Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Tigio13 είπε

Αν το κάνεις register στον λογαριασμό σου πρέπει να σου δείχνει 2 χρόνια. Αν σου δείχνει λιγότερο μιλάς με την υποστήριξη της ms και με την απόδειξη στο διορθώνουν. 

Στο λογαριασμο μου δειχνει 1 χρονο ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πηρα απο ενα παιδι εδω ενα κοντρολερ σφραγισμενο πριν καμποσες μερες κ ειδα την κουβεντα κ θυμηθηκα οτι ξεχασα να το κανω register. Το εκανα λοιπον κ εδω τα αποτελεσματα...

Μια χαρα 2 χρονια δινει, κορυφαια η ms !

 

10633D17-CF33-4935-81FA-E731CF606CD7.jpeg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tigio13 είπε

Αν το κάνεις register στον λογαριασμό σου πρέπει να σου δείχνει 2 χρόνια. Αν σου δείχνει λιγότερο μιλάς με την υποστήριξη της ms και με την απόδειξη στο διορθώνουν. 

Απο την ωρα που μιλησαμε σε 15 λεπτα ειχα ξεμπερδεψει. Epic support.

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Το λινκ για το σουπορτ ποιο ειναι ρε παιδια?

Microsoft account | Devices

Πάτα στην συσκευή σου και info & support

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, kostiger είπε

Έτσι! Από την Coalition περιμένουμε να δούμε optimized UE5 τίτλο να μας πέσουν τα σαγόνια. Αν μπορέσουν να δώσουν 60fps εμπειρία με ικανοποιητικό image quality κάνοντας  χρήση FSR , TSR στο XSX δεν βρίσκω λόγο να μην μπορέσουν  το κάνουν άλλοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nekrik είπε

Έτσι! Από την Coalition περιμένουμε να δούμε optimized UE5 τίτλο να μας πέσουν τα σαγόνια. Αν μπορέσουν να δώσουν 60fps εμπειρία με ικανοποιητικό image quality κάνοντας  χρήση FSR , TSR στο XSX δεν βρίσκω λόγο να μην μπορέσουν  το κάνουν άλλοι. 

Δεν ειναι ολα τα στουντιο το  ιδιο ταλαντουχα φιλε. Ακομα και στo πισι τα 2 τελευταια Gears ειναι μεταξυ των λιγων παιχνιδιων που χρησιμοποιουν Unreal Engine και πανε αφρος. Η πλειονοτητα ειναι τιγκα στο stuttering.

Με το hardware που εχουν στα χερια τους και με το FSR συμφωνω, λογικα θα δωσουν πονο στο Series X.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, malias4 είπε

Εγω παντως πηρα απο ενα παιδι εδω ενα κοντρολερ σφραγισμενο πριν καμποσες μερες κ ειδα την κουβεντα κ θυμηθηκα οτι ξεχασα να το κανω register. Το εκανα λοιπον κ εδω τα αποτελεσματα...

Μια χαρα 2 χρονια δινει, κορυφαια η ms !

 

10633D17-CF33-4935-81FA-E731CF606CD7.jpeg

Πως γινεται να κάνεις register το controller? Τη κονσόλα έχω κάνει εγώ μόνο.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που έκανες εγγραφή την κονσόλα σου θα κάνεις και τα χειριστήρια. Καταχώρηση νέας συσκευής. Τον κωδικό τον γράφει εκεί που είναι οι μπαταρίες 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, tsoukalasKaminia είπε

Microsoft account | Devices

Πάτα στην συσκευή σου και info & support

Μπαινω στο τσατ  και βγηκε ενας και μου ειπε για ελλαδα ειναι μονο ενα χρονο η εγγυηση

Τι να πω το αφησα οπως ειναι να φαινεται ετσι στο  register, με αυτη την ημερομηνια που μου εβγαλε.

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spartan29gr είπε

Μπαινω και στο τσατ  και βγηκε ενας και μου ειπε για ελλαδα ειναι μονο ενα χρονο η εγγυηση

Τι να πω το αφησα οπως ειναι να φαινεται στο  register

Στο register πόσο χρόνο σου βγάζει? Εμένα απο το support (όχι Ελλάδας φυσικά) μου είπανε 2 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, tsoukalasKaminia είπε

Στο register πόσο χρόνο σου βγάζει? Εμένα απο το support (όχι Ελλάδας φυσικά) μου είπανε 2 χρόνια.

Και εγω στο σουπορτ  μπηκα και μου εδινε 2 επιλόγες μια να σε καλεσουν στο τηλεφωνο και αλλη μια  για  gamer agent για να μιλησω σε τσατ

Ε οταν τον ρωτησα αυτο μου ειπε μονο εναν χρονο ο συγκεκριμενος

Μηπως υπαρχει καποιο αλλο λινκ επιλογης για να μιλησεις μονο με εκπροσωπο?και μπηκα αλλου?

Μεχρι οκτωβριο του 24.

 

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spartan29gr είπε

Και εγω στο σουπορτ  μπηκα και μου εδινε 2 επιλόγες μια να σε καλεσουν στο τηλεφωνο και αλλη μια  για  gamer agent για να μιλησω σε τσατ

Ε οταν τον ρωτησα αυτο μου ειπε μονο εναν χρονο ο συγκεκριμενος

Μηπως υπαρχει καποιο αλλο λινκ επιλογης για να μιλησεις μονο με εκπροσωπο?και μπηκα αλλου?

 

Σε άσχετο έπεσες. Πρέπει να του πεις να σε μεταφέρει σε agent επειδή το warranty status σου είναι λάθος και μπλα μπλα μπλαααααααααα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsoukalasKaminia είπε

Σε άσχετο έπεσες. Πρέπει να του πεις να σε μεταφέρει σε agent επειδή το warranty status σου είναι λάθος και μπλα μπλα μπλαααααααααα

Ειναι πολυ μπερδεμα το τσατ .Αν μιλησω απο δευτερα στο ελληνικο  support ?λες να βγαλω ακρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...