Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιτάξτε να κάνετε τα XSX/XSS να μοιράσουν παστέλια στον ανταγωνισμό όπως κάνατε κάποτε με το X360 και αφήστε τα controllers.

Υ.Γ Το παραπάνω controller είναι από τρίτο αλλά και η M$ μ' αυτά ασχολείται, ''Xbox Elite Core'', lab να το κάνεις customize όπως θες κλπ.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις να προτεινει κανενα παιχνιδι για αγορα μεχρι 15-20ευρω ειτε απο το store ή απο eneba;
Ο,τι ειδους και να ειναι ειτε γνωστο, αγνωστο, hot, hidden gem κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, lkv100 είπε

Εχει κανεις να προτεινει κανενα παιχνιδι για αγορα μεχρι 15-20ευρω ειτε απο το store ή απο eneba;
Ο,τι ειδους και να ειναι ειτε γνωστο, αγνωστο, hot, hidden gem κτλ.

AC: Ezio Collection (12,48)

The Witcher 3 (5,50)

Resident Evil 2 Remake (14,99)

Mafia: Definitive Edition (18,29)

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy (16,46)

Metro Redux Bundle (7,59)

Metro Exodus (9,99)

Aυτα με μια γρηγορη ματιά στις πρώτες 4-5 σελίδες του Eneba. Ολα ειναι τιμές Ευρώπης. Αν μπεις με VPN για κλειδια Αργεντινής/Τουρκίας θα ειναι ακομα φθηνοτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

image.jpeg.e0c398270a31e651028bee429ee3df2a.jpeg

Εμένα μου έχουν πει ότι αν το παίξεις σόλο είναι μεγάλη αγγαρεία με φίλο γρηγορότερα προχωράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Your Microsoft Store refund has been processed

We have refunded the order you placed on November 17, 2022. You should see SEK 7.59 credited to your account soon.

Order details

Item descriptionQuantityPrice

Forza Horizon 5 and Forza Horizon 4 Premium Editions Bundle

By: Microsoft Studios

1SEK 7.59

Order SubtotalSEK 7.59

Order TotalSEK 7.59

Including tax

 

COMMON MICROSOFT L.. :( 

Μόλις έγινε επιστροφή χρηματων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Choutas είπε

Εμένα μου έχουν πει ότι αν το παίξεις σόλο είναι μεγάλη αγγαρεία με φίλο γρηγορότερα προχωράς.

με 3αδα-4αδα ειδικά είναι επικό! πολύ crafting και χρήση φαντασίας για να προχωρήσεις! πχ φτιάχνεις εναέριους διαδρόμους, zip line για να μετακινεισαι χάρτη γρήγορα, upgraded όπλα, smoothies (power ups) για τις μάχες με boss, ειδικά mutations κ πόσα άλλα!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, lkv100 είπε

Xbox Removes Buy As Gift Option From Turkey & Argentina Store After Seller Abuse

https://twistedvoxel.com/xbox-removes-buy-as-gift-option-turkey-argentina-store-seller-abuse/

Bad news..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο gamepass μπορεις να βαλεις ρε παιδια; Δηλαδή εγω αυτη την στιγμή εχω μέχρι τον Μάρτη του 2024. Δηλαδή αυτη την στιγμή εχει στο Eneba 3μηνες απο τουρκία 17 ευρω. Αν δώσω δηλαδή 2 κατοστάρικα και πάρω 2 χρονια, θα προστεθεί κανονικά και θα λήγει το 2026 ή εχει καποι μεγιστο οριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, TutaKachun είπε

Πόσο gamepass μπορεις να βαλεις ρε παιδια; Δηλαδή εγω αυτη την στιγμή εχω μέχρι τον Μάρτη του 2024. Δηλαδή αυτη την στιγμή εχει στο Eneba 3μηνες απο τουρκία 17 ευρω. Αν δώσω δηλαδή 2 κατοστάρικα και πάρω 2 χρονια, θα προστεθεί κανονικά και θα λήγει το 2026 ή εχει καποι μεγιστο οριο;

Απο οτι ξέρω εως 3 χρονια μπορείς  να στοκάρεις οπότε κανονίζεις ανάλογα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Choutas είπε

Εμένα μου έχουν πει ότι αν το παίξεις σόλο είναι μεγάλη αγγαρεία με φίλο γρηγορότερα προχωράς.

Όντας survival παιχνίδι, παίζεται και σόλο και με παρέα. Προσωπικά το είχα ξεκινήσει σόλο, και έπαιξα μια χαρά γύρω στις 30 ώρες, πριν ξεκινήσουμε με παρέα. Το μόνο που αλλάζει για μένα είναι ότι με περισσότερα άτομα μπορείτε να πάρετε περισσότερο aggro από beasts, και λίγο πιο εύκολες μάχες. Δυσκολεύει όμως στο κομμάτι των resources, γιατί θα θέλετε περισσότερα raw materials για να φτιάξετε πχ όπλα/πανοπλίες και να τις κάνετε upgrade.

22 ώρες πριν, Fulgore είπε

image.jpeg.e0c398270a31e651028bee429ee3df2a.jpeg

Του άξιζε πάντως ένα βραβείο! Είναι τρομερό παιχνίδι, με αρκετό βάθος, πολύ ωραίο survival και πολύ intuitive.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...