Προς το περιεχόμενο

Print server tp link tl-ps110u εγκατάσταση


vlahoskwn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας 

Έχω έναν θερμικο usb επεξεργαστή και θέλω με τον print server να τον κάνω να το βλέπει το δίκτυο αλλά δε τα έχω καταφέρει 

Μπορείτε να με βοηθήσετε;

 

Print server tp link tl-ps110u

Printer Toshiba tec b sv4

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Διαβάζοντας ένα review στο Skroutz (παρακάτω) μάλλον έχεις πέσει σε δύσκολο print server.

Ο άνθρωπος κατάφερε να τον σετάρει με ένα παλιό λαπτοπ έχοντας XP.

"Απαράδεκτο προϊόν! Μιά πολύ καλή εταιρεία (TP-Link) με ένα σωρό καλά προϊόντα - τελικά ένα κακό προϊόν μπορεί να αμαυρώσει την εικόνα της και να μας σπάσει τα νεύρα. Το λογισμικό ανοίγει όποτε θέλει, και μόνο μετά από επανεκκίνηση χωρίς να τρέχει κάτι στο background (WIN10 ενημέρωση 10-2021), και αν σετάρεις την IP, αν και δείχνει ότι γίνεται ενημέρωση, μένει η default IP. Μετά από 3-4 (χαμένες) ώρες, θυμήθηκα ένα αρχαίο laptop WinXP, και ως δια μαγείας μπόρεσα να σετάρω τον (απαράδεκτο) print server. Παρόλα αυτά το λογισμικό για update του firmware δεν το έβλεπε, και έτσι άφησα το υπάρχον (PrintServer TP-LINK TL-PS110U v3). Τελικά φαίνεται να δουλεύει, αλλά πως διατίθενται προϊόντα με τόσο μη δοκιμασμένο και προβληματικό λογισμικό. Βλέπουμε... Και πεταμένα λεφτά και χαμένος χρόνος..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...