείς;.

Οι τιμές σε καινούργια είναι :

165cpu+120mobo(170 λέει το σκρουτζ αλλά δεν αξίζει τόσα ειδικά για μητρική που προορίζεται για 5600g)+110ram σύνολο περίπου 400.

Και 350 να τα δώσεις κερδισμένος θα είναι ο φίλος, το ερώτημα είναι αν χρειάζεται τα 32gb ram και αυτή την μητρική καθώς πρακτικά σε casual σενάρια καθημερινής χρήσης  μπορεί να έχει το ίδιο αποτέλεσμα με b450 των 70ευρω και 16gb ram που θα του έβγαιναν σύνολο 300 όλα κούτα

να σαι καλα, θα του πω 300 τοτε για να τελειωνουμε. βασικα εγω θα του τα δωσω και με δοσεις οποτε θα διευκολυνθει ετσι και εγω δεν θα τρεχω για επιστροφες στο amazon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, demian83 είπε

να σαι καλα, θα του πω 300 τοτε για να τελειωνουμε. βασικα εγω θα του τα δωσω και με δοσεις οποτε θα διευκολυνθει ετσι και εγω δεν θα τρεχω για επιστροφες στο amazon

Θέλεις να γίνουμε φίλοι;;; :D

 

Μπράβο, είσαι όντως φίλος, θα τα δώσεις σε πολύ καλή τιμή και ο φίλος σου θα είναι κερδισμένος 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...