Προς το περιεχόμενο

Πώληση DSLR


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θέλω να πουλήσω μια ΝΙΚΟΝ D5100 με κιτ φακό 18-105 την οποία έχω και κάθεται, σχετικα καινούργια με 20κ κλικς, απλά δεν ξέρω ποια είναι μια φυσιολογική τιμή για αυτό το σετ γιατί θέλω να την πουλήσω σε γνωστό. Ποια είναι η γνώμη σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, borbaszorbas είπε

Καλησπέρα, θέλω να πουλήσω μια ΝΙΚΟΝ D5100 με κιτ φακό 18-105 την οποία έχω και κάθεται, σχετικα καινούργια με 20κ κλικς, απλά δεν ξέρω ποια είναι μια φυσιολογική τιμή για αυτό το σετ γιατί θέλω να την πουλήσω σε γνωστό. Ποια είναι η γνώμη σας;

    Καλησπέρα σας , εσείς ποιά τιμή έχετε κατά νου δλδ με πόσα χρήματα θα ήσασταν ευχαριστημένος και σε συνδυασμό με το γεγονός πως προορίζεται για γνωστό σας άνθρωπο . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, babisskg είπε

    Καλησπέρα σας , εσείς ποιά τιμή έχετε κατά νου δλδ με πόσα χρήματα θα ήσασταν ευχαριστημένος και σε συνδυασμό με το γεγονός πως προορίζεται για γνωστό σας άνθρωπο . 

Με βάση τις αγγελίες που έχω δει στο σάιτ αν την πουλαγα σε άγνωστο μαλλον θα της έβαζα μία τιμή γύρω στα 280. Είναι λίγα θεωρείτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, borbaszorbas είπε

Με βάση τις αγγελίες που έχω δει στο σάιτ αν την πουλαγα σε άγνωστο μαλλον θα της έβαζα μία τιμή γύρω στα 280. Είναι λίγα θεωρείτε;

    Το λίγα η πολλά δεν έχει τόσο μεγάλη σημασία . Μία αγοραπωλησία , όπως λέει και η λέξη , περιλαμβάνει δύο μέρη . Αυτού πού πουλάει κι' αυτού πού ενδιαφέρεται τυχόν για να αγοράσει . 

     Δεν θεωρώ τίποτε σχετικά με την ζητούμενη τιμή , κάτι που εσείς καθορίζετε . Χρειάζεστε όμως , όπως και όλοι μας , ακόμη έναν δλδ τον αγοραστή για να ολοκληρωθεί η διαδικασία . Αν δεν υπάρξει και αγοραστής η διαδικασία είναι χωρίς νόημα . 

   Όμως εσείς μιλήσατε πώς την προοριζετε για γνωστό σας πρόσωπο κι' αυτό που καταλαβαίνω είναι πως είστε έτοιμος να προχωρήσετε μόλις καταλήξετε σε μία τιμή που θα σας ικανοποιήσει . Άρα τα 280 που λέτε για έναν άγνωστο δεν είναι το ποσό για τον γνωστό σας η κάτι δεν καταλαβαίνω εγώ .

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 30/7/2021 στις 8:50 ΜΜ, borbaszorbas είπε

 τιμή γύρω στα 280. Είναι λίγα θεωρείτε;

Νορμαλ η τιμη που λες. Εγω θα εβαζα το σετ στα 260€ αν θες τη προσωπικη μου αποψη (χωρις τα μεταφορικα φυσικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...