Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Arkin είπε

Κωδικος για xbox για το παιχνιδι Backfirewall οποιος το παρει να γραψει ωστε να ξερουμε μην προσπαθουν αλλοι.

  Απόκρυψη περιεχομένων

7KG7D-YGY74-392GJ-K3FQM-P9MVZ

 

Μόλις το πέρασα από το κινητό μου.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το hifi rush το εφτασα μεχρι την μεση και εφαγε σουτ απο την κονσολα γιατι μερικα QTEs που εχει απλα δεν παλευονται νομιζω πολλες φορες δεν ανταποκρινεται σωστα και το χειρηστηριο. Ας ειναι καλα το gamepass δεν θα πληρωνα για να το αγορασω

  • Like 2
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, lak10 είπε

το hifi rush το εφτασα μεχρι την μεση και εφαγε σουτ απο την κονσολα γιατι μερικα QTEs που εχει απλα δεν παλευονται νομιζω πολλες φορες δεν ανταποκρινεται σωστα και το χειρηστηριο. Ας ειναι καλα το gamepass δεν θα πληρωνα για να το αγορασω

Στην αρχή του παιχνιδιού πάντως έλεγε ότι πρέπει να δείτε το συγχρονισμό της οθόνης και του ήχου σας κλπ και να ρυθμίσετε το ενδεχόμενο delay κλπ. 

Ίσως έχει σχέση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Στην αρχή του παιχνιδιού πάντως έλεγε ότι πρέπει να δείτε το συγχρονισμό της οθόνης και του ήχου σας κλπ και να ρυθμίσετε το ενδεχόμενο delay κλπ. 

Ίσως έχει σχέση

Ένας gamer/τεχνικός/whatever δεν διαβάζει ποτέ οδηγίες 😅 πρώτα το χαλάει και μετά μαθαίνει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Ένας gamer/τεχνικός/whatever δεν διαβάζει ποτέ οδηγίες 😅 πρώτα το χαλάει και μετά μαθαίνει 

Επίσης σε όποιο παιχνίδι  τη βρίσκουμε με το σκαρπινι φταίει η μπάλα.😂😂

Επεξ/σία από jimtriol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν παίζει καμιά προσφορά τώρα σε XsX χειριστήρια; Ίσως από κάποιο microsoft store άλλης ευρωπαϊκής χώρας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/2/2023 στις 8:59 ΠΜ, sphinxgr είπε

Στην αρχή του παιχνιδιού πάντως έλεγε ότι πρέπει να δείτε το συγχρονισμό της οθόνης και του ήχου σας κλπ και να ρυθμίσετε το ενδεχόμενο delay κλπ. 

Ίσως έχει σχέση

θα το κοιταξω. για την ωρα κανω τον harry potter στο legacy

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα θα ήθελα τη γνώμη σας με μια παραγγελία που είχα κάνει στις 9 Φεβρουαρίου για ένα Xbox Controller από MS Store Germany

Την ίδια μέρα ήρθανε 2 email στα γερμανικά ένα για την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το δεύτερο για την αποστολή της παραγγελιας.

Και σήμερα ήρθε ένα email από Microsoft στα Ελληνικά με θέμα:

Το πακέτο σας από τη Microsoft καταστράφηκε κατά τη μεταφορά.

Το πακέτο σας καταστράφηκε κατά τη μεταφορά και δεν θα παραδοθεί.

Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση.

Επικοινωνήστε με την Υποστήριξη πελατών ώστε να μπορέσουμε να διορθώσουμε την κατάσταση αποστέλλοντας ξανά την παραγγελία σας ή εκδίδοντας μια επιστροφή χρημάτων.

Πήρα τηλέφωνο στη MS Hellas και με σύνδεσαν με την υποστήριξη στο εξωτερικό στα Αγγλικά.

Το παράξενο είναι ότι έδωσα τον αριθμό παρακολούθησης και μου είπανε ότι η παραγγελία μου είναι σε μεταφορά (In transit)

Το τσέκαρα και εγώ και βρίσκεται στη Sofia BG τώρα.

Η παραγγελία μου θα παραδοθεί στις 16 Φεβρουαρίου.

Μήπως ήταν phishing αυτό το email;

Απλά ανησυχώ μην έρθει η παραγγελία μου κατεστραμμένη. 🙁

 

Επεξ/σία από Westcoast
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Westcoast είπε

Καλησπέρα θα ήθελα τη γνώμη σας με μια παραγγελία που είχα κάνει στις 9 Φεβρουαρίου για ένα Xbox Controller από MS Store Germany

Την ίδια μέρα ήρθανε 2 email στα γερμανικά ένα για την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το δεύτερο για την αποστολή της παραγγελιας.

Και σήμερα ήρθε ένα email από Microsoft στα Ελληνικά με θέμα:

Το πακέτο σας από τη Microsoft καταστράφηκε κατά τη μεταφορά.

Το πακέτο σας καταστράφηκε κατά τη μεταφορά και δεν θα παραδοθεί.

Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση.

Επικοινωνήστε με την Υποστήριξη πελατών ώστε να μπορέσουμε να διορθώσουμε την κατάσταση αποστέλλοντας ξανά την παραγγελία σας ή εκδίδοντας μια επιστροφή χρημάτων.

Πήρα τηλέφωνο στη MS Hellas και με σύνδεσαν με την υποστήριξη στο εξωτερικό στα Αγγλικά.

Το παράξενο είναι ότι έδωσα τον αριθμό παρακολούθησης και μου είπανε ότι η παραγγελία μου είναι σε μεταφορά (In transit)

Το τσέκαρα και εγώ και βρίσκεται στη Sofia BG τώρα.

Η παραγγελία μου θα παραδοθεί στις 16 Φεβρουαρίου.

Μήπως ήταν phishing αυτό το email;

Απλά ανησυχώ μην έρθει η παραγγελία μου κατεστραμμένη. 🙁

 

Στο mail που σου γνωστοποιούσαν την καταστροφή ανέφερε αριθμό παραγγελίας ή αποστολής?

Δεν έχω ξανακούσει πάντως να στέλνουν ότι το πακέτο καταστράφηκε κατά τη μεταφορά. Αν είχε και link για δήθεν επιστροφή χρημάτων ήταν σίγουρα phising.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...