Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, thanasis00 είπε

Σίγουρα δεν είναι, αλλά δεν είναι ότι δεν έβλεπα κόσμο, απλά έβλεπα ελάχιστο...

Δηλαδη πας από τα settings στο network stats (  δεν θυμαμε ακριβώς πως λέγεται τωρα) και δεν λέει open nat?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

28 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Δηλαδη πας από τα settings στο network stats (  δεν θυμαμε ακριβώς πως λέγεται τωρα) και δεν λέει open nat?

Moderate λέει γιατί έχω double NAT στο σπίτι, και θέλει λίγη δουλειά για να το διορθώσω. Πάντως γενικά δεν έχω πρόβλημα να παίζω και online, μια χαρά πάει το Fifa 23 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου ειχε απαγορευση για οτιδηποτε μεχρι σημερα . Δεν μπορω να βασιστω σε ενα αγγλικο site προτειμω το βραδυ να ασχοληθω μονος μου :) εξαλου τζαμπα ειναι στο game pass ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορεί να ακουστεί χαζό αλλά από το online manual του x εχω μπερδευτεί με το τι ακουστικά υποστηρίζει. bluetooth έχει; καρφί στο κουτί δεν έχει. στο χειριστήριο δεν βόλευε και είχε χαμηλή ένταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Dorian είπε

Παιδιά μπορεί να ακουστεί χαζό αλλά από το online manual του x εχω μπερδευτεί με το τι ακουστικά υποστηρίζει. bluetooth έχει; καρφί στο κουτί δεν έχει. στο χειριστήριο δεν βόλευε και είχε χαμηλή ένταση. 

Η ενταση απο το χειριστήριο ρυθμίζεται. Μήπως το έχεις χαμηλά απο εκεί?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, @pnea1973 είπε

Η ενταση απο το χειριστήριο ρυθμίζεται. Μήπως το έχεις χαμηλά απο εκεί?

 

δεν το ηξερα, πως;. Μόνο μέσα στις ρυθμίσεις του λειτουργικού βρήκα κάτι. το έβαλα στο τερμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Το οποίο δεν έχει ακόμα reviews εκτός από ένα με 80/100.

Τα reviews ανέβηκαν και δυστηχως οπως και στο medium δεν ειναι οτι το καλύτερο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...