Προς το περιεχόμενο

Πόσo να πουλήσω..?


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, tasvar είπε

Εγώ ρώτησα γνώμες. Είδα τιμές και έβαλα -50% . Νομίζω τίμιο. Δεν πάω να βγάλω κέρδος.

Και για ποιά παρελκόμενα λές; Ενα fan μαύρο που είχαν πίσω; 

Είπα επίσης: Υπάρχει και ένα σετ με τρείς RGB FAN αν χρειαστεί.

Δεν σε κατηγόρησε κανείς για τίποτα. Σωστά έπραξες, ελεύθερη αγορά έχουμε.
Ο καθένας κρίνει με βάση τις γνώσεις/ανάγκες του.

Ρώτησες όμως και τοποθετήθηκα εκφράζοντας την γνώμη μου. Δεν χρειάζεται να συμφωνούμε. Χρησιμοποιούμε τα data προς όφελός μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Twoface είπε

Ερώτηση. 

9700K μαζί με μητρική aorus gaming z390 και 4 μνήμες συνολικά στα 32GB 3000 συχνότητα. 

Πόσο πιστεύεται πιάνουν ; 

Σαν σετ θα έλεγα τα 250 ως τίμια τιμή(ίσως και ασύμφορη), σκεπτόμενος πόσο θα μπορούσε κάποιος να πάρει ένα 5600/b450/32gb ram (~320) όμως ο 9700k θεωρείται από τους κορυφαίους της πλατφόρμας του οπότε μάλλον θα πιάσεις συνολικά καλύτερο ποσό αν το σπάσεις σε κομμάτια.

Επεξ/σία από nickol-us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένας pentium g4600 μαζί με το στοκ κουλερ, μια h110m dvs r.3 της ASRock και 8gb valueselect Corsair 2133mhz (2x4)

Χρησιμοποιήθηκε για ελαφρύ gaming + δουλειές γραφείου. Πόσο πιάνει;

Επεξ/σία από gerassmeg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, gerassmeg είπε

Ένας pentium g4600 μαζί με το στοκ κουλερ, μια h110m dvs r.3 της ASRock και 8gb valueselect Corsair 2133mhz (2x4)

Χρησιμοποιήθηκε για ελαφρύ gaming + δουλειές γραφείου. Πόσο πιάνει;

Λίγα... καθαρά βάσει προσωπικής εκτίμησης, οριακά 70€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ένα iphone 12 pro 128gb 5g graphite πόσο μπορώ να το πουλήσω; Έχει άλλο ένα χρόνο εγγύηση αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με αυτήν διότι είναι ονομαστική από πλαίσιο. Εμφανισιακά είναι άριστο και έχει κουτί και φορτιστή κανονικά.

Επεξ/σία από antbyron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλησπερα έχω μια τηλεόραση LG OLED C1 που έσπασε η οθόνη σε κάποια σημεία επειδή έπεσε από τον τοίχο. Είχε αγοραστεί περίπου στα 1800 ευρώ. Λέτε να μπορώ να την πουλήσω και αν ναι πόσο;

 

ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, maximos1990 είπε

 

καλησπερα έχω μια τηλεόραση LG OLED C1 που έσπασε η οθόνη σε κάποια σημεία επειδή έπεσε από τον τοίχο. Είχε αγοραστεί περίπου στα 1800 ευρώ. Λέτε να μπορώ να την πουλήσω και αν ναι πόσο;

 

ευχαριστω 

Δύσκολα να βρεις κάποιον που να θέλει κάποια πλακέτα τις περισσότερες φορές η οθόνη χαλάει η σπάει και αξίζει όσο όλη η τηλεόραση.

Έχουν γεμίσει τα site με τηλεοράσεις με σπασμένη οθόνη σε τιμές 50 100 ευρώ και δεν τις αγοράζει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο πιανει μια 2070s EVGA BLACK; 

Επισης, απορια το εχω, πως γινεται καποια μελη να πουλανε καρτες γραφικων καθε εβδομαδα; Και ειναι ατομα με 100+ αξιολογησεις. Πως τις αγοραζουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Ποσο πιανει μια 2070s EVGA BLACK; 

Επισης, απορια το εχω, πως γινεται καποια μελη να πουλανε καρτες γραφικων καθε εβδομαδα; Και ειναι ατομα με 100+ αξιολογησεις. Πως τις αγοραζουν; 

