Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, raid_av είπε

Παιδιά το mw2 στο cdkeys το εχει 67ευρω προχωραω αφοβα σε αγορα η θα εχω κανα θεμα ? Για EU λεει και οτι γινεται activate Ελλάδα.

 

Ναι δεν έχεις πρόβλημα. Ωστόσο αν ξέρεις τον οδηγό με gift cards brazil έχει νομιζω 61 ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, dream21 είπε

Aπο όπου θες γίνεται αρκεί πριν το αγοράσεις να τσεκάρεις ότι μπορείς να έχεις ip της χωρας που αγορασες ωστε να το περασεις μεσω VPN. εχω ενεργοποιηση απο τουρκια , αργεντινη , βραζιλία. 

Μια ερωτηση τα παιχνιδια που αναγραφονται για λατινικη αμερικη για ποιες χωρες ειναι?Επειδη δεν προσδιοριζει αν ειναι βραζιλια ,η αργεντινη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Μια ερωτηση τα παιχνιδια που αναγραφονται για λατινικη αμερικη για ποιες χωρες ειναι?Επειδη δεν προσδιοριζει αν ειναι βραζιλια ,η αργεντινη 

Αργεντινή είναι, απλά σε μερικά που έχουν μεγάλο τίτλο δεν φαίνεται, άμα μπεις μέσα το γράφει. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ερώτηση. Τι παίζει με τα DLC σε παιχνίδια του gamepass; Σκέφτομαι να πάρω το bundle του Forza 5. Θα παίζει κανονικά έτσι; άσχετα με το γεγονός πως το base game δεν είναι δικο μου αλλά στο gamepass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, TutaKachun είπε

Ρε παιδιά ερώτηση. Τι παίζει με τα DLC σε παιχνίδια του gamepass; Σκέφτομαι να πάρω το bundle του Forza 5. Θα παίζει κανονικά έτσι; άσχετα με το γεγονός πως το base game δεν είναι δικο μου αλλά στο gamepass

Ναι θα παίζει κανονικά το DLC εφόσον έχεις ενεργή συνδρομή gamepass μιας και το παιχνίδι στο παρέχει η υπηρεσία.

Επεξ/σία από Saloufas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Μια ερωτηση τα παιχνιδια που αναγραφονται για λατινικη αμερικη για ποιες χωρες ειναι?Επειδη δεν προσδιοριζει αν ειναι βραζιλια ,η αργεντινη 

Tα περισσότερα είναι Αργεντινή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Games with Gold πραγματικά έχει πιάσει πάτο καλύτερα να μην δίνουν τίποτα και να δίνουν κανά paid dlc κάθε μήνα. Παρακμή.

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα το plague tale requiem... Σ Υ Γ Κ Λ Ο Ν Ι Σ Τ Ι Κ Ο!!!!!! 

από τα καλυτερα παιχνιδια που έπαιξα ποτε !! Και, είμαι gamer από το 1985!!!!!!!

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Saloufas είπε

Αργεντινή είναι, απλά σε μερικά που έχουν μεγάλο τίτλο δεν φαίνεται, άμα μπεις μέσα το γράφει. 

Με vpn  περνανε κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)


Eμένα τελικά σήμερα μου επέστρεψε τα χρήματα το eneba αλλά πήγα χθες σε ένα μαγαζί και το αγόρασα δεν άντεξα να περιμένω

Επεξ/σία από andreas443
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γίνεται η κονσόλα να είναι συνδεδεμένη με wifi στο router και παράλληλα με ethernet σε τοπικό δίκτυο;

Γίνεται να μην κλείνει το wifi όταν συνδέω το καλώδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...