Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημέρα . Για όσους κέρδισαν στον διαγωνισμό του oreo . Κέρδισα μια 3 μήνη συνδρομή αλλά δεν μου έχει έρθει ακόμα το email που μου είπε ότι θα λάβω . Είδα και στα spam αλλά τίποτα . Πόση ώρα κάνει συνήθως ; Ξέρει κανείς ; 

*EDIT* Όλα καλά άργησε λίγο αλλά ήρθε . Μεγάλη προσοχή για όσους κάνουν το κόλπο με την λήξη και αναβάθμιση από Gold σε Ultimate 1:1 όταν περάσεις τον κωδικό ενεργοποιεί ξανά την περιοδική χρέωση . Θα πρέπει να την απενεργοποιήσετε 

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Ναι και εγώ δεν το ήξερα πιο νωρίς και το εβαλα στις 19:30 περιμένω ακόμα λίγο για να παίξω. Δεν ξερω τι αλλάζουν με τετια νουμερα

Ενώ δεν το είχα στο πλάνο, μετά από αυτά που διάβασα εδώ έβαλα να κατέβει το παιχνίδι χθες το απόγευμα, μακάρι να κατέβηκε εξ αρχής με το patch μαζί γιατί δεν το τσέκαρα. Είναι απαιτητικό παιχνίδι και θέλει συγκέντρωση (άρα να το παίξω αποκλειστικά μόνο του), ή χαλαρό για διαλείμματα από το Yakuza 2 που θα ξεκινήσω επίσης αυτές τις μέρες;

Επεξ/σία από thagkol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση ( xbox series s αλλά είναι θέμα κοινού λογισμικού) λιγο ειδίκη σε όσους έχουν τηλεώραση με Dolby Vision και συνδρομή Amazon Prime. Ενώ μέχρι πριν μερικούς μήνεςη εφαρμογή του prime έκανε αυτόματα εναλλαγή μεταξύ SDR/HDR/Dolby Vision ανάλογα το video, πλέον μπάινει μόνο HDR όχι Dolby Vision και αν μπέις μετά αν επιλέξεις SDR video παραμένει σε HDR.

To έχει παρατηρήσει κάπιος άλλος αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,έχω ένα series X και είμαι ένα βήμα πριν το πουλήσω.Εχω ενεργό για ένα ακόμα χρονο gamepass ultimate και αγορασμενο ψηφιακά το elder ring.

Μπορώ αυτά να τα δώσω μαζί με την κονσόλα,χωρίς να δώσω το email μου ή τα κλαίω;

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thagkol είπε

Ενώ δεν το είχα στο πλάνο, μετά από αυτά που διάβασα εδώ έβαλα να κατέβει το παιχνίδι χθες το απόγευμα, μακάρι να κατέβηκε εξ αρχής με το patch μαζί γιατί δεν το τσέκαρα. Είναι απαιτητικό παιχνίδι και θέλει συγκέντρωση (άρα να το παίξω αποκλειστικά μόνο του), ή χαλαρό για διαλείμματα από το Yakuza 2 που θα ξεκινήσω επίσης αυτές τις μέρες;

θέλει συγκέντρωση νομίζω αρκετή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thagkol είπε

Ενώ δεν το είχα στο πλάνο, μετά από αυτά που διάβασα εδώ έβαλα να κατέβει το παιχνίδι χθες το απόγευμα, μακάρι να κατέβηκε εξ αρχής με το patch μαζί γιατί δεν το τσέκαρα. Είναι απαιτητικό παιχνίδι και θέλει συγκέντρωση (άρα να το παίξω αποκλειστικά μόνο του), ή χαλαρό για διαλείμματα από το Yakuza 2 που θα ξεκινήσω επίσης αυτές τις μέρες;

πάρε άλλο ένα update 15.11 GB . Θα μας τρελάνουν !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

πάρε άλλο ένα update 15.11 GB . Θα μας τρελάνουν !!!

Τουλάχιστον δεν το αφήνουν στη μοίρα του. Ίσως θα έπρεπε όμως να καθυστερούσαν την κυκλοφορία για μια βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρααααα... Επειδή περιμένω το X... Θέλετε να μου πείτε μια γνώμη για χειριστήριο? Διαβάζω περί drift και ότι χαλάνε σε 4-5 μήνες κλπ... Ακόμα και το elite 2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Marios Rios είπε

Καλησπέρααααα... Επειδή περιμένω το X... Θέλετε να μου πείτε μια γνώμη για χειριστήριο? Διαβάζω περί drift και ότι χαλάνε σε 4-5 μήνες κλπ... Ακόμα και το elite 2!

Έχω το elite 2 από τότε που βγήκε και είναι από τις πρώτες παρτίδες που υποτίθεται είχαν πρόβλημα . 0 προβλήματα.

Επεξ/σία από tsoukalasKaminia
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsoukalasKaminia είπε

Έχω το elite 2 και είναι από τις πρώτες παρτίδες που υποτίθεται είχαν πρόβλημα από τότε που βγήκε. 0 προβλήματα.

Ναι διάβασα και για αυτό... Πρέπει να είναι από παρτίδα LOT 21 και μετά και καλά... Τι παρτίδα έχεις? Από θέμα drift κάποιο θεματακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Marios Rios είπε

Ναι διάβασα και για αυτό... Πρέπει να είναι από παρτίδα LOT 21 και μετά και καλά... Τι παρτίδα έχεις? Από θέμα drift κάποιο θεματακι?

Ούτε ένα πρόβλημα φίλε μου. Αυτό με τα drift μπορεί να γίνει με οποιοδήποτε χειριστήριο με την τεχνολογία που χρησιμοποιείται. Είδα πριν κάτι μήνες μια καλύτερη τεχνολογία που βγήκε μαγνητική αν θυμάμαι καλά (δεν θυμάμαι πιο χειριστήριο ήτανε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Marios Rios είπε

Καλησπέρααααα... Επειδή περιμένω το X... Θέλετε να μου πείτε μια γνώμη για χειριστήριο? Διαβάζω περί drift και ότι χαλάνε σε 4-5 μήνες κλπ... Ακόμα και το elite 2!

Πολυ ευχαριστημενος κατοχος του Elite 2 και εγω, χωρις το παραμικρο προβλημα απο τη χρηση του.

Σε αλλα νεα τωρα:

https://gamingbolt.com/fable-narrative-lead-cannot-wait-to-show-all-the-wonderful-weve-created 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Marios Rios είπε

Καλησπέρααααα... Επειδή περιμένω το X... Θέλετε να μου πείτε μια γνώμη για χειριστήριο? Διαβάζω περί drift και ότι χαλάνε σε 4-5 μήνες κλπ... Ακόμα και το elite 2!

εχω 2 χειρηστιρια απο Day 1 στο Series X μου . Ειδικα το 1 απο τα 2 αυτο που ηταν μαζι με την κονσολα εχει φαει κατα μεσο ορο 1 1/2 ωρα την ημερα καθε μερα σχεδον . Δεν εχει παθει τιποτα απολυτως . Βεβαια ειμαι και λιγο ψειρας με την κονσολα μη βρεξει και μη σταξει αλλα οκ 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...