Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Λοιπόν φίλε μου επειδή και γω "κατά τη δική μου προσωπική άποψη" καταλαβαίνω που το πας και από συζητήσεις που έγιναν στο παρελθόν, να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα.

Το gaming εγώ το έχω μόνο για να περνάει ευχάριστα η ώρα μου και όχι ως ιδεολογία ή πολιτική πεποίθηση. Ούτε έχω την ανάγκη να αισθάνομαι ότι ανήκω σε κάποια συγκεκριμένη "ομάδα". Εγώ δεν είμαι κανένας κολλημένος που πχ δεν αγγίζω την τάδε πλατφόρμα επειδή δεν "πάω" την τάδε εταιρία. Ούτε αγοράζω κάτι επειδή είναι στη "σωστή" ομάδα.

Έχω Switch, Series X και PS5. Ασχολούμαι και με τις 3 κονσόλες και προφανώς γράφω και συμμετέχω ενεργά και στα τρία ανάλογα θέματα. Δεν φοβάμαι ούτε να κατακρίνω κάτι, αλλά ούτε και να εκθειάσω. Ούτε έχω την ανάγκη να περιφέρομαι σαν το φάντασμα σε διάφορα θέματα μοιράζοντας μόνο emoticons. Ότι έχω πει μέχρι τώρα το είπα σταράτα και σε όποιον αρέσει.

Είπες κάτι περί promotion και marketing, και διαφώνισα σε αυτό με συγκεκριμένα επειχειρήματα. Αν θες να πεις κάτι άσε τα μάλλον και πες το ξεκάθαρα και μου μιλάς για "triggers" και άλλα υπονοούμενα. 

 

Το ότι έγραψες όλη αυτή την έκθεση σε μορφή λιβελογραφηματος αφήνοντας υπονοούμενα βασικά εσένα χαρακτηρίζουν.Εγω ότι είπα το λέω ξεκάθαρα ,ούτε κρύβομαι πίσω από λέξεις και επιχειρήματα για να χάμε να λέγαμε .θα μπορούσα να σου αραδιασω ένα σωρό άλλα κούρασε .Χαλάρωσε για gaming μιλάμε και μη γίνεσαι triggered επειδή κάτι σε χαλάει η έχεις διαφορετική άποψη με κάποιον άλλο..Έλεος για παιχνίδια μιλάμε..Αν σε χαλάει η άποψη μου η σου δημιουργεί ένταση ,υπάρχει και ένα κουμπάκι που λέγεται block.Καλο απογευμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jimtriol είπε

Το ότι έγραψες όλη αυτή την έκθεση σε μορφή λιβελογραφηματος αφήνοντας υπονοούμενα βασικά εσένα χαρακτηρίζουν.Εγω ότι είπα το λέω ξεκάθαρα ,ούτε κρύβομαι πίσω από λέξεις και επιχειρήματα για να χάμε να λέγαμε .θα μπορούσα να σου αραδιασω ένα σωρό άλλα κούρασε .Χαλάρωσε για gaming μιλάμε και μη γίνεσαι triggered επειδή κάτι σε χαλάει η έχεις διαφορετική άποψη με κάποιον άλλο..Έλεος για παιχνίδια μιλάμε..Αν σε χαλάει η άποψη μου η σου δημιουργεί ένταση ,υπάρχει και ένα κουμπάκι που λέγεται block.Καλο απογευμα

Δεν ασχολούμαι με blocks αγαπητέ. Δεν φοβάμαι να διαβάζω διαφορετικές απόψεις ούτε με χαλάει η δική σου. Δεν έδωσες καμία απάντηση επάνω σε αυτά που είπα πχ περί gamepass και promotion.

Εσύ είσαι αυτός που γύρισε το θέμα με "triggers" και "άλλους λόγους". Στα βάζω και σε αστερίσκους σε περίπτωση που ξέχασες ποιος τα έγραψε πρώτος.

Αν έχεις να αντιπαραθέσεις κάτι σχετικά με το Hi Fi Rush με επιχειρήματα που όπως λες μπορείς να αραδιάσεις ένα σωρό, εδώ είμαστε να τα διαβάσουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ δεν διαφωνώ με τα promotion, διαφωνώ με την δύναμη των reviewers και την επι πληρωμή βαθμολόγηση που έχει κουράσει. Ξαναλέμε εδώ, stray GOTY και best indie :D .

