Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Ειναι πολυ μπερδεμα το τσατ .Αν μιλησω απο δευτερα στο ελληνικο  support ?λες να βγαλω ακρη?

Σύμφωνα με τα λεγόμενα προηγουμένων εδώ λογικα ναι. Και εγώ δεν ήξερα ότι έδιναν δυο χρόνια ήμουν σίγουρος για ένα χρόνο (Και το πλαίσιο αυτό γράφει στην απόδειξη)

Αλλά διάβασα το έκαναν δύο χρόνια γιατί είχαν πολλά θέματα με επιστροφές από controllers και είχανε φάει μηνύσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Και εγω στο σουπορτ  μπηκα και μου εδινε 2 επιλόγες μια να σε καλεσουν στο τηλεφωνο και αλλη μια  για  gamer agent για να μιλησω σε τσατ

Ε οταν τον ρωτησα αυτο μου ειπε μονο εναν χρονο ο συγκεκριμενος

Μηπως υπαρχει καποιο αλλο λινκ επιλογης για να μιλησεις μονο με εκπροσωπο?και μπηκα αλλου?

Μεχρι οκτωβριο του 24.

 

Μην μιλάτε με εκπροσώπους chat, βάζουν τους πιο άσχετους σε όλες τις εταιρίες. Οι πιο καλοί γνωστές πάνε πάντα στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση. 😉

 

23 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Τι ώρα λήγει μια συνδρομή? Σήμερα είναι τελευταία μέρα αλλα ακόμα είναι ενεργή. Περιμένει η gold να γίνει ultimate 

02.00 της επόμενης από ότι θυμάμαι. Αύριο πρωί κάνε redeem τις νέες gold κ θα είσαι κομπλέ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

Μην μιλάτε με εκπροσώπους chat, βάζουν τους πιο άσχετους σε όλες τις εταιρίες. Οι πιο καλοί γνωστές πάνε πάντα στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση. 😉

 

02.00 της επόμενης από ότι θυμάμαι. Αύριο πρωί κάνε redeem τις νέες gold κ θα είσαι κομπλέ. 

Εζω ένα άγχος μην φάω φόλα με την gold Τουρκίας ελπίζω να πανε ολα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

Εζω ένα άγχος μην φάω φόλα με την gold Τουρκίας ελπίζω να πανε ολα καλα

κανένα άγχος. Ανοίγεις vpn, τσεκάρεις ότι έχεις τουρκική ip, μπαίνεις στο redeem κ κλείνεις vpn. μετά μέσω της κονσόλας σου κάνεις τη μετατροπή σε ultimate. 

υγ. ΠΡΙΝ βάλεις τη συνδρομή δες στην κονσόλα πως ήταν η εποχή πριν το gamepass και κλάψε  ελεύθερα 

Μετά θα χαρείς περισσότερο τη συνδρομή. 

:) :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

κανένα άγχος. Ανοίγεις vpn, τσεκάρεις ότι έχεις τουρκική ip, μπαίνεις στο redeem κ κλείνεις vpn. μετά μέσω της κονσόλας σου κάνεις τη μετατροπή σε ultimate. 

υγ. ΠΡΙΝ βάλεις τη συνδρομή δες στην κονσόλα πως ήταν η εποχή πριν το gamepass και κλάψε  ελεύθερα 

Μετά θα χαρείς περισσότερο τη συνδρομή. 

:) :)

Από την κονσόλα να κάνω τη  μετατροπή? Πειράζει να την κάνω από υπολογιστή? 

Δεν ειχα ποτε τη  κονσόλα χωρίς ultimate  δεν θέλω θα με πιάσει απελπισία 😂😂😂😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

Από την κονσόλα να κάνω τη  μετατροπή? Πειράζει να την κάνω από υπολογιστή? 

