Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, jimbarca είπε

Παιδιά αυτό εδώ το αγόρι κάνει για το Series X ή θα φάω καμμία φόλα?? https://www.skroutz.gr/s/23542041/Samsung-Portable-SSD-T7-USB-3-2-USB-C-1TB-2-5-Titan-Grey.html

Λογικά κάνει δεν νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα εγώ έχω βάλει ένα 1 TB Μηχανικό εξωτερικό και λειτουργεί μια χαρά 2.5 άρι κιόλας Seagate . 

Απλά τον έχεις σαν backup των παιχνιδιών για να μην τα ξανά κατεβάζεις από την αρχή και είσαι στο σβήσιμο . Δεν μπορούν να τρέξουν απευθείας από αυτόν τα παιχνίδια που είναι για Series X ή S μόνο τα παλιά του XBOX 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

56 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Λογικά κάνει δεν νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα εγώ έχω βάλει ένα 1 TB Μηχανικό εξωτερικό και λειτουργεί μια χαρά 2.5 άρι κιόλας Seagate . 

Απλά τον έχεις σαν backup των παιχνιδιών για να μην τα ξανά κατεβάζεις από την αρχή και είσαι στο σβήσιμο . Δεν μπορούν να τρέξουν απευθείας από αυτόν τα παιχνίδια που είναι για Series X ή S μόνο τα παλιά του XBOX 

Για την ακρίβεια τα περισσότερα του Series δεν τρέχουν από εξωτερικό. Υπάρχουν κάποιες εξαιρέσεις που έχουν πάρει Series upgrade κ ακόμα τρέχουν από εξωτερικό, πχ Ghost Recon Breakpoint. Παράδοξο αλλά συμβαίνει κ αυτό :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Από Τουρκία στα 27,24 € το 12 μήνο για όποιον λήγει στα κοντά η συνδρομή του 

https://www.eneba.com/xbox-xbox-live-gold-12-months-xbox-live-key-turkey

4 Φεβρουαρίου λήγει η δική μου. Αυτή τη φορά θα φορτώσω 3 χρόνια αντί για 2 που είχα βάλει την τελευταία φορά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

4 Φεβρουαρίου λήγει η δική μου. Αυτή τη φορά θα φορτώσω 3 χρόνια αντί για 2 που είχα βάλει την τελευταία φορά. 

... Φορτώστε!!! :)

hqdefault.jpg.117198b8d3487498b929bd0f58cb697a.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tigio13 είπε

4 Φεβρουαρίου λήγει η δική μου. Αυτή τη φορά θα φορτώσω 3 χρόνια αντί για 2 που είχα βάλει την τελευταία φορά. 

Εγώ την gold την τσιμπισα από σήμερα 12 μην πηρα δεν θα φορτώσω περισσοτερο ελπίζω να μην το μετανιωσω. Ερώτηση. Λήγει πχ όπως του φίλου 4/02 . Ποτε κάνουμε την διαδικασία? 05/02 είμαστε οκ? Η περιμενουμε καμια εβδομάδα για σιγουριά? 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Εγώ την gold την τσιμπισα από σήμερα 12 μην πηρα δεν θα φορτώσω περισσοτερο ελπίζω να μην το μετανιωσω. Ερώτηση. Λήγει πχ όπως του φίλου 4/02 . Ποτε κάνουμε την διαδικασία? 05/02 είμαστε οκ? Η περιμενουμε καμια εβδομάδα για σιγουριά? 

την επόμενη μέρα το πρωί είσαι κομπλέ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

την επόμενη μέρα το πρωί είσαι κομπλέ. 

Σήμερα έβαλε ένας φίλος που είχε να βάλει 6 μήνες και του έδωσε την μετατροπή σε ultimate  με 1 ευρώ. Παίζει προσφορά? Η επειδή είχε καιρό? 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Σήμερα έβαλε ένας φίλος που είχε να βάλει 6 μήνες και του έδωσε την μετατροπή σε ultimate  με 1 ευρώ. Παίζει προσφορά? Η επειδή είχε καιρό? 

