Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, tsakolis είπε

Ρε παιδιά γιατί δεν υπάρχει ΠΟΥΘΕΝΑ η μπαταρία για τα χειριστήρια;image.png.cf65e257365593d9f431eb7dfcf6cf84.png

Ουσιαστικά το πλαστικό κουτί πληρώνεις. πάρε με κανα 10ρικο 4 AA 2600 mΑh και οταν αδειασουν οι 2 θα εχεις τις άλλες ετοιμες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το χειριστήριο της κονσόλας είναι υπερβολικά θιρυβωδες. Κλικ κλακ, κλακ κλικ μας έχει σπάσει τα @@ τα βράδια που έχει απόλυτη ησυχία στο σπιτι.

Τα thumbsticks τα έφτιαξα βάζοντας λάστιχο γύρω τους και δεν κάνουν θόρυβο πλεον. Γνωρίζει κάποιος λύση για τα κουμπια;

 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Dorian είπε

Ουσιαστικά το πλαστικό κουτί πληρώνεις. πάρε με κανα 10ρικο 4 AA 2600 mΑh και οταν αδειασουν οι 2 θα εχεις τις άλλες ετοιμες.

Την άνεση/ευκολια του να γλυτώσεις το βάλε βγάλε/φόρτιζε των μπαταριών πληρώνεις, για αυτο το λόγο και κυκλοφορουν και charge stations...

Edit τι ακριβώς το αστειο εχει αυτό @katanalwtis ?

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Dorian είπε

δεν το ηξερα, πως;. Μόνο μέσα στις ρυθμίσεις του λειτουργικού βρήκα κάτι. το έβαλα στο τερμα.

ΠΑΣ ρυθμίσεις συσκευές αξεσουάρ τρεις τελίτσες ένταση και το βάζεις στο τέρμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Την άνεση/ευκολια του να γλυτώσεις το βάλε βγάλε/φόρτιζε των μπαταριών πληρώνεις, για αυτο το λόγο και κυκλοφορουν και charge stations...

Edit τι ακριβώς το αστειο εχει αυτό @katanalwtis ?

Και στη μια και στην αλλη περιπτωση εισαι βαλε βγαλε ή ασε και παρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό δεν ειναι αφού οι μπαταρίες δεν κρατάνε για πάντα?😉

Απλά η μια περίπτωση ειναι πιο απλη/βολική απο την άλλη, εξου και η άνεση/ευκολία που έγραψα πιο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το scorn είναι αποκλειστικα για ολίγους του είδους  Εγώ ήθελα να έχει και στοιχεία doom μέσα.  Πιστολίδι και κοψιμο το κεφαλι ,είναι εντελώς άλλη κατηγορία 

Ελα σε 3 μέρες περιμένουμε πως και πως το plague. Το 1ο το ευχαριστηθηκαμε σπίτι και αυτο δειχνει να έχει αναπτυχθεί περισσότερο.  Για να δουμε . Σίγουρα θα είναι παιχνιδαρα

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Scorn δεν ξέρω σε ποιους λίγους πραγματικά απευθύνεται.

Δεν το έχω τελειώσει ακόμα, αλλά ειναι πολύ κακό/μέτριο συνολικά, ειδικά για 50ευρώ τίτλο με μολις 5-6ωρες διαρκεια χωρις replay value.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι όλοι περιμέναμε ότι το Scorn δεν θα είναι masterpiece στον τομέα του gameplay. 
 

Είναι ένα ατμοσφαιρικό ταξίδι σε έναν περίεργο κόσμο. Εγώ είμαι οκ με αυτό. Είμαι immersed και το απολαμβάνω αλλά ναι, σίγουρα δεν είναι για όλους. 

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, tsakolis είπε

Ρε παιδιά γιατί δεν υπάρχει ΠΟΥΘΕΝΑ η μπαταρία για τα χειριστήρια;image.png.cf65e257365593d9f431eb7dfcf6cf84.png

Εγώ δεν θα σου πρότεινα με τη καμία να αγοράσεις το επίσημο κιτ επαναψορτιζομενης μπαταρίας της ms.

Θα σου χαλάσει πολύ εύκολα και γρήγορα.

Καλύτερα να πάρεις μια τετράδα AA επαναφορτιζομενες μπαταρίες και έναν ταχυφορτιστη και είσαι άρχοντας.

Εγω αυτό έχω κάνει πάντως.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...