Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Αυτο ειναι το μοναδικο επιχειρημα που εχεις? 

From February 17, the Xbox Series X will see its suggested retail price rise from ¥54,978 to ¥59,978 ($421 to $460), and Xbox Series S will increase from ¥32,278 to ¥37,978 ($247 to $291).

Άρα και πάλι φθηνότερο παραμένει εκτός φόρων και δεν ξέρω και εγώ τι.

Στο US έχει 499$ ακόμα αλλά δεν καταλαβαίνω - τι μας απασχολεί πόσο κοστίζει εκεί? Σκοπεύεις να παραγγείλεις από Japan?

Επεξ/σία από Steele
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Σημαδια των καιρων...
Μετα την Sony, τωρα και στα xbox ερχεται αυξηση πιθανοτατα σε ολες τις αγορες, αν κρινουμε απο τα σημαδια με αυτες τις αυξησεις σε 2 μεγαλες αγορες. Και διολου απιθανο δεδομενων των λοιπων αυξησεων σε αλλα προιοντα.
(Ευχαριστουμε για την ενημερωση φιλε.
Κρατηστε την πληροφορια οσοι ενδιαφερομενοι για αγορα νεας κονσολας και χτυπηστε στην 1η καλη προσφορα καλου κακου).

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και στην Ιαπωνία, φοβάμαι μην ακολουθήσει και στον υπόλοιπο κόσμο.Το ξεκίνησε η άπληστη Sony και τώρα μένει να το δούμε και σε κανένα Switch να παλαβωσουμε.Οταν βλέπει ο άλλος ότι μια εταιρεία μετά από δύο χρόνια και μην έχοντας κονσόλες να διαθέσει στην αγορά κάνει αύξηση,ε τότε θα ακολουθήσει και η άλλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Billie13 είπε

Αν και στην Ιαπωνία, φοβάμαι μην ακολουθήσει και στον υπόλοιπο κόσμο.Το ξεκίνησε η άπληστη Sony και τώρα μένει να το δούμε και σε κανένα Switch να παλαβωσουμε.Οταν βλέπει ο άλλος ότι μια εταιρεία μετά από δύο χρόνια και μην έχοντας κονσόλες να διαθέσει στην αγορά κάνει αύξηση,ε τότε θα ακολουθήσει και η άλλη.

αφου υπαρχουν θυματα που αγοραζαν απο scalpers σε εξωφρενικες τιμες σου λεει η εταιρεια οσο και αν το ανεβασω εγω αν εχω στοκ να πουλησω θα το παρουν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

αφου υπαρχουν θυματα που αγοραζαν απο scalpers σε εξωφρενικες τιμες σου λεει η εταιρεια οσο και αν το ανεβασω εγω αν εχω στοκ να πουλησω θα το παρουν 

Σωστός.Πηγαινανε και δίνανε 700 ευρώ για κονσόλα οι άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παίδες. Παρέλαβα χθες το απόγευμα την LG C2. Αφού έκανα ρυθμίσεις κτλ από διάφορες σελίδες, σήμερα που ρεπαρω έβαλα να παίξω λίγο. Και παρατήρησα το εξής. Είναι μουφα ο αριθμός έτσι; Δεν παίζει να είναι 118 fps το Rdr2. Πήγα και στο Saint Dennis πιυ έχει κόσμο κτλ και κάτω από τα 100 δεν έπεσε 

20230201_101059.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vasilis_ts είπε

Που??

Ψαξ'το στο ΧΒΟΧ.com αφου όμως έχεις κάνει login με το προφιλ σου. Είναι το Gold edition btw...

https://www.xbox.com/el-gr/games/store/tom-clancys-ghost-recon-wildlands-year-2-gold-edition/bwv3bh92jj20

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gr8effect είπε

Ψαξ'το στο ΧΒΟΧ.com αφου όμως έχεις κάνει login με το προφιλ σου. Είναι το Gold edition btw...

https://www.xbox.com/el-gr/games/store/tom-clancys-ghost-recon-wildlands-year-2-gold-edition/bwv3bh92jj20

13.99€ μου το βγαζει σε προσφορα απο 69,99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, gr8effect είπε

Είναι λέει προσωποποιημένες προσφορές... Λογικά αν έχεις gold, gamepass κλπ θα σου το βγάζει 4,20 ευρώ.

Το year 2 Gold edition που έχω και στο link είναι btw.

Game Pass Ultimate εχω, αλλα το βγαζει 13,99€. Τελος παντων, δεν θα πεθανουμε κιολας πρωινιατικα, υπαρχει και το eneba.😄

Επεξ/σία από vasilis_ts
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...