Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζω το Gears of War 2 τώρα στο XSX, τα σπάει η αναβάθμιση στα textures + 4K + FPS Boost αλλά και αρτιστικά το παιχνίδι όταν προχωρήσεις λίγο στους Locust, θυμίζει πολλή το Scorn που θα βγει τώρα 14/10.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ένα χεράκι, γιατί θα σαλτάρω.

Έχω ένα υπόλοιπο στο microsoft account  μου στα 10 ΕΥΡΩ. Από το XSX στο Ρυθμίσεις --> Λογαριασμός-->Πληρωμή και χρέωση μου βγάζει κανονικά σαν τρόπο πληρωμής τα 10€ του balance και μια δυό κάρτες που έχω.

ΑΛΛΑ όταν πάω να αγοράσω κάτι, πάντα από το XSX, ΔΕΝ μου έχει σαν τρόπο πληρωμής τα 10€ του balance.

* Προσπάθησα να αγοράσω κάτι με λιγότερα από 10€, τζίφος δεν υπάρχει η επιλογή.

* Προσπάθησα να αγοράσω κάτι που κάνει πάνω από 10€ με την κάρτα μου (να δω μήπως χρεώσει τη διαφορά πχ 15,99€ το game - 10€ το balance = 5,99€) αλλά όχι, χρέωσε ΟΛΟ το ποσό.

Έχω κλείσει/βγάλει το XSX από ρεύμα για κανά 10λεπτο αλλά τα ίδια.

Καμιά ιδέα;;

ΥΓ XBOX και λογαριασμός όλα στο ίδιο region, Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Braveheart1980 είπε

Παιδιά ένα χεράκι, γιατί θα σαλτάρω.

Έχω ένα υπόλοιπο στο microsoft account  μου στα 10 ΕΥΡΩ. Από το XSX στο Ρυθμίσεις --> Λογαριασμός-->Πληρωμή και χρέωση μου βγάζει κανονικά σαν τρόπο πληρωμής τα 10€ του balance και μια δυό κάρτες που έχω.

ΑΛΛΑ όταν πάω να αγοράσω κάτι, πάντα από το XSX, ΔΕΝ μου έχει σαν τρόπο πληρωμής τα 10€ του balance.

* Προσπάθησα να αγοράσω κάτι με λιγότερα από 10€, τζίφος δεν υπάρχει η επιλογή.

* Προσπάθησα να αγοράσω κάτι που κάνει πάνω από 10€ με την κάρτα μου (να δω μήπως χρεώσει τη διαφορά πχ 15,99€ το game - 10€ το balance = 5,99€) αλλά όχι, χρέωσε ΟΛΟ το ποσό.

Έχω κλείσει/βγάλει το XSX από ρεύμα για κανά 10λεπτο αλλά τα ίδια.

Καμιά ιδέα;;

ΥΓ XBOX και λογαριασμός όλα στο ίδιο region, Ελλάδα.

αγόρασε το από το site αν δεν στο βγάζει. σε προσφορές xbox games with gold έχει πολλά κάτω των 10€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, thagkol είπε

Καλύτερα να ρωτήσεις στη Microsoft, κάποιος τρόπος θα υπάρχει.

Done that 😉

3 ώρες πριν, rodosf1 είπε

αγόρασε το από το site αν δεν στο βγάζει. σε προσφορές xbox games with gold έχει πολλά κάτω των 10€.

Το δοκίμασα και αυτό, δεν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Braveheart1980 είπε

Παιδιά ένα χεράκι, γιατί θα σαλτάρω.

Έχω ένα υπόλοιπο στο microsoft account  μου στα 10 ΕΥΡΩ. Από το XSX στο Ρυθμίσεις --> Λογαριασμός-->Πληρωμή και χρέωση μου βγάζει κανονικά σαν τρόπο πληρωμής τα 10€ του balance και μια δυό κάρτες που έχω.

ΑΛΛΑ όταν πάω να αγοράσω κάτι, πάντα από το XSX, ΔΕΝ μου έχει σαν τρόπο πληρωμής τα 10€ του balance.

* Προσπάθησα να αγοράσω κάτι με λιγότερα από 10€, τζίφος δεν υπάρχει η επιλογή.

* Προσπάθησα να αγοράσω κάτι που κάνει πάνω από 10€ με την κάρτα μου (να δω μήπως χρεώσει τη διαφορά πχ 15,99€ το game - 10€ το balance = 5,99€) αλλά όχι, χρέωσε ΟΛΟ το ποσό.

Έχω κλείσει/βγάλει το XSX από ρεύμα για κανά 10λεπτο αλλά τα ίδια.

Καμιά ιδέα;;

ΥΓ XBOX και λογαριασμός όλα στο ίδιο region, Ελλάδα.

Παιδιά τελικά είναι σε Ιρλανδία τα λεφτά, από το rewards! Μπορώ να αλλάξω region σε Ιρλανδία, να αγοράσω κάτι με ελληνική κάρτα και να ξαναγυρίσω το region σε Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Παιδιά τελικά είναι σε Ιρλανδία τα λεφτά, από το rewards! Μπορώ να αλλάξω region σε Ιρλανδία, να αγοράσω κάτι με ελληνική κάρτα και να ξαναγυρίσω το region σε Ελλάδα;

Με Ελληνική κάρτα όχι. Μόνο αν φορτώσεις prepaid gift cards ίδιου region. Διαφορετικά αγοράζεις κάτι στο 10άρικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βαζω εδω για όποιον ενδιαφέρεται.Watch Dogs Legion στα 9.90 απο γερμανο.Δειχνει διαθεσιμο.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Το βαζω εδω για όποιον ενδιαφέρεται.Watch Dogs Legion στα 9.90 απο γερμανο.Δειχνει διαθεσιμο.

 

Έχει smart delivery; Μήπως επίσης είναι το επόμενο υποψήφιο για Gamepass τώρα που έχει πάρει φόρα η Ubisoft;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...