Προς το περιεχόμενο

Φυσικο αεριο και ποντοι alpha bank


gbras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως καθε χρονο η εταιρια φυσικο αεριο διπλασιασε τα χρηματα που αντιστοιχουν σε 1500 ποντους απο 5-->10 ευρω. Το βαζω εδω γιατι θυμαμαι οτι εχει ξαναμπει παλιοτερα.

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Εξαργυρώστε ΜΙΣΟΥΣ Bonus πόντους για την πληρωμή των λογαριασμών Φυσικού Αερίου και Ρεύματος από 01.10.2021 έως 31.10.2021!

https://www.fysikoaerioellados.gr/service/bonus/

 

25 λεπτά πριν, gbras είπε

Οπως καθε χρονο η εταιρια φυσικο αεριο διπλασιασε τα χρηματα που αντιστοιχουν σε 1500 ποντους απο 5-->10 ευρω. Το βαζω εδω γιατι θυμαμαι οτι εχει ξαναμπει παλιοτερα.

Μας εφτιαξες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, konstantinos86 είπε

Λογικά για εμάς που έχουμε την εξόφληση με πάγια δεν γίνεται κάτι ε;

Γίνεται . Μπορείς να πας να πληρώσεις ένα ποσό με τον κωδικό πελάτη . Θα γίνει αρνητικό το ποσό που θα "οφείλεις".

  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και πάγια εντολή να έχεις βάλει (όπως εγώ) κάθε μήνα μπορείς να μπαίνεις πριν την πάγια και να το πληρώνεις με κάρτα και δεν θα χρεώνεται η πάγια.

Εγώ έτσι το κάνω όποτε το θυμάμαι για να μαζεύω πόντους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, enteacher04 είπε

Αν έχει κάποιος ήδη πληρώσει το λογαριασμό του, μπορεί να προπληρώσει χρήματα (μέσω πόντων), και να τα χρησιμοποιήσει τον επόμενο μήνα;

βεβαιως . ειμαι στα -250 τωρα κ θα φορτώσω κ αλλα να μη κλαιω με το λογαριασμό το χειμώνα (βεβαια προϋποθέτει πολλούς πόντους καβατζα) 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις δοκίμασα με 15.000 πόντους (100 ευρώ), και τους δέχτηκε. Επειδή έτυχε πρόσφατα να κερδίσω πολλούς πόντους από αγορά σε άλλο συνεργαζόμενο κατάσστημα, έχω άλλους 15.000 πόντους. Μπορώ άραγε να κάνω και δεύτερη αγορά, ώστε να βάλω κι άλλα 100 ευρώ στο λογαριασμό μου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, enteacher04 είπε

Μόλις δοκίμασα με 15.000 πόντους (100 ευρώ), και τους δέχτηκε. Επειδή έτυχε πρόσφατα να κερδίσω πολλούς πόντους από αγορά σε άλλο συνεργαζόμενο κατάσστημα, έχω άλλους 15.000 πόντους. Μπορώ άραγε να κάνω και δεύτερη αγορά, ώστε να βάλω κι άλλα 100 ευρώ στο λογαριασμό μου;

Εννοείς ότι έχεις ήδη τους πόντους διαθέσιμους και θέλεις να κάνεις άλλη μια συναλλαγή με εξαργύρωση 15.000 πόντων ώστε να μπει άλλο ένα 100άρικο στο λογαριασμό σου του φυσικού αερίου, σωστά; Αυτό γίνεται.

Αν εννοείς να κάνεις αγορά στο άλλο συνεργαζόμενο κατάστημα ώστε να μπουν οι πόντοι και μετά να τους κάνεις εξαργύρωση, αν πρόκειται για ειδικές προσφορές πολλές φορές οι πόντοι μπαίνουν ακόμα και 1-1,5 μήνα αργότερα οπότε πολύ πιθανόν να μην προλάβεις.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Giama είπε

Εννοείς ότι έχεις ήδη τους πόντους διαθέσιμους και θέλεις να κάνεις άλλη μια συναλλαγή με εξαργύρωση 15.000 πόντων ώστε να μπει άλλο ένα 100άρικο στο λογαριασμό σου του φυσικού αερίου, σωστά; Αυτό γίνεται.

Ναι αυτό εννοούσα. Σε ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/10/2021 στις 11:42 ΠΜ, takjar είπε

Ακόμα και πάγια εντολή να έχεις βάλει (όπως εγώ) κάθε μήνα μπορείς να μπαίνεις πριν την πάγια και να το πληρώνεις με κάρτα και δεν θα χρεώνεται η πάγια.

Εγώ έτσι το κάνω όποτε το θυμάμαι για να μαζεύω πόντους

Το έκανα και εγώ αυτό αλλά χρεώθηκε και η πάγια κανονικά και έτσι πλήρωσα τον λογαριασμό 2 φορές. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...