Προς το περιεχόμενο

Hp 8210pro


Akis 7 red

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα..μια βοηθεια...εχω εναν εκτυπωτη hp 8210 pro κ περνει μελανια 953xl...κοστος 126€περιπου...υπαρχει κατι πιο φθηνο? Δοκιμασα κατι αλλα οχι hp  δεν τα αναγνωριζε...αν παρω μονο το μαυρο γνησιο (δεν με ενδιαφερει να βγαζει ενψρωμες)θα δουλευει? Ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν δε σε ενδιαφερουν οι εγχρωμες, σε (πολυ) λιγοτερα χρηματα απο το κοστος των μελανιων σου βρισκεις ασπρομαυρο λειζερ, που θα σου μεινει κιολας, γιατι ο inkjet αργα η γρηγορα θα παραδωσει πνευμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλε συμβατά....δες κ του πλαισίου 

και μια την εβδομάδα δίνε και μια εκτύπωση με ελάχιστο χρώμα μέσα

 

αλλιώς , όντως πήγαινε σε B/W laser ή ψάξε βρες άλλον εκτυπωτή , ό,τι τυχόν πάρεις, πρώτα δες κόστος αναλωσίμων, αυθεντικών κ συμβατών hp 

 

 

έχω κ laser samsung ML-2165W Α/Μαυρο (usb+wifi, no ethernet) να σου δώσω και hp 8600 all in one (wifi, ethernet, usb, ADF scanner) με πολλά σετ αυθεντικά μελάνια φθηνά

ααααν σε ενδιαφέρει, pm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Kthulhou είπε

βάλε συμβατά....δες κ του πλαισίου 

και μια την εβδομάδα δίνε και μια εκτύπωση με ελάχιστο χρώμα μέσα

 

αλλιώς , όντως πήγαινε σε B/W laser ή ψάξε βρες άλλον εκτυπωτή , ό,τι τυχόν πάρεις, πρώτα δες κόστος αναλωσίμων, αυθεντικών κ συμβατών hp 

 

 

έχω κ laser samsung ML-2165W Α/Μαυρο (usb+wifi, no ethernet) να σου δώσω και hp 8600 all in one (wifi, ethernet, usb, ADF scanner) με πολλά σετ αυθεντικά μελάνια φθηνά

ααααν σε ενδιαφέρει, pm

Του πλαισίου τα συμβατά χαλάνε εντός εξαμήνου, μόνο θετικό ότι στα αλλάζουν τζάμπα. Έχω βολευτεί έτσι με τα έγχρωμα από HP, τώρα αναμένεται να πάρω laser να ησυχάσω. 

Επεξ/σία από Basilhs23___
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...