Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, chn-cynic είπε

Έχει ανακοινωθεί το gears 6 😕 ?

Θα πρεπει λογικα να εισαι πολυ κανοποιημενος με την ασιστ πασα στο φρουρο του νηματος.

Δεν θα κυκλοφορησει νεο Gears Of War καποια στιγμη η Coalition; Αν δεν το ονομασει Gears 6 και το ονομασει Judgment 2 θα εχει μεγαλη διαφορα;

Το αρθρο αναφερει καπου οτι εχει ανακοινωθει επισημα Gears 6;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το wo long είναι πιο δύσκολο από elden ring  η ιδέα μου? Είναι πολύ πορωτικο το άτιμο αλλά θα τελειώσω το atomic και μετα θα το πιάσω. Έχω και το hogwarts ,έρχονται κιαλα και να δούμε τι θα πρωτοπαιξουμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδόν όλα τα αποκλειστικά τα τελευταία δεν έχω παίξει κανέναν. Νομίζω κουράστηκα με τις κονσόλες. Ευτυχώς που υπάρχει και το game pass στο πισί και παίζω εκεί τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Choutas είπε

Σχεδόν όλα τα αποκλειστικά τα τελευταία δεν έχω παίξει κανέναν. Νομίζω κουράστηκα με τις κονσόλες. Ευτυχώς που υπάρχει και το game pass στο πισί και παίζω εκεί τίποτα.

Καποιες φορες ειναι και θεμα ηλικιας, πχ εγω επαιζα χρονια στο PC και καποια στιγμη κουραστηκα στην καρεκλα και το γυρισα, απροσδοκητα, ξαπλα στον καναπε 😉

Αν μου το λεγανε πριν χρονια, θα γελουσα 🤪

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, kostiger είπε

Θα πρεπει λογικα να εισαι πολυ κανοποιημενος με την ασιστ πασα στο φρουρο του νηματος.

Δεν θα κυκλοφορησει νεο Gears Of War καποια στιγμη η Coalition; Αν δεν το ονομασει Gears 6 και το ονομασει Judgment 2 θα εχει μεγαλη διαφορα;

Το αρθρο αναφερει καπου οτι εχει ανακοινωθει επισημα Gears 6;

Όχι ρε συ, απλά έτσι όπως το έγραψες νόμιζα οτι κάτι είχε ανακοινωθεί και οτι θα φάει καθυστέρηση. Μπαρδόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, chn-cynic είπε

Όχι ρε συ, απλά έτσι όπως το έγραψες νόμιζα οτι κάτι είχε ανακοινωθεί και οτι θα φάει καθυστέρηση. Μπαρδόν.

Θα ειχα γραψει οτι αναβαλλεται.

Εχει καλα σχολεια στη Σουηδια, μας μαθαινουν γραμματα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι οποίος ξέρει??? Έχω την LG 55QNED826QB... Είχα βάλει στο HDMI 1 τη κονσόλα... Αλλά σήμερα διαπίστωσα πως 4Κ/120hz υποστηρίζει το 3 και 4... Συνδεσα λοιπόν τη κονσόλα στο HDMI 4 και προσπάθησα να βάλω 4Κ στα 120 Fps αλλά δεν το δέχτηκε με μια φορά που προσπάθησα...

Τι πρέπει να κάνω? Φταίει το καλώδιο της κονσόλας πρέπει να πάρω άλλο? Τι φάση?

Πλιζ οποίος ξέρει μια βοηθειααααα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, kostiger είπε

Θα ειχα γραψει οτι αναβαλλεται.

Εχει καλα σχολεια στη Σουηδια, μας μαθαινουν γραμματα..

Εγώ γιατί τρώω επίθεση τώρα :D ? Όντως παρεξήγησα!
 

 

3 λεπτά πριν, Marios Rios είπε

Να ρωτήσω κάτι οποίος ξέρει??? Έχω την LG 55QNED826QB... Είχα βάλει στο HDMI 1 τη κονσόλα... Αλλά σήμερα διαπίστωσα πως 4Κ/120hz υποστηρίζει το 3 και 4... Συνδεσα λοιπόν τη κονσόλα στο HDMI 4 και προσπάθησα να βάλω 4Κ στα 120 Fps αλλά δεν το δέχτηκε με μια φορά που προσπάθησα...

Τι πρέπει να κάνω? Φταίει το καλώδιο της κονσόλας πρέπει να πάρω άλλο? Τι φάση?

Πλιζ οποίος ξέρει μια βοηθειααααα

Εγώ με αυτό το καλώδιο που είχε μέσα νομίζω είμαι και έχει 120. Τσέκαρε πάντως η TV σου άν έχει full specs 4k/120 γιατί οι περισσότεροι vendors κάνανε μαιμουδιές. Εμένα μία Sony TV διαφημιζόταν για 4k/120 και τελικά μετά απο 10 patches πάλι αχταρμάς είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...