Προς το περιεχόμενο

Αξιζει το μητροπολιτικο κολλεγιο;


Deekay

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Dark_panel είπε

Nομιζω χαραμιζεις τζαμπα το χρονο σου αδερφε...το παιδακι δε μπορουσε να μπει σε κανενα πανεπιστημιο, πληρωσε, πηγε σε κολλεγιο, το φλομωσαν στην παπαρα εκει οι γραμματειες και τα χει πιστεψει..δεν προκειται να καταλαβει λογικα επιχειρηματα γιατι δεν εχει ιδεα τι ειναι η λογικη. Επισης, φαινεται οτι δεν εχει ΙΔΕΑ πώς γινεσαι καθηγητης πανεπιστημιου..αν τον ρωτησεις τι ειναι το ΑΠΕΛΛΑ θα σου πει πολη της Ελλαδας προς τα βορεια..ασ' το, μην κοπιαζεις..

Σωστό αλλά δεν απαντάω για να του αλλάξω την γνώμη! Προσπαθώ να προστατεύσω κόσμο που θα τον ακούσει γιατί έχω γνωρίσει πολλούς που πέταξαν λεφτά για ψεύτικες ελπίδες και τώρα χτυπάνε το κεφάλι τους στον τοίχο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, runner1 είπε

Σωστό αλλά δεν απαντάω για να του αλλάξω την γνώμη! Προσπαθώ να προστατεύσω κόσμο που θα τον ακούσει γιατί έχω γνωρίσει πολλούς που πέταξαν λεφτά για ψεύτικες ελπίδες και τώρα χτυπάνε το κεφάλι τους στον τοίχο. 

Δε νομίζω πως υπαρχει νοήμων ανθρωπος να πιστεψει αυτες τις παρωπιδικες μπουρδες ενος κολλεγιάκια, που απαξιωνει τα ελληνικα πανεπιστημια. Τη στιγμή μαλιστα που ερχονται εδώ ξένοι για προπτυχιακες (βλεπε ξενόγλωσσο τμημα Ιατρικης στο ΕΚΠΑ) και μεταπτυχιακες σπουδες.

Τωρα, αν υπαρξει καποιος που πραγματικα πιστεψει αυτες τις αηδιες, μαλλον ειναι της ιδιας "ιδεολογιας" οπότε και παλι δεν προκειται να βοηθηθει καπως απ τους υπολοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...