Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 minute ago, Paragontas-x said:

Υπάρχουν ασύρματα ακουστικά στυλ airpods που να είναι συμβατά με το series X; 

Έκανα και εγώ παρόμοια ερώτηση χθές αλλά μέχρι στιγμής η καλύτερη επιλογή φαίνεται να είναι κατευθείαν σύνδεση με τηλεόραση ή Bluetooth transmitter receiver για το controller 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το θέμα είναι όμως πως θα μεταφέρεις τη φωνή σου?

Αυτό που λες λογικά είναι μόνο για τον ήχο που θα ακούς από τα ακουστικά.

Εγώ θέλω ένα που να συνδυάζει και τα δυο σαν ένα κανονικό headset.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, VaggD είπε

Έκανα και εγώ παρόμοια ερώτηση χθές αλλά μέχρι στιγμής η καλύτερη επιλογή φαίνεται να είναι κατευθείαν σύνδεση με τηλεόραση ή Bluetooth transmitter receiver για το controller 😔

https://www.razer.com/eu-en/console-earphones/razer-hammerhead-hyperspeed/RZ12-03820200-R3G1

 

υπάρχουν αυτά τα καινούργια της razer αλλά περιμένουμε stock ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Microsoft faces EU antitrust warning over Activision deal - sources...

https://www.reuters.com/technology/microsoft-faces-eu-antitrust-warning-over-activision-deal-sources-2023-01-16/

''The EU antitrust watchdog, which has set an April 11 deadline for its decision on the deal, declined to comment.''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, kostiger said:

Microsoft faces EU antitrust warning over Activision deal - sources...

https://www.reuters.com/technology/microsoft-faces-eu-antitrust-warning-over-activision-deal-sources-2023-01-16/

''The EU antitrust watchdog, which has set an April 11 deadline for its decision on the deal, declined to comment.''

Η Sony αντί να ρίξει όλα τα λεφτά σε lobbying απλά για να καθυστερήσει την εξαγορά θα μπορούσε να φτιάξει εξαγοράσει κάποιο studio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, VaggD είπε

Η Sony αντί να ρίξει όλα τα λεφτά σε lobbying απλά για να καθυστερήσει την εξαγορά θα μπορούσε να φτιάξει εξαγοράσει κάποιο studio.

Aνεξαρτητα απο τις οποιες παρασκηνιακες ενεργειες της Σονυ, εχω την αισθηση πως η συγκεκριμενη επιτροπη ετσι κι αλλιως θα ξεσκονιζε αυτη τη συγχωνευση, οπως εχει συμβει σε αντιστοιχες περιπτωσεις και στο προσφατο παρελθον.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, kostiger είπε

Aνεξαρτητα απο τις οποιες παρασκηνιακες ενεργειες της Σονυ, εχω την αισθηση πως η συγκεκριμενη επιτροπη ετσι κι αλλιως θα ξεσκονιζε αυτη τη συγχωνευση, οπως εχει συμβει σε αντιστοιχες περιπτωσεις και στο προσφατο παρελθον.

Με διαφορά ετών φωτός, η EU κάνει την περισσότερη δουλειά απ' όλους σε αυτά τα πράγματα την τελευταία 10ετία. Οι αμερικάνοι το έχουν χάσει προφανώς με τα πολιτικά τους, οι Άγγλοι απλά περιμένουν κανέναν πιο σοβαρό απ'αυτούς να κάνει τη δουλειά. Προφανώς και κανένας δνε είναι τέλειος, αλλα αν περιμένουμε κάποιον να γράψει 5-10 σοβαρά πράγματα, αυτή είναι η EU.

Προσωπικά πιστεύω οτι θα ζητήσει κάποια πράγματα που η Microsoft τα έχει κάνει ήδη (10 χρόνια COD προς όλους), άντε να ζητήσει και κανένα πλαφόν στις τιμές του GP για 1-2 χρόνια μετά την συγχώνευση επιπλέον. Τα οποία είναι ήδη τραβηγμένα απο τα μαλλιά γιατί είναι η MS και όχι καμία φάμπρικα, αλλα μόνοι τους στην MS κάνουν τους καλούς σαμαρείτες :D ας τα πληρώσουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

νομιζω οτι το καλοκαιρι του 2023 για να εχουμε οριστικη συμφωνια ή διαφωνία απομακρύνεται ολο και περισσοτερο :( 

Μπά όχι - αν δεν πάει EU / CMA δικαστήριο και τους αφήσει με κάποιες συμφωνίες, η MS θα κλείσει το deal και θα πάει σε federal court στο Murica να παλέψουν με τον FTC. Προσωπικά πιστεύω οτι ο FTC ούτε καν θα κάνει τον κόπο να κάνει κάτι ΑΝ περάσει απ' όλους τους άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν στραβωσει η δουλεια κ πανε δικαστικως εκει θα τους ξεβρακωσει η ms ! Δεν ειναι καμια εταιρεια της σειρας εχει μπολικα ντολαρς κ εκει θα δειξει το μεγεθος της

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Ρε παιδια ερχετα το καινούργιo monster hunter pass. Δεν έχω παίξει ποτέ monster hunter.δοκιμασα το demo στο steam deck και φενεται πολύ καλο

σε 3 μερες χαμουλης! και υποστηρίζει coop μέχρι 4 παίχτες είδα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αισθάνομαι μπουμπούνας γιατί τα λέτε και τα ξαναλέτε αλλά θα ρωτήσω...

Αν πάρω πχ αυτό: https://www.eneba.com/xbox-monster-hunter-world-xbox-live-key-turkey

Μπορώ να κάνω redeem τον κωδικό για το Ελληνικό account μου και πως; Θα χρειαστώ vpn?

& εγώ περιμένω monster hunter και είπα να πάρω και το World...

Thanks!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...