Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με 32€ βάζεις 12μηνη Τουρκίας ρε σεις, η 12μηνη Ultimate Τουρκίας πάντως από 48€ που την έβαλα πριν λίγες μέρες πήγε στα 100€!!! θα μας τρελάνουν οι τουρκαλάδες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, Saloufas είπε

Με 32€ βάζεις 12μηνη Τουρκίας ρε σεις, η 12μηνη Ultimate Τουρκίας πάντως από 48€ που την έβαλα πριν λίγες μέρες πήγε στα 100€!!! θα μας τρελάνουν οι τουρκαλάδες. 

Ε μετά τις δηλώσεις του θείου Φιλ για πιθανή αύξηση των τιμών κάποια στιγμή στο μέλλον, ήταν λογικό να πέσουν όλοι πάνω στις συνδρομές gamepass και έτσι οι τιμές πήραν την ανιούσα. Ευτυχώς στοκάρησα μέχρι το '25 όταν οι τιμές ήταν ακόμα νορμάλ. 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να παρω μια ηχόμπαρα αλλα εχω μια απορία. Αυτη που διάλεξα λεει οτι εχει HDMI passthrough HDR10 αλλά οχι Dolby Vision. Αν την συνδεσω κανονικα στο ARC αλλά δεν βάλω το XBOX στην μπαρα αλλα στην TV θα έχω κανα θεμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, TutaKachun είπε

Σκέφτομαι να παρω μια ηχόμπαρα αλλα εχω μια απορία. Αυτη που διάλεξα λεει οτι εχει HDMI passthrough HDR10 αλλά οχι Dolby Vision. Αν την συνδεσω κανονικα στο ARC αλλά δεν βάλω το XBOX στην μπαρα αλλα στην TV θα έχω κανα θεμα;

Ελπίζω να μην πήρες ηχομπάρα από κατασκευαστή tv. Αν κουμπώσεις το xbox στο soundbar δεν θα έχεις τα hdmi 2.1 features.

Περιμένεις να έρθουν οι νέες jbl έως τέλος του χρόνου.

Επεξ/σία από Lobo10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά εντάξει, τώρα επίτηδες βγαίνουν αυτά για να δικαιολογήσουν μια πιθανή αύξηση στη τιμή. Αμφιβάλλω αν ισχύει πλέον η χασούρα, πριν 2 χρόνια στο launch μπορεί αλλά τώρα δεν παίζει ΤΕΤΟΙΑ χασούρα.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, dekulinkgr said:

Ελπίζω να μην είναι horror. Πήρα μια μικρή γεύση από το PT τι μπορεί να κάνει να μου λείπει 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ούτε τότε στο launch έπαιζε τέτοια χασουρα , ότι νάνε. Δλδ ρε σεις αλληθεια κοστολογείται το series s 500 e αφού πουλιέται 300 k μπαίνει κ 200 μέσα; Οπότε πες για κέρδος να βγαίνει 550; Το series s;

Κάτι τέτοιες δηλώσεις θα βγάλουν τον Ryan παιχτουρα αφού με άλμα λογικής το ps5 550 είναι φθηνό εδώ το s κάνει 500 550, τι να κάνουμε κ εμείς οι κακομοίρηδες δε μπορούμε να μπούμε τόσο μέσα όσο η μικροσοφτ στο κόστος το δίνουμε χάρισμα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, sndev είπε

Καλά ούτε τότε στο launch έπαιζε τέτοια χασουρα , ότι νάνε. Δλδ ρε σεις αλληθεια κοστολογείται το series s 500 e αφού πουλιέται 300 k μπαίνει κ 200 μέσα; Οπότε πες για κέρδος να βγαίνει 550; Το series s;

Κάτι τέτοιες δηλώσεις θα βγάλουν τον Ryan παιχτουρα αφού με άλμα λογικής το ps5 550 είναι φθηνό εδώ το s κάνει 500 550, τι να κάνουμε κ εμείς οι κακομοίρηδες δε μπορούμε να μπούμε τόσο μέσα όσο η μικροσοφτ στο κόστος το δίνουμε χάρισμα 

 

Το οτι έχουν χασούρα έχουν,πόσο δεν ξερω. 

Βρες μου εσύ έναν ssd 2230  στοκ που θέλω για series s και σου δίνω 100 ευρώ. Μόνο ο ssd φυσικά σε λιανική έχει 150 ευρω

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Βρες μου εσύ έναν ssd 2230  στοκ που θέλω για series s και σου δίνω 100 ευρώ. Μόνο ο ssd φυσικά σε λιανική έχει 150 ευρω

Οταν παίρνουν εκατομμυρια δίσκους, τους παίρνουν στην μιση τιμη ή και ακομα ποιο κατω απο την τιμη που θα τον παρουμε τον δισκο εσυ και εγω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Το οτι έχουν χασούρα έχουν,πόσο δεν ξερω. 

Βρες μου εσύ έναν ssd 2230  στοκ που θέλω για series s και σου δίνω 100 ευρώ. Μόνο ο ssd φυσικά σε λιανική έχει 150 ευρω

Αλήθεια τώρα; Τι σχέση έχει ότι δεν βρίσκεις SSD  εσύ με το κόστος κ τα συμβόλαια που έχουν οι μεγάλες εταιρίες στη προμήθεια υλικών. Επίσης δε λέω κάτι διαφορετικό.πολυ πιθανόν να μπαίνουν μέσα 50; 80 δολάρια; 

τρελενομαι με το 200 ευρώ μπαίνω μέσα. Εμετος με το που αποσκοπεί.

Είμαι μαγκιά του και δικαιωμα του να κάνει όσο αύξηση θέλει.

το να την κάνει όμως στρώνοντας χαλί από τώρα με πρόφαση βασισμένη πάνω σε μια αρλουμπα η οποία όπως έχει διατυπωθεί υποβαθμίζει την νοημοσύνη μου είναι ξεφτίλα. Άκου εκεί πουλάω κάτι 300 και μπαίνω μέσα 200. Σε ποιο καπιταλιστικό σύστημα να το πεις κ να μη σε πάρουν με τις πέτρες. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...