Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα Brother MFCL2750DW


pictorino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και καλό μήνα. Σκέφτομαι να πάρω το συγκεκριμένο πολυμηχανημα. Θα ήθελα την άποψή σας για το μηχάνημα και την εταιρεία. Έχετε κάποια άλλη πρόταση στην ίδια τιμή; Με ενδιαφέρει μόνο laser. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

EDIT

Ένοχος παραπληροφόρησης, το 2710 έχω πάρει οχι το 2750....

 

Καλημέρα,

Το έχω περίπου 2 μήνες. Συνεπώς δεν μπορώ να κρίνω από άποψη αξιοπιστίας και κατανάλωσης toner.

Κατά τα άλλα μέχρι τώρα είμαι πολύ ευχαριστημένος καθώς ήταν πολύ εύκολο στο set up, υπολογιστές-κινητά (μέσω της εφαρμογής του) το βρήκαν αμέσως και είναι σχετικά αθόρυβο. Από όγκο είναι "νορμάλ" δεν είναι δηλαδή κανά τέρας να μην ξέρεις που να το βάλεις αλλά δεν κάνει και για πολύ περιορισμένο χώρο.

Η αγορά έγινε από Κωτσό στα 189 ευρώ. Από ότι έχω δει κάνει κύκλους η τιμή εκεί γύρω στον Κωτσό, μια το βάζει μία το βγάζει.

Επεξ/σία από lefkrc
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2710 και εδώ. Μια χαρά κάνει τη δουλειά του, οικονομικά toner και συμβατά ακόμα φθηνότερα και σε πολλά καταστήματα.

Πρόσφατα μόνο που χρειάστηκα να σκανάρω έναν όγκο εγγράφων μπρος-πίσω, μετάνιωσα που το ADF δεν ήταν 2 όψεων.

My bad

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, iml είπε

Το 2710 και εδώ. Μια χαρά κάνει τη δουλειά του, οικονομικά toner και συμβατά ακόμα φθηνότερα και σε πολλά καταστήματα.

Πρόσφατα μόνο που χρειάστηκα να σκανάρω έναν όγκο εγγράφων μπρος-πίσω, μετάνιωσα που το ADF δεν ήταν 2 όψεων.

My bad

Σε τετοιες περιπτωσεις μπορεις να σκαναρεις με τη μια βολτα ολες τις εμπρος οψεις και με τη δευτερη βολτα ολες τις πισω, και μετα να κανεις blend τα 2 pdf, με κατι οπως αυτο:

https://www.ambient-it.net/en/pdf-tools/double-sided/

 

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
11 λεπτά πριν, Psyber είπε

Είμαι και εγώ σε αναζήτηση μηχανήματος. Τελικά @pictorino αγοράσατε το συγκεκριμένο;

Όχι γιατί αντί να πέσει η τιμή σε μαύρη Παρασκευή - γιορτές ανέβηκε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...