Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Επειδή σε κοντινά μαγαζιά της περιοχή μου δεν βρίσκω eneloop μπαταρίες.

Τι έχετε να πείτε γι' αυτές ή αυτές?

Είναι καλές?

Κανένα ΙΚΕΑ δεν έχεις κοντα να παρεις LADA?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Εντάξει πανικος . Ανοίγω την κονσόλα ακουγεται ο ήχος παραμορφωμενος λες και παιζει από πικάπ και η βελόνα γρατζουνάει. Κάνω επανεκινηση τίποτα . Κάνω αλλαγή καλώδιο hdmi τίποτα. Αλλαγή θέσης hdmi τίποτα. Το σβήνω 10 λεπτά εκτός ρευματος ανοίγω λειτουργεί καλα ο ήχος. Βάζω το ΝΒΑ 2Κ22 στο blu ray δεν υπάρχει δίσκος μου λέει. Βάζω re8 στο blue ray δεν υπάρχει δίσκος. Κάνω επανεκκίνηση σφάλμα κονσόλας με επιλογές επανεκκίνησης ξανά. Μέσα στον εκνευρισμό μου δεν είδα τι σφάλμα μου έγραψε. Τώρα λειτουργουν όλα κανονικά και ο ήχος και το blu ray χωρίς την ήχο μπάρα βέβαια. 

 

***UPDATE*** μετά από νέα επανεκινηση της κονσόλας λειτουργεί και η soundbar........ Στα, καλά καθούμενα

Τώρα είναι οκ όλα δηλαδή; Παίζει κανονικά από το soundbar μέσω eArc;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Lobo10 είπε

Τώρα είναι οκ όλα δηλαδή; Παίζει κανονικά από το soundbar μέσω eArc;

Ναι απλά με έπιασε ένας πανικός γιατί μετά το hdmi που έκανα χωρίς ρευμα την κονσόλα όταν τα, άναψα όλα είχα χάλια ηχ με παρασιτο και μετά δεν διάβαζε το blu ray και σκεφτόμουν να φανταστείς παλι καλά έχω εγγυηση μέχρι 10 Νοεμβρίου και ευτυχως το επαθε τώρα αλλά 15 μέρες χωρίς κονσόλα. Μετά στα καλά καθουμενα έστρωσε ο ήχος διάβασε το blu ray και δουλευει και από την soundbar και η κονσόλα και η τηλεόραση και το mag. Δεν ξέρω τι σκαλωμα είχε φάει αλλά σε ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Lobo10 είπε

Παρακολουθησέ το αυτές τις μέρες και κάνε ένα τηλ στην MS να καταγραφούν αυτά που σου παρουσίασε.

με προβληματισε το γεγονος οτι δεν διαβαζε το blu ray . Ο ηχος αντε να πω εφαγε σκαλωμα . Ταυτοχρονα ομως και το Blu ray . Η εγγυηση τελειωνει τον αλλο μηνα συμπληρωνω 2 χρονια ( Day One αγορα ) . Να το εστελνα προληπτικα μην και πεθανει το blu ray κατα τα Χριστουγεννα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

με προβληματισε το γεγονος οτι δεν διαβαζε το blu ray . Ο ηχος αντε να πω εφαγε σκαλωμα . Ταυτοχρονα ομως και το Blu ray . Η εγγυηση τελειωνει τον αλλο μηνα συμπληρωνω 2 χρονια ( Day One αγορα ) . Να το εστελνα προληπτικα μην και πεθανει το blu ray κατα τα Χριστουγεννα ; 

Μίλα με την MS. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι εχουμε εδω ?!?!? Οιωνός αυξήσεων και από την microsoft ?!?!

https://www.enternity.gr/Article/Games/News/phil-spencer-den-tha-mporesoume-na-apofygoume-tis-auksiseis-stis-times-tou-xbox/77340.html

 

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Βάλτε συνδρομή τώρα πριν έρθουν οι αυξήσεις.

εμενα ληγει τον Φεβρουαριο η συνδρομη που ειχα κανει οταν αγορασα την κονσολα :( δεν μπορω να στακαρω ετσι δεν ειναι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

τι εχουμε εδω ?!?!? Οιωνός αυξήσεων και από την microsoft ?!?!

https://www.enternity.gr/Article/Games/News/phil-spencer-den-tha-mporesoume-na-apofygoume-tis-auksiseis-stis-times-tou-xbox/77340.html

 

Γιατί περίμενες να μείνουν σταθερές για πάντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...