Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, gr8effect είπε

Αισθάνομαι μπουμπούνας γιατί τα λέτε και τα ξαναλέτε αλλά θα ρωτήσω...

Αν πάρω πχ αυτό: https://www.eneba.com/xbox-monster-hunter-world-xbox-live-key-turkey

Μπορώ να κάνω redeem τον κωδικό για το Ελληνικό account μου και πως; Θα χρειαστώ vpn?

& εγώ περιμένω monster hunter και είπα να πάρω και το World...

Thanks!

Με χρηση  vpn  κατα την διαρκεια ενεργοποιησεις του κωδικου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, chn-cynic said:

Με διαφορά ετών φωτός, η EU κάνει την περισσότερη δουλειά απ' όλους σε αυτά τα πράγματα την τελευταία 10ετία. Οι αμερικάνοι το έχουν χάσει προφανώς με τα πολιτικά τους, οι Άγγλοι απλά περιμένουν κανέναν πιο σοβαρό απ'αυτούς να κάνει τη δουλειά. Προφανώς και κανένας δνε είναι τέλειος, αλλα αν περιμένουμε κάποιον να γράψει 5-10 σοβαρά πράγματα, αυτή είναι η EU.

Προσωπικά πιστεύω οτι θα ζητήσει κάποια πράγματα που η Microsoft τα έχει κάνει ήδη (10 χρόνια COD προς όλους), άντε να ζητήσει και κανένα πλαφόν στις τιμές του GP για 1-2 χρόνια μετά την συγχώνευση επιπλέον. Τα οποία είναι ήδη τραβηγμένα απο τα μαλλιά γιατί είναι η MS και όχι καμία φάμπρικα, αλλα μόνοι τους στην MS κάνουν τους καλούς σαμαρείτες :D ας τα πληρώσουν.

Αν ζητηθεί κάτι αυτό θα είναι επιπλέον tech hubs & data centers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lies of p στο pass day one ;; ποτε το είπαν; έχω χάσει επεισόδια.  

Το κακό είναι ότι έρχεται χιονοστιβάδα από games αυτόν τον χρονο και βλέπω να βγαίνουν όλα κοντά στο καλοκαίρι. Την βγάζουμε τωρα το χειμώνα με ξεράιλα. Καλοκαίρι που ειναι για έξω θα ξερνάνε τα games αυτοι ένα ενα

https://www.purexbox.com/news/2023/01/lies-of-p-gameplay-trailer-shows-upcoming-xbox-game-pass-rpg-running-in-8k-on-pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Lies of p στο pass day one ;; ποτε το είπαν; έχω χάσει επεισόδια.  

Το κακό είναι ότι έρχεται χιονοστιβάδα από games αυτόν τον χρονο και βλέπω να βγαίνουν όλα κοντά στο καλοκαίρι. Την βγάζουμε τωρα το χειμώνα με ξεράιλα. Καλοκαίρι που ειναι για έξω θα ξερνάνε τα games αυτοι ένα ενα

https://www.purexbox.com/news/2023/01/lies-of-p-gameplay-trailer-shows-upcoming-xbox-game-pass-rpg-running-in-8k-on-pc

έπαιξες high on life τέλη Δεκεμβρίου, 

μεθαύριο Monster Hunter Rise κ έρχονται κάθε μήνα κ αλλες παιχνιδαρες, don't worry, δε θα πλήξουμε! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rodosf1 είπε

έπαιξες high on life τέλη Δεκεμβρίου, 

μεθαύριο Monster Hunter Rise κ έρχονται κάθε μήνα κ αλλες παιχνιδαρες, don't worry, δε θα πλήξουμε! :)

βάλε & Persona 3 -4!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, rodosf1 είπε

Θέλω να δοκιμάσω να αγοράσω κάτι από το ουγγαρέζικο, απλά αλλάζω το region της κονσόλας βάζω την χρεωστική μου κάρτα και προχωράω σε αγορά; Ή θέλει κάποια άλλη διαδικασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, joker80 said:

Θέλω να δοκιμάσω να αγοράσω κάτι από το ουγγαρέζικο, απλά αλλάζω το region της κονσόλας βάζω την χρεωστική μου κάρτα και προχωράω σε αγορά; Ή θέλει κάποια άλλη διαδικασία;

Μήπως δε χρειάζεται ούτε αυτό; 

Απλά συνδεεσαι στο store της Ουγγαρίας και κανείς την αγορά με την κάρτα που έχεις ήδη δηλωμένη. 

Δε ξέρω αν ισχυει, αλλά θα το προσπαθούσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, d_gkal είπε

Μήπως δε χρειάζεται ούτε αυτό; 

Απλά συνδεεσαι στο store της Ουγγαρίας και κανείς την αγορά με την κάρτα που έχεις ήδη δηλωμένη. 

Δε ξέρω αν ισχυει, αλλά θα το προσπαθούσα 

ακριβώς. 

 

2 λεπτά πριν, joker80 είπε

Θέλω να δοκιμάσω να αγοράσω κάτι από το ουγγαρέζικο, απλά αλλάζω το region της κονσόλας βάζω την χρεωστική μου κάρτα και προχωράω σε αγορά; Ή θέλει κάποια άλλη διαδικασία;

τίποτα, απλά συνδέεσαι κ αγοράζεις. 

Ίσως την πρώτη φορά ζητήσει μια διεύθυνση εκεί, βάλε μια ενός ξενοδοχείου στην Ουγγαρία κ περνάει κανονικά η αγορά με ελληνική κάρτα. 

μπορείς να κάνεις την αγορά από browser για ευκολία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, rodosf1 είπε

ακριβώς. 

 

τίποτα, απλά συνδέεσαι κ αγοράζεις. 

Ίσως την πρώτη φορά ζητήσει μια διεύθυνση εκεί, βάλε μια ενός ξενοδοχείου στην Ουγγαρία κ περνάει κανονικά η αγορά με ελληνική κάρτα. 

Να το κάνω απ' το κινητό καλύτερα η απ' το Xbox; Γιατί με βολεύει καλύτερα το store της κονσόλας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ενωτικος Φιλιππας..

Phil Spencer says game companies must ‘turn away from dividing players and creators’

“HONOUR OUR DIFFERENCES” AND “PRACTICE EMPATHY”

https://www.videogameschronicle.com/news/phil-spencer-says-game-companies-must-turn-away-from-dividing-players-and-creators/

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, joker80 είπε

Να το κάνω απ' το κινητό καλύτερα η απ' το Xbox; Γιατί με βολεύει καλύτερα το store της κονσόλας 

από browser στο κινητό είναι πανεύκολο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

από browser στο κινητό είναι πανεύκολο. 

Μόλις έκανα την αγορά από την κονσόλα αλλάζοντας το region.  Δεν ζήτησε κάποια άλλη διεύθυνση. Όλα οκ γλίτωσα 2-3 ευρουδάκια 😁

Σε ευχαριστώ!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, kostiger said:

Το Starfield ίσως είναι το μοναδικό παιχνίδι που θα αγοράσω day one μετά απο πλ χρόνια, αν θυμάμαι καλά το τελευταίο ήταν το GTA San Andreas στο PS2.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...