Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής


Maxdamage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά 

Θέλω λίγο τα φώτα σας σε ένα θέμα που αφορά ο εκτυπωτής( πολυμηχανημα)

Έχω ένα εκτυπωτή PIXMA το έχω κάπου στα 5 χρόνια το πήρα πολύ οικονομικά και μου βγήκε καλό μέχρι πριν μια βδομάδα .

Αφού μου έβγαζε ένα eror που ήθελε καθάρισμα η κεφαλή μετά από λίγο έσβησε και δεν ξανά άνοιξε ... 

Δεν περιμένω να το φτιάξω απλά ρωτάω τι εκτυπωτή θα ήταν καλό να πάρω και να μην έχω θέμα με την κεφαλή 

Μέχρι 60€ ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως μεχρι 60€ σε καινουριο θα πας αναγκαστικα σε φτηνο inkjet (σαν αυτο που εχεις, οποιαδηποτε μαρκα), και το ποσο θα σου αντεξει πριν βγαλει θεμα στην κεφαλη ειναι καθαρα θεμα τυχης. Ολοι οι φτηνοι inkjet βγαζουν θεμα στις κεφαλες και πολλα ηταν τα 5 χρονια που σου αντεξε κιολας.

Διαφορετικα κοιτας για μικρο ασπρομαυρο laser εκτυπωτη (οχι πολυμηχανημα), καινουριο ή μεταχειρισμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/10/2021 στις 10:10 ΜΜ, Maxdamage είπε

Καλησπέρα παιδιά 

Θέλω λίγο τα φώτα σας σε ένα θέμα που αφορά ο εκτυπωτής( πολυμηχανημα)

Έχω ένα εκτυπωτή PIXMA το έχω κάπου στα 5 χρόνια το πήρα πολύ οικονομικά και μου βγήκε καλό μέχρι πριν μια βδομάδα .

Αφού μου έβγαζε ένα eror που ήθελε καθάρισμα η κεφαλή μετά από λίγο έσβησε και δεν ξανά άνοιξε ... 

Δεν περιμένω να το φτιάξω απλά ρωτάω τι εκτυπωτή θα ήταν καλό να πάρω και να μην έχω θέμα με την κεφαλή 

Μέχρι 60€ ευχαριστώ εκ των προτέρων

Εάν γεμίζεις μόνος με σύριγγα πήγαινε σε ένα φτηνιάρικο hp 30-40 ευρώ. Έχουν τις κεφαλές στα μελανοδοχεία οπότε και αν κάποτε κολλήσει κάποια (δεν μου έτυχε) πετάς το μελάνι και παίρνεις άλλο. Έχω έναν hp 1510 στον 6ο χρόνο χιλιάδες εκτυπώσεις και άπειρα γεμίσματα με σύριγγα. 

Αν δεν το έχεις για γέμισμα με σύριγγα και κάνεις πολλές εκτυπώσεις τότε μία καλή λύση είναι ένας laser γιατί τα μελάνια δε συμφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...