Προς το περιεχόμενο

Αύξηση της χρέωσης fixed απο NRG


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, chmichael είπε

"Αύξηση της χρέωσης fixed απο NRG" ο τιτλος ... NRG Fixed εχω

για eNeRGy drinks λέμε και οτι αυξήσαν τιμή στα φιξάκια

28 λεπτά πριν, chmichael είπε

Με λιγα λογια αν εχω καταλαβει καλα κανει αυξηση μονο στους νεους πελατες σωστα;

περίπου, αλλά εφόσον έχεις ήδη ενεργοποιημένο το φιξ δεν έχεις θέμα (μέχρι τώρα)

7 ώρες πριν, chmichael είπε

  Ερωτηση:  Να αναμενω αυξηση στις χρωσεις;

άγνωστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 737
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@HERTHAN @korakiosάσχημα νέα.....

Edit: να αναφέρω και σε εμένα ότι άργησε να έρθει ο λογαριασμός και πριν λίγο με πείραν από nrg για ένα άσχετο θέμα. Και η κυρία μου λέει αθελα της, ''ο τελευταίος λογαριασμός σας με το τάδε ποσο που εκδόθηκε χθες'... Της λέω εμένα δεν μου ήρθε κάτι.... Της λέω μπορείτε να μου τον στείλετε στο Μάιλ έχω αγωνία 😁😁😁. Να μην τα πολυλογώ... Τον ανοίγω και κάτω κάτω με ψιλά γράμματα μου γράφουν θα με ακυρώσουν το φιξ. 

Screenshot_20211104_113803.jpg

Επεξ/σία από lazarnik
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, lazarnik είπε

@HERTHAN @korakiosάσχημα νέα.....

Edit: να αναφέρω και σε εμένα ότι άργησε να έρθει ο λογαριασμός και πριν λίγο με πείραν από nrg για ένα άσχετο θέμα. Και η κυρία μου λέει αθελα της, ''ο τελευταίος λογαριασμός σας με το τάδε ποσο που εκδόθηκε χθες'... Της λέω εμένα δεν μου ήρθε κάτι.... Της λέω μπορείτε να μου τον στείλετε στο Μάιλ έχω αγωνία 😁😁😁. Να μην τα πολυλογώ... Τον ανοίγω και κάτω κάτω με ψιλά γράμματα μου γράφουν θα με ακυρώσουν το φιξ. 

Screenshot_20211104_113803.jpg

Πότε λήγει το συμβόλαιο σου και με τι ποσό είχες κλέισει το nrg fixed 4 ή 9,90;

Επεξ/σία από diamantis k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lazarnik είπε

@HERTHAN @korakiosάσχημα νέα.....

Edit: να αναφέρω και σε εμένα ότι άργησε να έρθει ο λογαριασμός και πριν λίγο με πείραν από nrg για ένα άσχετο θέμα. Και η κυρία μου λέει αθελα της, ''ο τελευταίος λογαριασμός σας με το τάδε ποσο που εκδόθηκε χθες'... Της λέω εμένα δεν μου ήρθε κάτι.... Της λέω μπορείτε να μου τον στείλετε στο Μάιλ έχω αγωνία 😁😁😁. Να μην τα πολυλογώ... Τον ανοίγω και κάτω κάτω με ψιλά γράμματα μου γράφουν θα με ακυρώσουν το φιξ. 

Screenshot_20211104_113803.jpg

Λογικα θα ερθει σε σε ολους και θα φυγουμε αζημιως.

Ας ελπισουμε οτι θα υπαρχει ακομη το online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AristidisZ είπε

Φυγέτε παιδιά τώρα, όσο προλαβαίνετε...

ρήτρα αποχώρησης σιγουράκι αφού δεν έχουν θέμα με χρεώσεις

εκτός αν αυτό που είχα αναφέρει

ρωτάνε στο chat αν το κόψουν για ένα διάστημα (πχ έστω οτι λείπουν εκτός ) , θα ξαναμπαίνει με την ίδια τιμή το fix ? (σαν να θυμάμαι οτι είχανε απαντήσει θετικά σε κάποιον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Φυγέτε παιδιά τώρα, όσο προλαβαίνετε...

