Προς το περιεχόμενο

Αγορά εκτυπωτή για σπίτι


GBorb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφορουμητες βοήθεια. Η γυναίκα θέλει εκτυπωτή για το σπίτι. Θα τυπώνουμε 20-50 σελίδες τον μήνα. 

Έχετε να προτείνετε κάτι;

Έχω χρόνια να ασχοληθώ με εκτυπωτές. 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, lector είπε

Εγχρωμο ή ασπρομαυρο; Σκετη εκτυπωση ή πολυμηχανημα (σκανερ/φωτοτυπια);

Κοιταω κατι τετοιο

Πολυμηχάνημα Inkjet HP DeskJet Ink Advantage 3788 (T8W49C) | You.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κοιτάζεις πόσο κοστίζουν και τα μελάνια.

Αυτός ο εκτυπωτής έχει όλα τα χρώματα σε ένα. Οπότε, εάν τελειώσει ένα από όλα τα χρώματα τότε θα αχρηστεύονται και τα υπόλοιπα γιατί θα σου λέει ότι είναι άδειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/11/2021 στις 9:23 ΠΜ, GBorb είπε

To έχω και είναι αρκετά καλό.

Στα θετικά πιάνει λίγο χώρο πάνω στο γραφείο, σχετικά φθηνά γνήσια μελάνια, δεν θα το έλεγα ιδιαίτερα θορυβώδη-μάλλον ήσυχο, σχετικά γρηγορες εκτυπώσεις ειδικά σε κειμενο.  Εγώ μάλιστα το δουλευω και γεμίζοντας μόνος μου τα μελανοδοχεία. Αξιοπρεπής ποιότητα εκτυπωσης σε φωτογραφίες ειδικά με τα γνησια μελάνια και φωτογραφικό χαρτι. Σύνδεση με WiFi 

Μοναδικό μειονέκτημα: Δεν μπορεις να σκανάρεις σελίδες από ένα δεμένο βιβλιο ή περιοδικό  αλλά μονάχα μεμονωμένες σελίδες (π.χ φύλλο λογαριασμού ΔΕΗ)

Κατά καιρούς βγαίνει σε προσφορά και σε χαμηλότερη τιμή. Εγώ τον είχα πάρει 45 ευρώ. Βγαίνει και σε άλλα χρώματα με άλλο νούμερο πχ 3787 -3785 κλπ. 

Αν δεν σας ενδιαφέρουν οι έγχρωμες εκτυπώσεις κοιτάξτε για κάποιο ασπρόμαυρο laser εκτυπωτή ή πολυμηχάνημα (ανάλογα αν θελετε δυνατότητα σαρωσης ή όχι) . Αν και τώρα τελευταία οι τιμές τους έχουν πάρει την ανιούσα θα αποδειχθεί πολύ οικονομικότερο σε βάθος χρόνου

Επεξ/σία από nik0laus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...