Προς το περιεχόμενο

Η Intel αναδιαρθρώνεται καθώς στρέφεται στις GPUs και στο high-performance computing


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 28/6/2021 στις 6:47 ΜΜ, AtiX είπε

Άσχετο, αλλά πιστεύεις ότι πρέπει να είναι ρύθμιση στο setup αν θα βλέπει ο άλλος διαφημίσεις στις ρυθμίσεις του κινητού που αγόρασε και δεν του το έδωσαν δωρεάν?

Για μένα εφόσον έχεις πληρώσει τη συσκευή, θα πρέπει να υπάρχει ένας εύκολος τρόπος να μπορείς να αποφασίσεις ανά πάσα στιγμή να επιτρέψεις κάτι που θέλει να προβάλει ο κατασκευαστής (και να τον στηρίξεις με αυτό τον τρόπο ίσως) ή θα απορρίψεις τέτοιους είδους προβολές στη συσκευή σου.

Και λέω προβολές γιατί ο καθένας τα βαφτίζει όπως θέλει πχ διαφημίσεις, προτάσεις κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, sv398 είπε

Για μένα εφόσον έχεις πληρώσει τη συσκευή, θα πρέπει να υπάρχει ένας εύκολος τρόπος να μπορείς να αποφασίσεις ανά πάσα στιγμή να επιτρέψεις κάτι που θέλει να προβάλει ο κατασκευαστής (και να τον στηρίξεις με αυτό τον τρόπο ίσως) ή θα απορρίψεις τέτοιους είδους προβολές στη συσκευή σου.

Και λέω προβολές γιατί ο καθένας τα βαφτίζει όπως θέλει πχ διαφημίσεις, προτάσεις κτλ

Προσωπικά, φανταζομαι ότι αυτό είναι και το σωστό, από την στιγμή που έχει πληρωθεί η οποιαδήποτε εταιρία με τα ωραία μου τα λεφτά, δεν θέλω να συνεχίζει να βγάζει και αλλά από εμένα…

Άλλο σου προσφέρω κάτι δωρεάν και για αυτό σου έχω διαφημίσεις και άλλο και πληρώνεις και βλέπεις διαφημίσεις, αυτό ονομάζεται εκμετάλλευση…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...