Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Μου ήρθε ειδοποίηση από media markt για το elite series 2 core στα 99 €. Προσοχή είναι χωρίς τη θήκη και τα έξτρα που δίνουν με το μαύρο. 

Τρομερό vfm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Lobo10 είπε

Τρομερό vfm

Δε θα το έλεγα. Το component pack - που χωρίς αυτό το Elite Core δε λέει μία - έχει 60€, άρα πάμε στα 160€.

Το Elite - και με lot 21xx - έπαιζε το καλοκαίρι στα 120€ (που λογικά κάποια στιγμή θα το ξαναβάλουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Δε θα το έλεγα. Το component pack - που χωρίς αυτό το Elite Core δε λέει μία - έχει 60€, άρα πάμε στα 160€.

Το Elite - και με lot 21xx - έπαιζε το καλοκαίρι στα 120€ (που λογικά κάποια στιγμή θα το ξαναβάλουν).

Να λέμε την αλήθεια ο περισσότερος κόσμος θέλει τα πίσω τρίγκερς και τπτ παραπάνω. Όλα τα άλλα εμένα μου είναι πούδρα στο κοντρόλλερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, chn-cynic είπε

Να λέμε την αλήθεια ο περισσότερος κόσμος θέλει τα πίσω τρίγκερς και τπτ παραπάνω. Όλα τα άλλα εμένα μου είναι πούδρα στο κοντρόλλερ

Έτσι είναι. Και εγώ 2 μοχλούς έχω μόνιμα που με βολεύουν και σταυρό αντί για το στρογγυλό. Από εκεί και πέρα αν ψαχτεί κάποιος μπορεί να βρει τα πίσω triggers από κάνα Κινέζο οικονομικά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Δε θα το έλεγα. Το component pack - που χωρίς αυτό το Elite Core δε λέει μία - έχει 60€, άρα πάμε στα 160€.

Το Elite - και με lot 21xx - έπαιζε το καλοκαίρι στα 120€ (που λογικά κάποια στιγμή θα το ξαναβάλουν).

Τα paddles είναι πάνω στο controller κανονικά. Βρίσκεις ebay τα υπόλοιπα και πιο φθηνά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

99 ευρώ προσφορά το Xbox Elite Core στα MediaMarkt.

https://www.mediamarkt.gr/product/gaming/apogeiose-tin-gaming-empeiria/aksesouar-xbox-series/microsoft-xbox-series-elite-series-2-core-controller--xeiristhrio-leyko/1721015

Έχω τα έξτρα απ' το Elite 1, φαντάζομαι θα κάνουν σ' αυτό.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

99 ευρώ προσφορά το Xbox Elite Core στα MediaMarkt.

https://www.mediamarkt.gr/product/gaming/apogeiose-tin-gaming-empeiria/aksesouar-xbox-series/microsoft-xbox-series-elite-series-2-core-controller--xeiristhrio-leyko/1721015

Έχω τα έξτρα απ' το Elite 1, φαντάζομαι θα κάνουν σ' αυτό.

Ταιριάζουν αν θυμάμαι σωστά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

99 ευρώ προσφορά το Xbox Elite Core στα MediaMarkt.

https://www.mediamarkt.gr/product/gaming/apogeiose-tin-gaming-empeiria/aksesouar-xbox-series/microsoft-xbox-series-elite-series-2-core-controller--xeiristhrio-leyko/1721015

Έχω τα έξτρα απ' το Elite 1, φαντάζομαι θα κάνουν σ' αυτό.

Τα πίσω triggers δεν τα είχα δοκιμάσει. Οι μοχλοί μπροστά δεν κάνουν σίγουρα. 

Επεξ/σία από Tigio13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2 μου σεντ που λένε και οι Άγγλοι προσωπικά δεν θεωρώ τόσο έγκλημα αν προτιμήσουν το ένα τίτλο από τον άλλο αν μιλάμε για εφάμιλλα επιπέδου παιχνίδια. Το έγκλημα για μένα θα ήταν ας πούμε να μην βραβευτεί το Hades goty όταν είναι στα 3 καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει κατεμέ σε κονσόλα. Εκεί ναι θα μπορούσα να πω ότι υπάρχει ατζέντα και είναι σικέ τα βραβεία.

Τώρα αν είναι καλύτερο το Forza Horizon ή το Elden Ring ή το GoW είναι ισάξια ακόμα και αν από τα τρία το καλύτερο είναι το Elden Ring δεν λες ότι τα άλλα βρίσκονται τόσο πίσω που κάποιος θα παρεξηγηθεί αν το πάρουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Choutas είπε

 

Το θέμα πολλές φορές  δημιουργείται όταν ένα exclusive παιρνει τέτοιο βραβείο, γιατί προφανώς υπάρχει μερίδα κόσμου που δεν το έχει παίξει/έχει πρόσβαση σε αυτό. Βάλε μέσα  σε αυτό και τον ιντερνετικό οπαδισμό κάποιες φορές και καταλαβαίνεις. Σκέψου πχ τι φασαρία θα γίνει αν κερδίσει το Xenoblade, μιας και είναι άγνωστο στους περισσότερους :P 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το θέμα πολλές φορές  δημιουργείται όταν ένα exclusive παιρνει τέτοιο βραβείο, γιατί προφανώς υπάρχει μερίδα κόσμου που δεν το έχει παίξει/έχει πρόσβαση σε αυτό. Βάλε μέσα  σε αυτό και τον ιντερνετικό οπαδισμό κάποιες φορές και καταλαβαίνεις. Σκέψου πχ τι φασαρία θα γίνει αν κερδίσει το Xenoblade, μιας και είναι άγνωστο στους περισσότερους :P 

 

οτι εγινε και με το zelda... οι emulators να ναι καλα... :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, xavier είπε

οτι εγινε και με το zelda... οι emulators να ναι καλα... :P 

Spoiler

Τώρα συγνώμη αλλά συγκρίνεις το παραπάνω παιχνίδι που έκανε πάταγο όταν βγήκε(και πουλάει full price μέχρι και σήμερα) σαν υποψηφιότητα με το φετινό Xenoblade,που οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν ότι υπάρχει?

Το παιχνιδι που αναφέρεις ήταν το φαβορί την χρονιά που κέρδισε ,γιαυτο και κέρδισε τα περισσότερα βραβεια

https://thegameawards.com/rewind/year-2017....

Που κολλάνε οι emulators?Εδώ κόσμος αγόραζε ολόκληρη κονσόλα, μονο και μονο για να παίξει αυτό το παιχνιδι...

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...