Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, kostiger είπε

Πολυ ευχαριστημενος κατοχος του Elite 2 και εγω, χωρις το παραμικρο προβλημα απο τη χρηση του.

Σε αλλα νεα τωρα:

https://gamingbolt.com/fable-narrative-lead-cannot-wait-to-show-all-the-wonderful-weve-created 

Competitive στα γεράματα ωρέ? 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, music_lover είπε

Competitive στα γεράματα ωρέ? 😂

Είναι ωραίο χειριστηριο συν-γεροντα, δεν έχει να κάνει με τη χρηση.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, thagkol είπε

Ενώ δεν το είχα στο πλάνο, μετά από αυτά που διάβασα εδώ έβαλα να κατέβει το παιχνίδι χθες το απόγευμα, μακάρι να κατέβηκε εξ αρχής με το patch μαζί γιατί δεν το τσέκαρα. Είναι απαιτητικό παιχνίδι και θέλει συγκέντρωση (άρα να το παίξω αποκλειστικά μόνο του), ή χαλαρό για διαλείμματα από το Yakuza 2 που θα ξεκινήσω επίσης αυτές τις μέρες;

Στην αρχη είναι λίγο μανίκι διότι είσαι "γυμνος" μετά γίνεται πιο εύκολο ανάλογα με το build που θα φτιάξεις μέχρι να σε φρενάρει κανα boss. Θέλει πολλά υλικά να μαζεύεις ώστε να φτιάχνεσαι και σε βοηθάει να μη κολλησεις σε κανέναν μεγαλο

Το καλό είναι που σε αφήνει αν θες να γυρίσεις τσ skill που έφτιαξες στο αρχικό και παίρνεις τα ποιντς πίσω. Φτιάξε και την τσεκούρα ,χρειαζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράξτε με αλλά ξεκίνησα το assasin creed odyssey πρώτη φορά παιζω assasin creed. Μου φαίνεται παρα πολυ ωραίο στο μισάωρο που παιζω . Να συνεχίσω η θα ξενερωσω? Διαβάζω ότι είναι τεράστιο?  140 ώρες + ??!?!?! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Να το συνεχίσεις.Ειναι πολυ καλο.140 ωρες να κανεις τα παντα.Η κεντρικη ιστορια ειναι καμια 40αρια ωρες.

Θα, ακουσω την συμβουλή σου και ελπίζω μετά το a plague tale να είναι το επόμενο μου κολλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκε το demo του wo long οποιος θελει να ριξει ενα βλεφαρο κ δεν μπορει να περιμενει μεχρι 3/3/23 


μπαινει κ game pass την ιδια μερα 🤗

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, 26ska είπε

Καλησπέρα,έχω ένα series X και είμαι ένα βήμα πριν το πουλήσω.Εχω ενεργό για ένα ακόμα χρονο gamepass ultimate και αγορασμενο ψηφιακά το elder ring.

Μπορώ αυτά να τα δώσω μαζί με την κονσόλα,χωρίς να δώσω το email μου ή τα κλαίω;

Τα κλαις. Ψηφιακά παιχνίδια και συνδρομές, πάνε μαζί με το λογαριασμό. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2023 στις 2:11 ΜΜ, 26ska είπε

Καλησπέρα,έχω ένα series X και είμαι ένα βήμα πριν το πουλήσω.Εχω ενεργό για ένα ακόμα χρονο gamepass ultimate και αγορασμενο ψηφιακά το elder ring.

Μπορώ αυτά να τα δώσω μαζί με την κονσόλα,χωρίς να δώσω το email μου ή τα κλαίω;

Δωσε τον λογαριασμο σε κανα φιλο, ανιψακι κλπ
(Δες αν γινεται αλλαγη εμαιλ πριν την μεταφορα στο δικο του/σε αλλο δικο του εμαιλ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nek4d είπε

Δωσε τον λογαριασμο σε κανα φιλο, ανιψακι κλπ
(Δες αν γινεται αλλαγη εμαιλ πριν την μεταφορα στο δικο του/σε αλλο δικο του εμαιλ).

Αυτό είναι που ψάχνω,αν γίνεται η αλλαγή email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Στην αρχη είναι λίγο μανίκι διότι είσαι "γυμνος" μετά γίνεται πιο εύκολο ανάλογα με το build που θα φτιάξεις μέχρι να σε φρενάρει κανα boss. Θέλει πολλά υλικά να μαζεύεις ώστε να φτιάχνεσαι και σε βοηθάει να μη κολλησεις σε κανέναν μεγαλο

Το καλό είναι που σε αφήνει αν θες να γυρίσεις τσ skill που έφτιαξες στο αρχικό και παίρνεις τα ποιντς πίσω. Φτιάξε και την τσεκούρα ,χρειαζεται

Σε ποιο παιχνίδι αναφέρεσαι φίλε μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ms θα πρέπει να κοιτάξει σοβαρά το θέμα του optimization των third party τίτλων. Από το callisto protocol, το monster hunter, το wild hearts, hogwarts legacy και τώρα και το atomic heart. Και αυτά είναι μόνο τους τελευταίους 2-3 μήνες. Είναι αδιανόητο αυτό που γίνεται σε τόσο συχνό βαθμό και ειδικά για το series x. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...