Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, SergioX είπε

Εσείς παίζετε;εμένα μου λέει ότι αύριο θα είναι στο game pass και δεν μπορώ να παίξω 

Αν γυρίσεις το region σου σε Νέα Ζηλανδία μπορείς να παίξεις από τώρα 👍

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xbox Series X/S: Microsoft raises the price in Sweden..

The price of Xbox Series X in Sweden went from 5,695 Swedish kronor (about 515 euros) to 6,195 (560 euros), becoming the first increase in Europe two years after the launch of the Microsoft console in November 2020. As shown by Gaming Deputy, the price of Xbox Series S increased, from 3,595 Swedish kronor (325 euros) to 3,894 (352 euros).

https://www.ruetir.com/2023/02/xbox-series-x-s-microsoft-raises-the-price-in-sweden-ruetir-com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα είναι καλά η Sony που έκανε το precedent με τις κονσόλες όπως και με τα games. Άλλη μια πρωτοπορία της και δυστυχώς ακολουθεί και η MS (θα ήταν βλάκες άλλωστε). Όταν συμβαίνει το αντίθετο - βγαίνει κάτι καλό συνήθως αλλά ... φευ.

Πάλι καλά να λέμε που είναι σε ορισμένες χώρες προς το παρόν.

Στην Σουηδία που γράφει και η Εlenarie verified dev της Ε.Α. σε κάποιο forum λέει πάντως ότι  - απλά - δεν - υπάρχουν - κονσόλες.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο.

Όπως και να έχει - μακριά μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Steele είπε

Nα είναι καλά η Sony που έκανε το precedent με τις κονσόλες όπως και με τα games. Άλλη μια πρωτοπορία της και δυστυχώς ακολουθεί και η MS (θα ήταν βλάκες άλλωστε). Όταν συμβαίνει το αντίθετο - βγαίνει κάτι καλό συνήθως αλλά ... φευ.

Πάλι καλά να λέμε που είναι σε ορισμένες χώρες προς το παρόν.

Στην Σουηδία που γράφει και η Εlenarie verified dev της Ε.Α. σε κάποιο forum λέει πάντως ότι  - απλά - δεν - υπάρχουν - κονσόλες.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο.

Όπως και να έχει - μακριά μας.

Ας εκαναν τη διαφορα τοτε και να μην ακολουθουσαν το παραδειγμα της Σονυ, τωρα κατα πασα βεβαιοτητα ανοιξε η (Ευρωπαϊκη) Κερκοπορτα. Μακαρι να διαψευστω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω το φόρουμ πλέον έχει διεθνή απήχηση. Μετά τα μέλη από Ιαπωνία ,Ινδία έχουμε και μέλη από Σουηδία.Τωρα μας μένει μόνο να κατακτήσουμε την Αφρική και τη Λατινική Αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Steele είπε

Βάλε και ολίγη από metro - stalker και είσαι μέσα :D

 

 

Τώρα για τα λοιπά είναι OT - δεν πα να είναι και της Mobil ή της BP? Πάντως της gazprom δεν είναι 😛 

 

 

Ο,τι είναι από Ρωσία περνάει από gazprom. 

https://youtu.be/pByp18OYq0o

Τα λέει και ο εξόριστος Ρώσος.

Δεν μας νοιάζει εμείς θα παίξουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/8/2022 στις 1:33 ΜΜ, nekrik είπε

Καλό νεο για όσους επιθυμούν να αποκτησουν τα Xbox Series X / Series, κακό νεο για το PS 

https://www.ign.com/articles/microsoft-no-price-increase-for-xbox-series-x-s-sony-playstation 

Δεν θα υπάρχει αύξηση τιμής!

Απο το δεν θα υπαρξει αυξηση τιμης, πηγαμε στο δεν μενουμε Ινδια/Αφρικη/Σουηδια.

Καλα θα παει και αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Απο το δεν θα υπαρξει αυξηση τιμης, πηγαμε στο δεν μενουμε Ινδια/Αφρικη/Σουηδια.

Καλα θα παει και αυτο.

Καλομελέτα και έρχεται

https://www.thegamer.com/xbox-series-x-price-increase-sweden/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, gr8effect είπε

Καλημέρα σε όλους!

Ερώτηση: Έχουμε κάνα καλό guide για streaming ταινιών στο Kodi? (δυνατότητα για Ελληνικούς subs είναι +)

Θα έχω θέμα αν streamάρω; θα χρειαστώ VPN ή είμαι οκ? Links, videos όλα καλοδεχούμενα. Ευχαριστώ!

 

Για να μην χάνεις τον χρόνο σου βάλε real debrid. Άπειροι οδηγοί σε YouTube και Google.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχω παίξει κανα 5ωρο , το game ειναι παρα πολυ καλο. είναι πολύ survive και hardcore κατάσταση. ειδικά όταν βγεις από τα υπόγεια.!  τα skill ,υλικα,όπλα που φτιάχνεις και αναβαθμιζεις παιζουν καθοριστικό ρόλο για το αν ψοφας η αν θα ζεις.  αν συνεχίσει να είναι έτσι καλο και παρακάτω δεν βλεπω λόγο για mix reviews ,εκτός και αν ορισμένα παπαγαλάκια ηθελαν κέρμα στο στόμα για να κελαηδησουν όπως έχουν μαθει

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

έχω παίξει κανα 5ωρο , το game ειναι παρα πολυ καλο. είναι πολύ survive και hardcore κατάσταση. ειδικά όταν βγεις από τα υπόγεια.!  τα skill ,υλικα,όπλα που φτιάχνεις και αναβαθμιζεις παιζουν καθοριστικό ρόλο για το αν ψοφας η αν θα ζεις.  αν συνεχίσει να είναι έτσι καλο και παρακάτω δεν βλεπω λόγο για mix reviews ,εκτός και αν ορισμένα παπαγαλάκια ηθελαν κέρμα στο στόμα για να κελαηδησουν όπως έχουν μαθει

Ποιος ασχολείται πλέον σοβαρά με τα reviews?Αν κάτι έχει απομείνει που να εχει κάποιο ίχνος αντικειμενικότητας   είναι το steam αν θέλει κάποιος να πάρει μία γνώμη ..Το παιχνίδι όντως είναι καλό όσο το έχω παίξει .. SovietShock vibes.

Επεξ/σία από jimtriol
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jimtriol είπε

Βλέπω το φόρουμ πλέον έχει διεθνή απήχηση. Μετά τα μέλη από Ιαπωνία ,Ινδία έχουμε και μέλη από Σουηδία.Τωρα μας μένει μόνο να κατακτήσουμε την Αφρική και τη Λατινική Αμερική.

Λατινικη Αμερικη, εχουμε κατακτησει προ πολλου!

Οι μισοι χρηστες xbox εδω, ειναι επισημα δηλωμενοι απο Βραζιλια και Αργεντινη 😝
Βλεπε συνδρομες, gift cards, game codes κλπ. απειρα σχετικα ποστς 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...