Οι περισσότεροι "δημοσιογράφοι" του gaming είτε είναι άσχετοι/αποκομμένοι απο την πραγματικότητα, είτε προωθούν συγκεκριμένα συμφέροντα ανάλογα με τα click rates/μπαξίσια κτλ. Πλέον έχουν συμβεί τουλάχιστον 3-4 μεγαλειώδεις πατάτες απο reviewers/agencies, που έχουν δυσανάλογα score με το κοινό σε σημείο ξεφτίλας. Όσοι ασχολούμαστε λίγο περισσότερο με το θέμα, πλέον καταλαβαίνουμε το πώς σπρώχνονται αυτά, αλλα ο μέσος casualάς, βλέπει Stray Goty, και αγοράζει αυτό αντί για τα άλλα 2-3 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ indie φέτος - καταλήγει σε walking simulator με γάτα για 70ε ξέρω γω επειδή ο Jeoff και η παρέα έχουν ατζέντες και πρέπει να βγάλουν τις διακοπές τους.

Γι 'αυτό και μόνο το λόγο, το οτι το Xbox παίζει τέτοιου είδους μπάλα  (Σνομπάρισμα τέτοιων event απο μεγάλα announcements, shadow drops πολύ καλών παιχνιδιών στα δικά της events κτλ), προσωπικά με κάνει χαρούμενο γιατί το hype χτίζεται απο αυτούς που έχει σημασία. Τους gamers.

Προφανώς σε ένα κόσμο που τα games βγάζουν περισσότερα απο τις ταινίες, θα υπάρχει promotion. Όμως με το gamepass και το μικρό barrier to entry, οι reviewers είναι πλέον σχετικά άχρηστοι. Μπαίνεις, παίζεις, βλέπεις. Όσα σκουπιδοreviews και να βγούν σε 1-2 μέρες, το hype θα έχει ήδη χτιστεί εφόσον τα games το αξίζουν.
 

Επεξ/σία από chn-cynic
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Δεν ασχολούμαι με blocks αγαπητέ. Δεν φοβάμαι να διαβάζω διαφορετικές απόψεις ούτε με χαλάει η δική σου. Δεν έδωσες καμία απάντηση επάνω σε αυτά που είπα πχ περί gamepass και promotion.

Εσύ είσαι αυτός που γύρισε το θέμα με "triggers" και "άλλους λόγους". Στα βάζω και σε αστερίσκους σε περίπτωση που ξέχασες ποιος τα έγραψε πρώτος.

Αν έχεις να αντιπαραθέσεις κάτι σχετικά με το Hi Fi Rush με επιχειρήματα που όπως λες μπορείς να αραδιάσεις ένα σωρό, εδώ είμαστε να τα διαβάσουμε. 

Επειδή ακριβώς για εμένα το gaming είναι διασκέδαση και όχι εμμονή δε θα κάτσω χαλάσω φαιά ουσία για να σου παραθέσω επιπλέον επιχειρήματα ,επειδή γίνεσαι triggered ΕΣΥ ΜΟΝΙΜΩΣ και κάποιοι άλλοι που καταφθάνουν μετά από λίγο να βγάλουν χολή, εμμέσως  κεκαλυμμένη πίσω από επιχειρήματα και πίσω από λέξεις και υπονοούμενα.Δε μπορεί κάποιος να γραψει κάτι θετικό για το xbox στο νήμα του xbox για να μη γίνεσαι εσύ και κάποιοι άλλοι triggered?Πως το βλέπεις δλδ..Ημαρτον δλδ να μη λέμε τίποτα θετικό.Ενταξεινμε κέρδισες με τα επιχειρήματα σου..Κούρασε πολύ δε θα σου απαντήσω παλι.Αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@chn-cynic

Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λες για τους "reviewers" και τις πληρωμές. Προσωπικά έχω σταματήσει εδώ και χρόνια να τα παίρνω υπόψην. Είναι όλοι ξεκάθαρα πληρωμένοι και αυτό δεν γίνεται μόνο στα games αλλά και στους "επίλεκτους" κριτικούς κινηματογράφου κλπ.

Άλλο τα reviews όμως και άλλο η διαφήμηση. Είναι κρίμα όταν χάνονται πολύ καλοί τίτλοι επειδή δεν προοθούνται όπως θα έπρεπε. Και όχι, δεν αρκεί το "είναι καλό παιχνίδι" και άρα δεν τα χρειάζεται αυτά.