Κοίτα, είναι γεγονός ότι βρίσκεις μέχρι και 3060 ti με υπόλοιπο εγγύησης στις μεταχειρισμένες από ~340 πλέον. Προσωπικά δε θα έδινα πάνω από 250e για οποιαδήποτε 2070 super. Ωστόσο επειδή τις τελευταίες εβδομάδες παρακολουθούσα τις αγγελίες στενά καθώς έψαχνα για gpu και ο ίδιος, είδα πολλές αγγελίες με κακό value να ολοκληρώνονται... Οπότε θα σου έλεγα αν δε βιάζεσαι, ξεκίνα γύρω στα 300-320 μαξ και πέσε, γιατί ποτέ δεν ξέρεις! Αν θες να φύγει γρήγορα, ξεκινάς κάτω από 300.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Span88 είπε

Κοίτα, είναι γεγονός ότι βρίσκεις μέχρι και 3060 ti με υπόλοιπο εγγύησης στις μεταχειρισμένες από ~340 πλέον. Προσωπικά δε θα έδινα πάνω από 250e για οποιαδήποτε 2070 super. Ωστόσο επειδή τις τελευταίες εβδομάδες παρακολουθούσα τις αγγελίες στενά καθώς έψαχνα για gpu και ο ίδιος, είδα πολλές αγγελίες με κακό value να ολοκληρώνονται... Οπότε θα σου έλεγα αν δε βιάζεσαι, ξεκίνα γύρω στα 300-320 μαξ και πέσε, γιατί ποτέ δεν ξέρεις! Αν θες να φύγει γρήγορα, ξεκινάς κάτω από 300.

μια msι r9 380 2gb armor 2x ποσο μπορω να την δωσω ?

Επεξ/σία από life is music
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Επισης, απορια το εχω, πως γινεται καποια μελη να πουλανε καρτες γραφικων καθε εβδομαδα; Και ειναι ατομα με 100+ αξιολογησεις. Πως τις αγοραζουν; 

Μάλλον είναι κάρτες από mining rigs που λόγο της πτώσης των κρυπτονομισμάτων έχουν αρχίσει να ξεπουλάνε.

Για τα άτομα που αναφέρεσαι, είτε ήταν δικές τους, είτε έχουν κάποια άκρη και τις αγοράζουν σε σχετικά καλή τιμή, προσθέτουν το κέρδος τους και μετά τις πουλάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@life is music Καλά, βλέπω στις αγγελίες κάτι εξωφρενικές τιμές(100+) για ρ9 380 που λογικά περιμένουν να πέσουν σε κάποιον άσχετο. Η κάρτα είναι πολύ πιο αργή από rx 570, 1650 super, 1660 που παιζoυν κανονικα στα 100-150, οπότε ρεαλιστικά θα σου έλεγα 60-70 και ετοιμάσου να πέσεις και πιο κάτω, καθώς ειδικά η έκδοση με τα 2gb vram δεν έχει να προσφέρει πολλά, παρά μόνο σε αρκετά παλιά παιχνίδια.

Επεξ/σία από Span88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Span88 είπε

@life is music Καλά, βλέπω στις αγγελίες κάτι εξωφρενικές τιμές(100+) για ρ9 380 που λογικά περιμένουν να πέσουν σε κάποιον άσχετο. Η κάρτα είναι πολύ πιο αργή από rx 570, 1650 super, 1660 που παιζoυν κανονικα στα 100-150, οπότε ρεαλιστικά θα σου έλεγα 60-70 και ετοιμάσου να πέσεις και πιο κάτω, καθώς ειδικά η έκδοση με τα 2gb vram δεν έχει να προσφέρει πολλά, παραμόνο σε αρκετά παλιά παιχνίδια.

50 ελεγα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, dpolal είπε

Μάλλον είναι κάρτες από mining rigs που λόγο της πτώσης των κρυπτονομισμάτων έχουν αρχίσει να ξεπουλάνε.

Για τα άτομα που αναφέρεσαι, είτε ήταν δικές τους, είτε έχουν κάποια άκρη και τις αγοράζουν σε σχετικά καλή τιμή, προσθέτουν το κέρδος τους και μετά τις πουλάνε.

Παραμυθια πουλανε. Στις τιμές που αναγράφουν ότι τις πουλανε μεταχερισμενες βρίσκεις ολοκαινουργιες του κουτιού. Πιστευουν ότι ειν έξυπνοι κι ελπίζουν να βρουν κανα κοροϊδο που εδώ μέσα φυσικά δεν υπάρχει τέτοιο ειδος. _

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...