Θα πρεπει να πληρωσουμε ρητρα αποχωρησης σε περιπτωση που φυγουμε πριν παρουμε ειδοποιηση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, korakios είπε

ρήτρα αποχώρησης σιγουράκι αφού δεν έχουν θέμα με χρεώσεις

εκτός αν αυτό που είχα αναφέρει

ρωτάνε στο chat αν το κόψουν για ένα διάστημα (πχ έστω οτι λείπουν εκτός ) , θα ξαναμπαίνει με την ίδια τιμή το fix ? (σαν να θυμάμαι οτι είχανε απαντήσει θετικά σε κάποιον)

ρε συ αυτοί που έχουν προγράμματα με πάγιο 2,5 ευρώ, πες να φάνε ρήτρα ένα 50ρικο (20 μήνες)

30 ευρώ σου δίνει πίσω η ΔΕΗ στο online, δηλαδή μιλάμε για ένα 20ρικο

ένα μήνα ρήτρα να φας, νάτο το 20ρικο (κατά μ.ο., μπορεί και παραπάνω), και αν γίνει μια μλκια και δε προλάβεις το Online ή μεταβληθεί, τον πίνεις κανονικότατα

Επεξ/σία από AristidisZ
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε

ρήτρα αποχώρησης σιγουράκι αφού δεν έχουν θέμα με χρεώσεις

εκτός αν αυτό που είχα αναφέρει

ρωτάνε στο chat αν το κόψουν για ένα διάστημα (πχ έστω οτι λείπουν εκτός ) , θα ξαναμπαίνει με την ίδια τιμή το fix ? (σαν να θυμάμαι οτι είχανε απαντήσει θετικά σε κάποιον)

Αφού αναφέρει Άρθρο 21 - Κώδικας Προμήθειας Ηλεκτρικής Ενέργειας. Γιατί να υπάρξει ποινή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, TeoNOKIA είπε

Αφού αναφέρει Άρθρο 21 - Κώδικας Προμήθειας Ηλεκτρικής Ενέργειας. Γιατί να υπάρξει ποινή;

 

5 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Θα πρεπει να πληρωσουμε ρητρα αποχωρησης σε περιπτωση που φυγουμε πριν παρουμε ειδοποιηση.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, korakios είπε

Θα πρεπει να πληρωσουμε ρητρα αποχωρησης σε περιπτωση που φυγουμε πριν παρουμε ειδοποιηση

 

A ok... Εμένα εκδίδεται γύρω στις 14 κάθε μήνα. Ελπίζω να υπάρχει ακόμα της ΔΕΗ... Βέβαια και αυτό ειναι ρίσκο γιατί έχει διάρκεια 2 χρόνια και μπορεί αργοτερα να πέσουν πάλι οι τιμές... Μπρος γκρεμός και πίσω ρεμα.. 

Επεξ/σία από TeoNOKIA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, TeoNOKIA είπε

A ok... Εμένα εκδίδεται γύρω στις 14 κάθε μήνα. Ελπίζω να υπάρχει ακόμα της ΔΕΗ... Βέβαια και αυτό ειναι ρίσκο γιατί έχει διάρκεια 2 χρόνια και μπορεί αργοτερα να πέσουν πάλι οι τιμές... Μπρος γκρεμός και πίσω ρεμα.. 

Kι εμενα περιπου εκει βγαινει ο λογαριασμος πανω κατω.

Για 6 μηνες θα ειμαστε εξασφαλισμενοι οτι δεν θ'αλλαξει η τιμη και οχι για 2 χρονια.

Ας το προλαβουμε πρωτα εφοσον ερθει ειδοποιηση και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, TeoNOKIA είπε

A ok... Εμένα εκδίδεται γύρω στις 14 κάθε μήνα. Ελπίζω να υπάρχει ακόμα της ΔΕΗ... Βέβαια και αυτό ειναι ρίσκο γιατί έχει διάρκεια 2 χρόνια και μπορεί αργοτερα να πέσουν πάλι οι τιμές... Μπρος γκρεμός και πίσω ρεμα.. 

Σιγά το ρίσκο, τα πέναλτυ της ΔΕΗ είναι γελοία, αν υπάρξει σοβαρή μείωση (που έτσι όπως πάει το πράμα προσωπικά θεωρώ απίθανο να ξαναδούμε τιμές όπως είχαμε μέχρι και αρχές του έτους φέτος), θα είναι από την άνοιξη του χρόνου, στα 25 - 30 € θα κολλήσεις ; 

image.png.5096b28d929ebc61aa4ba34bdb631529.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...