4 λεπτά πριν, jimtriol είπε

Επειδή ακριβώς για εμένα το gaming είναι διασκέδαση και όχι εμμονή δε θα κάτσω χαλάσω φαιά ουσία για να σου παραθέσω επιπλέον επιχειρήματα ,επειδή γίνεσαι triggered ΕΣΥ ΜΟΝΙΜΩΣ και κάποιοι άλλοι που καταφθάνουν μετά από λίγο να βγάλουν χολή, εμμέσως  κεκαλυμμένη πίσω από επιχειρήματα και πίσω από λέξεις και υπονοούμενα.Δε μπορεί κάποιος να γραψει κάτι θετικό για το xbox στο νήμα του xbox για να μη γίνεσαι εσύ και κάποιοι άλλοι triggered?Πως το βλέπεις δλδ..Ημαρτον δλδ να μη λέμε τίποτα θετικό.Ενταξεινμε κέρδισες με τα επιχειρήματα σου..Κούρασε πολύ δε θα σου απαντήσω παλι.Αυτα

Αυτό είναι το βρήκες. Εχουμε οργανώσει μια ολόκληρη συνομωσία με αχυράνθρωπους, κεκαλυμμένες λέξεις, υπονοούμενα κτλ για να ρίξουμε τη μετοχή της MS στο νήμα του Insomnia. Δεν ανήκω ούτε σε κάποιο μυστικό σύλλογο ούτε είμαι ο illuminati αγαπητέ, απλός gamer είμαι.

Στο κάτω κάτω τη δική σου άποψη σχολιάσα και κατέκρινα :P, ούτε καν το παιχνίδι, ή την MS. Δεν με ενδιαφέρει αν θα γράψεις κάτι θετικό ή αρνητικό για το Xbox ούτε θέλω να σε "κερδίσω" κιόλας :lol:

Τέλος όσο αναφορά το ήμαρτον που λες, εφόσον έχεις τόσο ανάγκη να ακούς θετικά, διάβασε αυτό που έγραψα για το Forza Motorsport. Προφανώς έβγαλα πολύ χολή εκεί από κάποιο trigger. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ηρεμήστε λίγο φόρουμ είναι και ο καθένας λέει την γνώμη του. Συμφωνώ σε όλα με τον @jimtriol

Είδαμε και στο παρελθόν το hype που δημιουργούσαν οι youtubers και ο κάθε πικραμένος με τα cyberpunk κτλπ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ερωτημα ειναι αλλο... Μπορει το series x να κανει αυτα που λενε η τυποι της turn 10 για το forza? Εχει βγει η κονσολα 2 χρονια τωρα και δεν ξερουμε σε τι καλο της βγαινει η οποια εξτρα δυναμη σε σχεση με τον ανταγωνισμο. Ειναι κυριολεκτικα το πρωτο exclusive παιχνιδι στο series x που μπορει να εκμεταλλευτει ολη του την δυναμη. Μηπως οντως μπορει η κονσολα να αποδοσει 4κ60 με rt χωρις χοντρα πετσοκοματα? Εγω ειμαι πολυ περιεργος. 

Επεξ/σία από gtsoui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@chn-cynicOff topic

Spoiler

Το έχεις παρεξηγήσει ρε συ το Stray. Δεν θα έδινα ποτέ 70 ευρώ, όπως δεν έχω δώσει για κανένα, αλλά προσωπικά μου άρεσε πολύ περισσότερο απ' ότι περίμενα. Αδιαφορώντας πλήρως φυσικά για οποιουδήποτε είδους βραβεία.

Αν δεν το έχεις παίξει πάντως, δοκίμασε το αν μπορέσεις. Μόνο και μόνο για τον κόσμο του και την ιστορία αξίζει κατ' εμέ να ασχοληθείς.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, tsoukalasKaminia είπε

Παίδες ηρεμήστε λίγο φόρουμ είναι και ο καθένας λέει την γνώμη του. Συμφωνώ σε όλα με τον @jimtriol

Είδαμε και στο παρελθόν το hype που δημιουργούσαν οι youtubers και ο κάθε πικραμένος με τα cyberpunk κτλπ.

Ναι αλλά από την άλλη πχ το Hi Fi Rush, είναι ένα καλό παιχνίδι. Γιατί να μη δημιουργήσει hype και να προωθηθεί όπως του αξίζει? Βέβαια η MS έκρινε όπως αυτή νομίζει αλλά σίγουρα δεν θα έκανε κακό να μάθαιναν περισσότεροι gamers γι αυτό. Και στον κόσμο των πληρωμένων reviews, στο κάτω κάτω η MS έχει μπόλικα λεφτά να διαθέσει αν θέλει... Και δεν νομίζω το παιχνίδι να έπαιρνε άσχημα reviews έτσι κι αλλιώς.

Στο τέλος, αν κάτι είναι μια πατάτα με χρυσό περιτύληγμα, αυτό αποκαλύπτεται πολύ γρήγορα και ο κόσμος αντιδρά ανάλογα. Όπως η χαμένη πλέον αξιοπιστία της CDPR που την έχουν κράξει όλοι.

