Προς το περιεχόμενο

Το TikTok έχει πλέον περισσότερα downloads παγκοσμίως από το Facebook


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, tsakvas είπε

με 1δις 350 εκατομυρια κινεζους να το εχουν κατεβασει δεν θα ηταν πρωτο?

Είναι διαφορετική εφαρμογή στην Κίνα. Ο υπολοιπος κόσμος έχει το Tik Tok. Στην Κίνα είναι άλλη εφαρμογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, ChaniaMania είπε

Οτι καλύτερο εχει βγει ποτέ! 
Βέβαια θελει επένδυση χρόνου για μπλοκ στις φιλόδοξες κωλοκουνίστρες, τις 16χρονες καθηγήτριες σχέσεων, τους κομπλεξικους σφιχτερμαν και τους στατιστικούς πολεμοχαρείς αλλά μετα μενει ο αφρός! Πολυ γέλιο, γνώση και εντυπωσιακά πράγματα!

αυτο, στην αρχη μεχρι να μαθει ο αλγοριθμος τις προτιμησεις σου θα σου εμφανιζονται κινεζοι και κ@λοι, μετα απο 2 μερες θα εισαι τζετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alphay είπε

Μακριά τα παιδιά από αυτές τις εφαρμογές!

Και όσοι έχετε παιδιά, να τα ελέγχετε που μπαίνουν και τί γράφουν. Είναι από τις λίγες εφαρμογές που δίνουν την δυνατότητα στον γονέα να ελέγχει την χρήση του παιδιού του. Τα πιτσιρίκια βρίζουν χειρότερα από ταρίφα στην κίνηση, Δευτέρα πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να λέμε τώρα, οι τύποι δημιούργησαν μια εφαρμογή η οποια μέσα σε 3 περίπου χρόνια κατάφερε να την γνωρίζει και να την χρησιμοποιεί ο μίσος πλανήτης. Εντυπωσιακό

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, eskimoos είπε

Τι να λέμε τώρα, οι τύποι δημιούργησαν μια εφαρμογή η οποια μέσα σε 3 περίπου χρόνια κατάφερε να την γνωρίζει και να την χρησιμοποιεί ο μίσος πλανήτης. Εντυπωσιακό

Δεν το λες και καλό ως ένδειξη για τους κατοίκους αυτού του πλανήτη! Κατανάλωση αμφιλεγόμενου τις περισσότερες φορές content, έλλειψη συγκέντρωσης σε οτιδήποτε με διάρκεια πάνω από λίγα λεπτά, αναζήτηση γρήγορου fun για να μην σκεφτόμαστε τα προβλήματα μας. Σημεία των καιρών θα πείτε και δυστυχώς θα συμφωνήσω κι ας έχω επιλέξει να μείνω έξω από αυτά τα τελευταία χρόνια.

Οι τύποι που το δημιούργησαν όντως πολύ έξυπνοι. Πέτυχαν διάνα και με το Covid-19 κάνανε ακόμη μεγαλύτερο success.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λιγότερα εμπορικά , θυμόμαστε καμιά ροκ μπάντα του 1980 , λίγο γεωγραφία , λίγο ιστορία , λίγο marvel , λίγο anime ( μου θύμισε το Haikyu που το άφησα στη μέση ) λίγο με νοηματική γλώσσα ( αποκλείονται αυτόματα υβριστικές ) , τoν τύπο με τις αγγλικές λέξεις @stage_door_johnny, gaming , board gaming , transitions και πολύ , εως πάρα πολύ φαγητό. Αγαπημένοι μου οι @chefadamlibby , @ simplydigital , @cargo_shorts_dad , @_man.p_ , @silvamagic @bartenders7 , @soyummy , @foodies και πολλά ακόμα. Δυστυχώς έχει τώρα 4 μέρες που με βγάζει διάφορα live που δεν ανήκουν στο ενδιαφέρον μου. Έχω κάνει μερικά follow σε χορευτές/χορεύτριες όπως το @electronicbeats και κάπου την πάτησα. Κάθε 5 σκρολ βγαίνουν , δεν βαριέσαι , κάποια στιγμή θα το πάρει το μύνημα ότι live με πόδια μου είναι άχρηστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Antrei είπε

Πόλη καλά

 

Χωριό κακά.

1 ώρα πριν, vabill είπε

Έρχεσαι ειρηνικά?

 

Ηταν σε σπηλιά η σε νησί παρατημένος. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...