Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, james9tito είπε

Πήγα και πήρα 10 συσκευασίες oreo. Προσοχή, στο διαγωνισμό παίζουν μόνο οι συσκευασίες που έχουν σηματάκι Xbox win prizes απέξω. Βάζω το 1ο bar code και κερδίζω αμέσως μια 3μηνη ultimate. Είχα συνδρομή μέχρι 2/2024 και πήγε μέχρι 5/2024 άρα δουλεύει σε παλιούς και νέους συνδρομητές. 

Το περίεργο είναι ότι όταν πήγα στις άλλες συσκευασίες είχαν το ίδιο bar code άρα πως θα παίξω 2η και 3η φορά? 

κοροιδια ειναι, ολες οι συσκευασιες κ οι απλες το ιδιο barcode έχουν

αυτο με το σκαναρισμα στα μπισκοτα ειναι τερμα σαδιστικό νευριασα κ τα φαγα ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα στο πεδιο που δεχεται τον κωδικο δεν βαζεις πουθενα account. Απλα σου λεει αν κερδισες αν οχι . Αν ολες οι συσκευασιες εχουν τον ιδιο κωδικο , πως ξεχωριζει ποτε δινει ή οχι 3μηνη? Εκτος αν ειναι random και δινει μια στο τοσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, jimtriol είπε

Καθόλου αντιφατικά ,υπάρχει σπρώξιμο και "σπρώξιμο".Επίσης δε καταλαβαίνω γιατί χαλιεστε.Δε μπορούμε να εκθειασουμε ένα πολύ καλό παιχνίδι και μια καλή κίνηση μιας εταιρείας.Πρεπει να κράζουμε συνέχεια ;οκ για σένα δεν είναι .Για μένα και για πολλούς άλλους είναι.

Να πάρω το μέρος του luffy, αλλά πουθενά δεν έκραξε το παιχνίδι και ούτε χαλάστηκε για το release. Σχολίασε καθαρά το δικό σου σχόλιο περί promotion ή όχι. Σε μικρά στούντιο, ίσως να μην χρειάζεται 100% για να μην ξεφύγει σε budget, ώστε να μπορέσει να μπει και δωρεάν στο οποίο pass, αλλά μεγάλα παιχνίδια θες να βλέπεις αλλαγές που γίνονται, ώστε να ξέρεις αν αξίζει ή όχι. Θες CoD? BF? Sony/Xbox μεγάλα exclusive? Άσε που σε αυτά τα παιχνίδια, συνήθως ανεβαίνει και το hype (ασχέτως αν τα τελευταία cod/bf δεν ήταν και ότι καλύτερο)  

4 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Λοιπόν φίλε μου επειδή και γω "κατά τη δική μου προσωπική άποψη" καταλαβαίνω που το πας και από συζητήσεις που έγιναν στο παρελθόν, να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα.

Τουλάχιστον τώρα ξέρω ότι δεν είμαι ο μόνος που το βλέπω αυτό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Να πάρω το μέρος του luffy, αλλά πουθενά δεν έκραξε το παιχνίδι και ούτε χαλάστηκε για το release. Σχολίασε καθαρά το δικό σου σχόλιο περί promotion ή όχι. Σε μικρά στούντιο, ίσως να μην χρειάζεται 100% για να μην ξεφύγει σε budget, ώστε να μπορέσει να μπει και δωρεάν στο οποίο pass, αλλά μεγάλα παιχνίδια θες να βλέπεις αλλαγές που γίνονται, ώστε να ξέρεις αν αξίζει ή όχι. Θες CoD? BF? Sony/Xbox μεγάλα exclusive? Άσε που σε αυτά τα παιχνίδια, συνήθως ανεβαίνει και το hype (ασχέτως αν τα τελευταία cod/bf δεν ήταν και ότι καλύτερο)  

Τουλάχιστον τώρα ξέρω ότι δεν είμαι ο μόνος που το βλέπω αυτό..

Το θέμα είναι ληξαν τι το επαναφέρεις τώρα ,ειδικά εσύ που φημίζεσαι για την αντικειμενικότητα σου ,γνωστό στο φόρουμ άλλωστε για να μην αφήνω υπονοούμενα . Μη τριβεααι στη γκλίτσα του τσοπανη.Και για να μη λένε ότι βάζω εμοτικον στο βάζω εδώ...χαχαχαχαχα

Επεξ/σία από jimtriol
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλα εντάξει τους πόνεσε το Starfield/forza/Redfall/minecraft Killer(ed) Flopspoken και είπανε να την πέσουνε στο Hi-FI goty ανταγωνιστής της γάτας walking simulator στα 80 ευρώ. Πονάει τι να κάνουμε. Τούς έχονται και vibes dreamcast zombie (μιας και γουστάρουνε ταινίες αποκαλυπτικές) και ταράζονται.

Πάμε παρακάτω.

 

edit: μιλάω για τους reviewers που δεν πήρανε code - έγινε χαμός εκεί έξω.

Επεξ/σία από Steele
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, rodosf1 είπε

διάβασα ότι περνάνε όλες κάπου. 

Όλες περνάνε και δεν χρειάζεται καν να αγοράσεις oreo. Αρκεί να βρεις το barcode. (Google). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τη σαχλαμάρα του ορεο κ τα σκιν  

ο συνδιασμος αλλάζει ανα 10 λεπτα.

Όσοι θέλετε να σκανάρεστε 

 

Spoiler

bt7laa2.png

τo barcode ένα είναι 

Spoiler

image.png.001474f62b329968b719b7cfff8f424e.png

 

Όσοι ασχοληθείτε περαστικά σας 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sndev είπε

για τη σαχλαμάρα του ορεο κ τα σκιν  

ο συνδιασμος αλλάζει ανα 10 λεπτα.

Όσοι θέλετε να σκανάρεστε 

 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

bt7laa2.png

τo barcode ένα είναι 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.png.001474f62b329968b719b7cfff8f424e.png

 

Όσοι ασχοληθείτε περαστικά σας 

Καλα σαχλαμαρα δεν το λες, 9 μηνες game pass πηρα χωρις καν να εχω παρει μπισκοτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...