 

 

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

@chn-cynic

Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λες για τους "reviewers" και τις πληρωμές. Προσωπικά έχω σταματήσει εδώ και χρόνια να τα παίρνω υπόψην. Είναι όλοι ξεκάθαρα πληρωμένοι και αυτό δεν γίνεται μόνο στα games αλλά και στους "επίλεκτους" κριτικούς κινηματογράφου κλπ.

Άλλο τα reviews όμως και άλλο η διαφήμηση. Είναι κρίμα όταν χάνονται πολύ καλοί τίτλοι επειδή δεν προοθούνται όπως θα έπρεπε. Και όχι, δεν αρκεί το "είναι καλό παιχνίδι" και άρα δεν τα χρειάζεται αυτά.

Αυτό είναι το βρήκες. Εχουμε οργανώσει μια ολόκληρη συνομωσία με αχυράνθρωπους, κεκαλυμμένες λέξεις, υπονοούμενα κτλ για να ρίξουμε τη μετοχή της MS στο νήμα του Insomnia. Δεν ανήκω ούτε σε κάποιο μυστικό σύλλογο ούτε είμαι ο illuminati αγαπητέ, απλός gamer είμαι.

Στο κάτω κάτω τη δική σου άποψη σχολιάσα και κατέκρινα :P, ούτε καν το παιχνίδι, ή την MS. Δεν με ενδιαφέρει αν θα γράψεις κάτι θετικό ή αρνητικό για το Xbox ούτε θέλω να σε "κερδίσω" κιόλας :lol:

Τέλος όσο αναφορά το ήμαρτον που λες, εφόσον έχεις τόσο ανάγκη να ακούς θετικά, διάβασε αυτό που έγραψα για το Forza Motorsport. Προφανώς έβγαλα πολύ χολή εκεί από κάποιο trigger. 

Δεν πολύπαιζω racing οπότε δεν με ενδιαφέρει να τα αναλύσω,παρόλο που το xbox έχει τα καλύτερα racing games αυτή τη στιγμή.Οπως βλέπεις δεν είμαι ο fanatic που νομίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, stevenfins είπε

@chn-cynicOff topic

  Απόκρυψη περιεχομένων

Το έχεις παρεξηγήσει ρε συ το Stray. Δεν θα έδινα ποτέ 70 ευρώ, όπως δεν έχω δώσει για κανένα, αλλά προσωπικά μου άρεσε πολύ περισσότερο απ' ότι περίμενα. Αδιαφορώντας πλήρως φυσικά για οποιουδήποτε είδους βραβεία.

Αν δεν το έχεις παίξει πάντως, δοκίμασε το αν μπορέσεις. Μόνο και μόνο για τον κόσμο του και την ιστορία αξίζει κατ' εμέ να ασχοληθείς.

 

Δεν διαφωνώ ότι είναι οκ ρε συ - διαφωνώ ότι είναι καλύτερο από τα υπόλοιπα στην κατηγορία indie. Με μεγάλη διαφορά χειρότερο κιόλας. Ο κόσμος γελούσε και εκεί και στην υποψηφιότητα για Goty... Σπρώχνεται ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΔΟΣ παιχνιδιού για λόγους που δεν έχει σημασία να αναλυθούν και πλέον με το Stray έγινε οριακά αστείο.

 

50 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Άλλο τα reviews όμως και άλλο η διαφήμηση. Είναι κρίμα όταν χάνονται πολύ καλοί τίτλοι επειδή δεν προοθούνται όπως θα έπρεπε. Και όχι, δεν αρκεί το "είναι καλό παιχνίδι" και άρα δεν τα χρειάζεται αυτά.

Μαζί πάνε αυτά δυστυχώς πλέον - έτσι όπως είναι η κατασταση με τα σοσιαλ και την απύθμενη βλακεία και το μίσος, χρειάζονται δραστικές λύσεις. Δεν μπορείς να τα αποφυγεις αυτά δυστυχώς αν δεν έχεις gamepass η κάτι ανάλογο, γιατί δεν θα το αγοράσει κανένας, αλλά εφόσον έχεις το κοινό έτοιμο. Απλά ανακοινώνεις, κάνεις ένα developer direct, και το πετάς ακαπ μέσα στην υπηρεσία. Όλοι χαρούμενοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και πήρα 10 συσκευασίες oreo. Προσοχή, στο διαγωνισμό παίζουν μόνο οι συσκευασίες που έχουν σηματάκι Xbox win prizes απέξω. Βάζω το 1ο bar code και κερδίζω αμέσως μια 3μηνη ultimate. Είχα συνδρομή μέχρι 2/2024 και πήγε μέχρι 5/2024 άρα δουλεύει σε παλιούς και νέους συνδρομητές. 

