Προς το περιεχόμενο

Αύξηση της χρέωσης fixed απο NRG


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Oλα μαζι κι οτι κατσει.

μάλλον θα κάνω αμφισβήτηση ωστε να γράψουν αρλούμπες ή να μην απαντήσουν καθόλου να κερδίσω πόντους και μετά 😁

1 λεπτό πριν, AristidisZ είπε

Γιατί δε κάνεις απλά ένα email στο αγαπητό CS, και να ζητήσεις να επανεκδοθεί σωστά ο λογαριασμός ; 

και να μη βγάλω κανα ψιλό ακόμα? 😛

πάντως 2,5€/μήνα ήταν η αποχώρηση (το αναφέρω γιατί σε άλλον χρέωσαν χωρίς λόγο παραπάνω)

2 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Βρε συ, ήταν φραγμένο στο στοίχημα αυτό, 1.000000001 θα έδινε :D

ο χαμένος τα παίρνει όλα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 737
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, korakios είπε

και να μη βγάλω κανα ψιλό ακόμα? 😛

πάντως 2,5€/μήνα ήταν η αποχώρηση (το αναφέρω γιατί σε άλλον χρέωσαν χωρίς λόγο παραπάνω)

Είσαι καμιά 15ρια μέρες μπροστά από εμένα χρονικά (γύρω στις 15-20 Νοεμβρίου υπολογίζω ότι θα μου βγει ο τελικός), δείξει μας το δρόμο 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AristidisZ είπε

Είσαι καμιά 15ρια μέρες μπροστά από εμένα χρονικά (γύρω στις 15-20 Νοεμβρίου υπολογίζω ότι θα μου βγει ο τελικός), δείξει μας το δρόμο 🤣

έκανε +1 εβδομάδα να βγει απο ότι έβγαινε συνήθως , εννοείται θα ενημερώσω για τυχών εξελίξεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, korakios είπε

μάλλον θα κάνω αμφισβήτηση ωστε να γράψουν αρλούμπες ή να μην απαντήσουν καθόλου να κερδίσω πόντους και μετά 😁

Μεσα απο το chat δεν βγαινει ακρη λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, HERTHAN είπε

Μεσα απο το chat δεν βγαινει ακρη λες?

ευτυχώς ήταν η Κ. που είναι πάντα χαρωπή και όχι η Δ. που αγριεύει 😁

μέσω email στο support μου είπε για να πιστωθεί :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα,

  Σημερα ηρθε και ο δικος μου λογαριασμος με το ιδιο κειμενακι για το fixed. απο 1/1/2022 παπαλα!

Επεξ/σία από chmichael
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chmichael είπε

Καλημερα,

  Σημερα ηρθε και ο δικος μου λογαριασμος με το ιδιο κειμενακι για το fixed. απο 1/1/2022 παπαλα!

Θυμάσαι πόσο καιρό το έχεις ενεργοποιημένο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, AristidisZ είπε

Θυμάσαι πόσο καιρό το έχεις ενεργοποιημένο;

 

27/05/2021 ... πηγα στη NRG με fixed απο τη αρχη

Επεξ/σία από chmichael
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία από τα ίδια και σε μένα. Είχα το Save 40% με ενεργοποιημένο το fixed στα 4€ από 1/4 και σήμερα μου ήρθε (καθυστερημένα) ο λογαριασμός του Οκτωβρίου με τη σχετική ειδοποίηση για την κατάργηση του fixed. Βεβαίως θα την κάνω άμεσα για ΔΕΗ, αλλά πείτε μου, πρέπει προηγουμένως να έχω εξοφλήσει τον λογαριασμό της NRG ή δεν είναι απαραίτητο αυτό; Ρωτάω, μην τυχόν και μου μπλοκάρουν την αλλαγή παρόχου λόγω του χρέους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, korakios είπε

ναι και δεν το συνεχίζω , με κούρασες ειλικρινά

Και εγώ ειλικρινά σου επισημαίνω ότι τέτοιες εκφράσεις είναι απαξιωτικός χαρακτηρισμός επί προσωπικού ο οποίος δεν είναι ανεκτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, vsk είπε

πρέπει προηγουμένως να έχω εξοφλήσει τον λογαριασμό της NRG ή δεν είναι απαραίτητο αυτό;

κοίτα , αν δε σε παίρνει να τον εξοφλήσεις άμεσα , στην αίτηση δώσε προηγούμενο λογαριασμό (edit και απόδειξη εξόφλησης) , έτσι κιαλλιώς μηνιαίος είναι , δεν έχει μεγάλη χρονική διαφορά

Επεξ/σία από korakios
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, korakios είπε

κοίτα , αν δε σε παίρνει να τον εξοφλήσεις άμεσα , στην αίτηση δώσε προηγούμενο λογαριασμό (edit και απόδειξη εξόφλησης) , έτσι κιαλλιώς μηνιαίος είναι , δεν έχει μεγάλη χρονική διαφορά

ΟΚ. Θα τον εξοφλήσω, έτσι κι αλλιώς είναι ακόμα σε φυσιολογικά πλαίσια οι χρεώσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...