Δεν ειχα ποτε τη  κονσόλα χωρίς ultimate  δεν θέλω θα με πιάσει απελπισία 😂😂😂😂😂😂

από την κονσόλα ξέρω σίγουρα ότι είναι πανεύκολο, πας store, συνδρομές, gamepass κ θα στο προτείνει με τη μια να γίνει ultimate. με 4-5κλικ κάνεις τη δουλειά σου. 

με την απελπισία γέλασα ομολογώ 😂😂

Όταν έζησα λίγες ώρες χωρίς ultimate gamepass, νόμιζα ότι γύρισα πίσω στο χρόνο κυριολεκτικά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, rodosf1 είπε

από την κονσόλα ξέρω σίγουρα ότι είναι πανεύκολο, πας store, συνδρομές, gamepass κ θα στο προτείνει με τη μια να γίνει ultimate. με 4-5κλικ κάνεις τη δουλειά σου. 

με την απελπισία γέλασα ομολογώ 😂😂

Όταν έζησα λίγες ώρες χωρίς ultimate gamepass, νόμιζα ότι γύρισα πίσω στο χρόνο κυριολεκτικά... 

εχω κάποια παιχνιδια αγοράσμενα αλλά δεν μπορώ να φανταστώ την ζωή μου χωρίς game pass ultimate για κανένα λόγο 😂😂😂😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

από την κονσόλα ξέρω σίγουρα ότι είναι πανεύκολο, πας store, συνδρομές, gamepass κ θα στο προτείνει με τη μια να γίνει ultimate. με 4-5κλικ κάνεις τη δουλειά σου. 

με την απελπισία γέλασα ομολογώ 😂😂

Όταν έζησα λίγες ώρες χωρίς ultimate gamepass, νόμιζα ότι γύρισα πίσω στο χρόνο κυριολεκτικά... 

Τόσο πολύ αξίζει το ultimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, tsoukalasKaminia είπε

Τόσο πολύ αξίζει το ultimate?

σχετικό είναι πάντα. Αν παίζεις μόνο fifa πχ δεν αξίζει όσο για άλλους που θέλουν μια σφαιρική εμπειρία του gaming σε τιμή χώμα. Πέρυσι πχ στα στατιστικά μου έβγαλε ότι έπαιξα γύρω στα 100 games, κάτι που δεν θα το ειχα διανοηθεί αν τα αγόραζα. Πολλά μάλιστα διαμάντια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsoukalasKaminia είπε

Τόσο πολύ αξίζει το ultimate?

Το game pass το απλό το ορθόδοξο αξίζει ναι από μόνο του και είναι και φθηνότερο. Το ultimate είναι προστιθέμενη αξία αν έχεις και PC αν παίζεις Online κτλ..

Για να φανταστείς παιχνίδια που έχω και στο steam και βγαίνουν στο Ultimate τα παίζω εκεί λόγω achievements, cross-save-buy κλπ κλπ.

Είναι η πρώτη φορά που νιώθω ότι το game pass PC/XBOX ανταγωνίζεται το Steam για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsoukalasKaminia είπε

Τόσο πολύ αξίζει το ultimate?

Στην τιμή που μπορείς να το παρεις αξίζει όσο δεν παει . Και στα 12,99 παλι για μένα αξίζει. Αλλά όταν ο χρόνος μπορεί να βγει 3 ευρώ τον μήνα δεν υπάρχει επιστροφή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Steele είπε

Το game pass το απλό το ορθόδοξο αξίζει ναι από μόνο του και είναι και φθηνότερο. Το ultimate είναι προστιθέμενη αξία αν έχεις και PC αν παίζεις Online κτλ..

Για να φανταστείς παιχνίδια που έχω και στο steam και βγαίνουν στο Ultimate τα παίζω εκεί λόγω achievements, cross-save-buy κλπ κλπ.

Είναι η πρώτη φορά που νιώθω ότι το game pass PC/XBOX ανταγωνίζεται το Steam για μένα.

Για εμένα που παίζω μόνο physical discs με λίγα λόγια αξίζει και το απλό το game pass (gold) από ότι καταλαβαίνω ;

Επεξ/σία από tsoukalasKaminia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...