Προς το περιεχόμενο

Go pro hero 9 ή insta360 one r 1inch


nickvas19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες καλησπερα.

Ποσο μετανιωσα που τοσο καιρο δεν εχω παρει μια action camera. Οποτε να μαι να μου πειτε 2 3 πραγματα γτ μπερδευτηκα.

Εχω ακουσει πολλους να βριζουν την gopro. Ειχε.φιλος την 4αρα παλια μεν αλλα ειχε πολλλαααα θεματα.

Τι θελω; Αδιαβροχη φωτογραφικη μικρου ογκου για βιντεο και φωτογραφιες(οχι με τριποδο).ο ιδιος φιλος μου λεει οτι δεν κανουν για φωτο...μονο με τριποδο.τουλαχιστον για την 4αρα απο τα επομενα μοντελα και μετα δεν ξερει.

Εψαξα λιγο διαβασα αλλος λεει οτι ειναι αδιαβροχη αλλος λεει ναι μεν αλλα καλυτερα να βαλεις θηκη. Για την ινστα360 1nch λενε οτι ειναι αδιαβροχη....καπου αλλου διαβασα οτι πρεπει να βγαλεις τον μεγαλο τον φακο και να βαλεις ενα πιο μικρο και θα ειναι αδιαβροχη.

Γενικα πχ και στα κινητα που λενε οτι ειναι αδιαβροχα ναι μεν το λενε...αλλα εχω δει πολλα βιντεο που μπαζουν νερα και εγω παλιοτερα που ειχα ενα πηρε νερο....οποτε δεν ειναι ρισκο χωρις θηκη;

Τα φωτα σας και την εμπειρια σας.ευχαριστω

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω Gopro hero 7 black. Παρα πολυ καλή κάμερα, απίστευτο βίντεο με πολλές δυνατότητες και παραμέτρους. Για φωτός δεν ειναι και οτι καλύτερο, βγαζει αρκετά καλές σε κάδρο 4:3 όμως. Σίγουρα αν εχεις καλό κινητό θα βγάζεις πολύ καλύτερες. 

Είναι αδιάβροχη αλλα όλοι συστήνουν να την βάζεις σε θήκη. Εχουν αναφερθεί περιστατικά να βάλει νερό, οπότε καλύτερα να εχεις το κεφάλι σου ήσυχο. 

Αν θες να μάθεις κατι περισσότερο , εδώ είμαστε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Gopro hero 9 ότι καλύτερο. 380 ευρώ από το site τους με δώρο shorty και κάρτα μνήμης και ένα χρόνο συνδρομή gopro subscription.

Επεξ/σία από parlapipas25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...