Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

Κάνε μερικά power button presses χωρις μπαταρίες μεσα κ επίσης αποσύνδεση κ επανασύνδεση του χειριστηρίου με την κονσόλα κ δες ξανά.

Το δοκίμασα αυτό που λες, τίποτα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dimitrisgeorgo είπε

Kαλησπερα, ισως εχει ξαναδωθει η απαντηση σε αυτο το τοπικ αλλα θα ειναι δυσκολο να την βρω σε 400 σελιδες.

Θελω να αγορασω ακουστικα 7.1 surrround για το xbox series x που εχω , μετα απο αρκετη αναζητηση εχω βρει αυτα ως καλυτερη επιλογη. Ποια ειναι η γνωμη σας ? Εσεις ποια χρησιμοποιειτε ? Υπαρχουν καλυτερα απο αυτα που εχω βρει ? 

Με ενδιαφερει κυριως η συμβατοτητα και η καλυτερη εμπειρια surround ηχου.

https://www.skroutz.gr/s/31337908/Microsoft-Xbox-Over-Ear-Gaming-Headset-με-σύνδεση-3-5mm.html?event_price=43.01&from=account_notifications_price_drop

Εγώ έχω τα ασύρματα της MS..Συνδεονται άμεσα με το XBOX και μια άλλη συσκευή, και έχουν φοβερό ήχο σε σχέση με τα turtle beach τα ενσύρματα που είχα. Βέβαια δεν υπάρχουν πουθενά διαθέσιμα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, ChrisAce είπε

 

Εγώ είχα βάλει περίπου 2μιση χρόνια Ultimate με ΕΑ play.. 🙃 αν θυμάμαι καλά είχα πάρει ~20-22 ευρώ την κάθε ετήσια ΕΑ play που μετατράπηκε σε Ultimate.. είχε κρατήσει κανα 2 μέρες αυτός ο τρόπος.

Διάβασε το θέμα που σου λίνκαρα και θα δεις τι μπορείς να κάνεις τώρα..

και εμενα εχει κανα 6 μηνο για να τελειωσει ...  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, gregpec2 είπε

Το extension του hola vpn για chrome είναι δοκιμασμένο από εμένα επιτυχώς. (Αργεντινή και Αμερική). 

Να φανταστω αυτα που αναγραφουν σκετο λατινικη αμερικη στο eneba,κανουν και για αργεντινη ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Να φανταστω αυτα που αναγραφουν σκετο λατινικη αμερικη στο eneba,κανουν και για αργεντινη ε?

Ναι. Αν πατήσεις να τα δεις πιο λεπτομερώς, γράφουν και στον τίτλο συνήθως Argentina.

π.χ.

Spoiler

image.jpeg.9f110547ca5fa27008b2057fe005010a.jpeg

 

Επεξ/σία από gregpec2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spacer.png

51 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Ναι. Αν πατήσεις να τα δεις πιο λεπτομερώς, γράφουν και στον τίτλο συνήθως Argentina.

π.χ.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.9f110547ca5fa27008b2057fe005010a.jpeg

 

Σε ευχαριστω πολυ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To MLB πάντως που το φτιάχνει στούντιο της σόνυ, μπαίνει από την πρώτη μέρα της κυκλοφορίας στο gamepass. Προφανώς και είναι εξαίρεση, απλώς το αναφέρω ότι δεν είναι απίθανο να μπει και το callisto σε κάποια φάση, που έτσι και αλλιώς η συνδρομή της σόνυ είναι πολύ μικρότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lobo10 είπε

Ευτυχώς δεν έκανα day one αγορά.

Βασικά day one αγορά πλέον δεν είναι να κάνεις με τίποτα σε κανένα παιχνίδι. Αν δεν πέσουνε 2-3 patches πρώτα.

Spoiler

Καλά για pre- order ούτε συζήτηση, αλλιώς έρχονται οι μαύροι απ' τα κάτω Πατήσια που λέει κι ο άλλος. 😁

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νεος χρηστης xbox series x και θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να μεταφέρω και να παίζω τα παιχνίδια της rockstar gta v και rdr2 απ το pc στο xbox series x χωρις να τα ξανα αγορασω πχ το call of duty και αλλα και σε ποιες πλατφορμες γινεται αυτο? epicstore, battlenet κτλπ

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stevenfins είπε

To MLB πάντως που το φτιάχνει στούντιο της σόνυ, μπαίνει από την πρώτη μέρα της κυκλοφορίας στο gamepass. Προφανώς και είναι εξαίρεση, απλώς το αναφέρω ότι δεν είναι απίθανο να μπει και το callisto σε κάποια φάση, που έτσι και αλλιώς η συνδρομή της σόνυ είναι πολύ μικρότερη.

Μην μπερδευεσαι.
Ο απολύτως ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ λόγος που το MLB ειναι στο xbox είναι επειδή η ίδια η λίγκα το απαίτησε.
Σε κάθε άλλη περίπτωση η sony θα έχανε την άδεια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, giorgosmcmc said:

Νεος χρηστης xbox series x και θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να μεταφέρω και να παίζω τα παιχνίδια της rockstar gta v και rdr2 απ το pc στο xbox series x χωρις να τα ξανα αγορασω πχ το call of duty και αλλα και σε ποιες πλατφορμες γινεται αυτο? epicstore, battlenet κτλπ

Δεν γίνεται αυτό που θες. Τα αγοράζεις από την αρχή. Βάζεις Game Pass Ultimate με τον τρόπο που έχει αναφερθεί στο σχετικό νήμα και έχεις και τα δωρεάν παιχνίδια του ΕΑ Play...

Εννοείται ότι παίξεις μέσω GP δεν σου ανήκει, εκτός αν το αγοράσεις (συνήθως σε ειδική έκπτωση λόγω του GP)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Δεν γίνεται αυτό που θες. Τα αγοράζεις από την αρχή. Βάζεις Game Pass Ultimate με τον τρόπο που έχει αναφερθεί στο σχετικό νήμα και έχεις και τα δωρεάν παιχνίδια του ΕΑ Play...

Εννοείται ότι παίξεις μέσω GP δεν σου ανήκει, εκτός αν το αγοράσεις (συνήθως σε ειδική έκπτωση λόγω του GP)...

Aν αγορασω το red dead redemption 2 και το modern warfare στη κονσολα, θα μπορω να εχω τουλαχιστον τα save μου και το progress που ειχα και στο pc?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...