Το περίεργο είναι ότι όταν πήγα στις άλλες συσκευασίες είχαν το ίδιο bar code άρα πως θα παίξω 2η και 3η φορά? 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερο το hi fi παντως και τρομερη η κινηση της microsoft να μην πει τιποτα κ απλα να πει παιξτε το αποψε. Μου θυμησε steve jobs με το one more thing... Σαρωνει στις βαθμολογιες επειδη απλα ειναι ενα παιχνιδι . Παιχνιδι γιατι γιαυτο γιναμε κ εμεις gamer οχι για το ενα τεραφλοπ παραπανω η για το ενα πιξελ παρακατω!! Τερμα εθιστικο κ διασκεδαστικο game , goty για μενα. 

H κονσολα ρε παιδες εχει δειξει την υποδυναμη της απο το forza horizon 4 δεν χρειαζετε να επιβεβαιωσει κατι αλλο. Αν και cross gen εχει τα καλυτερα γραφικα σε παιχνιδι εως τωρα! 
To motosport απλα θα σαρωσει οτι εχει μεινει ακομα ορθιο. Μακαρι καθυστερησει επιτηδες και να βγει εκει σεπτεμβριο οκτωβριο. Γιατι με τοσα που θα μπουν θα παθουμε παροξυσμο. 
 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, gtsoui είπε

 Μηπως οντως μπορει η κονσολα να αποδοσει 4κ60 με rt χωρις χοντρα πετσοκοματα?

Εξαρτάται από τις προυποθέσεις. Αν μιλάμε για exclusives κομμένα και ραμμένα για το hardware του Xbox, τότε γιατί όχι? Αν μιλάμε για 3rd party AAA games, δεν υπάρχει το κατάλληλο brute force για κάτι τέτοιο.

Μη ξεχνάμε ότι στην τελική δεν πρόκειται για ένα custom hardware με απόκρυφα μυστικά. Είναι ένα RDNA2 τσιπ, όχι Ada Lovelace με τόνους RT Cores και επιδόσεις RTX 4090. Και η AMD δεν είναι δυνατή έτσι κι αλλιώς στο RT γενικότερα.

Αν κάποιος όμως μπορεί να κατάφερει αυτά τα νούμερα με RT, είναι η Turn 10. Ανέκαθεν αυτό το στούντιο είχε φοβερή τεχνολογική κατάρτηση από εποχές Xbox 360 και πάντα οι κυκλοφορίες της ξεζούμιζαν το hardware και έκαναν θαύματα. Η μηχανή γραφικών τους είναι custom και έχει πολύ μεγάλο scalability όπως αποδείχθηκε με το Horizon 5. Τους έχω μεγαλύτερη εμπιστοσύνη ακόμα και από την Coalition που έχει να αντιμετωπίσει το πολύ μεγάλο overhead της UE5. Καλά για 343 Industries και τεχνική κατάρτηση δεν το συζητάμε καν...

 

21 λεπτά πριν, jimtriol είπε

Δεν πολύπαιζω racing οπότε δεν με ενδιαφέρει να τα αναλύσω,παρόλο που το xbox έχει τα καλύτερα racing games αυτή τη στιγμή.Οπως βλέπεις δεν είμαι ο fanatic που νομίζεις.

Συμφωνώ απόλυτα ως προς αυτό που λες για τα καλύτερα racing games. Όπως βλέπεις κι εσύ δεν κατέφθασα εδώ για να βγάλω χολή πίσω από κεκαλλυμένες λέξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, james9tito said:

Πήγα και πήρα 10 συσκευασίες oreo. Προσοχή, στο διαγωνισμό παίζουν μόνο οι συσκευασίες που έχουν σηματάκι Xbox win prizes απέξω. Βάζω το 1ο bar code και κερδίζω αμέσως μια 3μηνη ultimate. Είχα συνδρομή μέχρι 2/2024 και πήγε μέχρι 5/2024 άρα δουλεύει σε παλιούς και νέους συνδρομητές. 

Το περίεργο είναι ότι όταν πήγα στις άλλες συσκευασίες είχαν το ίδιο bar code άρα πως θα παίξω 2η και 3η φορά? 

Μήπως όλες οι συσκευασίες εν τέλει έχουν τον ίδιο κωδικό, άρα κάθε λογαριασμός δικαιούται μια 3μηνη ultimate;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...