Επειδή στο παρελθόν έχουν αναφερθεί εδώ καταστάσεις με παιδιά που είχαν πάρει κωδικούς και μετά από μέρες δεν μπορούσαν να τους ενεργοποιήσουν και μετά είχαν συνομιλίες με support, θα αγοράσω και θα ενεργοποιήσω εκείνη την μέρα. 

Αν έχεις καιρό να βάλεις ultimate το πάει στο 1 €. Αλλιώς αν θυμάμαι καλά είναι 13 €. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Επειδή στο παρελθόν έχουν αναφερθεί εδώ καταστάσεις με παιδιά που είχαν πάρει κωδικούς και μετά από μέρες δεν μπορούσαν να τους ενεργοποιήσουν και μετά είχαν συνομιλίες με support, θα αγοράσω και θα ενεργοποιήσω εκείνη την μέρα. 

Αν έχεις καιρό να βάλεις ultimate το πάει στο 1 €. Αλλιώς αν θυμάμαι καλά είναι 13 €. 

Με αγχώσει τώρα. Στο eneba αναφέρει ότι δεν έχει expiration date. Λες να φαμε φόλα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Επειδή στο παρελθόν έχουν αναφερθεί εδώ καταστάσεις με παιδιά που είχαν πάρει κωδικούς και μετά από μέρες δεν μπορούσαν να τους ενεργοποιήσουν και μετά είχαν συνομιλίες με support, θα αγοράσω και θα ενεργοποιήσω εκείνη την μέρα. 

Αν έχεις καιρό να βάλεις ultimate το πάει στο 1 €. Αλλιώς αν θυμάμαι καλά είναι 13 €. 

εγω πάντως πήρα δύο χρόνια... turkey (γαλοπούλα) από το eneba για να τα κάνω redeem.... τέλος του 2024 :) :)

μέχρι τότε θα ζω με αδρεναλίνη στα ύψη, μετά από αυτό που διάβασα για πιθανά άκυρα! 😜

Να πεταχτώ Τουρκία να βρω κανένα να τις πουλήσω άραγε; 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Με αγχώσει τώρα. Στο eneba αναφέρει ότι δεν έχει expiration date. Λες να φαμε φόλα? 

Τι να σου πω ρε συ, δεν έχει συμβεί ποτέ σε μένα. Κάποιο παιδί που είχε ανάλογη εμπειρία μπορεί να μας πει. 

13 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

εγω πάντως πήρα δύο χρόνια... turkey (γαλοπούλα) από το eneba για να τα κάνω redeem.... τέλος του 2024 :) :)

μέχρι τότε θα ζω με αδρεναλίνη στα ύψη, μετά από αυτό που διάβασα για πιθανά άκυρα! 😜

Να πεταχτώ Τουρκία να βρω κανένα να τις πουλήσω άραγε; 

 

 

Εσύ μάλλον ζεις στην κόψη του ξυραφιού. 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Τι να σου πω ρε συ, δεν έχει συμβεί ποτέ σε μένα. Κάποιο παιδί που είχε ανάλογη εμπειρία μπορεί να μας πει. 

Εσύ μάλλον ζεις στην κόψη του ξυραφιού. 😂😂

Μου φαι εται τραβηγμενο από την άλλη. Δν μπορώ να αγοράσω κάτι σήμερα και να τι ενεργοποίηση σε 1 εβδομάδα  ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Μου φαι εται τραβηγμενο από την άλλη. Δν μπορώ να αγοράσω κάτι σήμερα και να τι ενεργοποίηση σε 1 εβδομάδα  ? 

εγω εχω ενεργοποιησει σίγουρα στο 4μηνο μετά την αγορά. 

Ο κωδικός στο eneba λέει never expires, οπότε ας....κάνουμε κανένα βουντού 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...