Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτι θα βγουν σλιμ εκδοσεις εισαι σιγουρο.Το ποτε θα γινει ειναι αγνωστο.μπορει στην ε3 που θα γινει του χρονου το καλοκαιρι να εχουμε ενημερωση για νεο μοντελο xbox.Το one s σχεδον ειναι κλινικα νεκρο απο νεες κυκλοφοριες παιχνιδιων.Αν θες να παιξεις νεα παιχνιδια που εχουν κυκλοφορησει στο series x παρτο να το χαρεις.Νεο μοντελο series x μπορει να κανει και 1μιση χρονο να κυκλοφορησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό είναι το θέμα ότι ακόμα δε θα παίξω νέα παιχνίδια γιατί έχω ακόμη να παίξω παλιά, απλά κάποια από αυτά είναι enchased για το series x.

Το μόνο μου θέμα είναι μη το πάρω τώρα και μετά από λίγο βγεί ανανεωμένη, βελτιωμένη έκδοση.

 

Επεξ/σία από 1988panos2171
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Lobo10 είπε

Τι να μείνει ρε παιδιά; Δύσκολα να βγει νέα κονσόλα τα επόμενα 2-3 χρόνια. Ακόμα δεν έχουμε δει καν  current gen παιχνίδια.

Το πολύ να βγάλουν κάνα dongle για cloud gaming ή κάποιο είδος tablet με ενσωματωμένο μοχλό πάλι μόνο για cloud.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, 1988panos2171 είπε

Αυτό είναι το θέμα ότι ακόμα δε θα παίξω νέα παιχνίδια γιατί έχω ακόμη να παίξω παλιά, απλά κάποια από αυτά είναι enchased για το series x.

Το μόνο μου θέμα είναι μη το πάρω τώρα και μετά από λίγο βγεί ανανεωμένη, βελτιωμένη έκδοση.

 

Κάνε τη χάρη στον εαυτό σου και πάρε το series x, γιατί με το one s, είσαι στα όρια του μαζοχισμού εν έτει 2022. Τώρα όσον αφορά αν θα βγει ανανεωμένη έκδοση σύντομα, μόνο η μικρομαλακή ξέρει κι αυτή όχι σίγουρα. Τα δεδομένα πάντως δειχνουν, πως δεν θα βγει τώρα κοντά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Κάνε τη χάρη στον εαυτό σου και πάρε το series x, γιατί με το one s, είσαι στα όρια του μαζοχισμού εν έτει 2022. Τώρα όσον αφορά αν θα βγει ανανεωμένη έκδοση σύντομα, μόνο η μικρομαλακή ξέρει κι αυτή όχι σίγουρα. Τα δεδομένα πάντως δειχνουν, πως δεν θα βγει τώρα κοντά. 

Εγώ πιστεύω ότι αν δεν έχεις την ανάλογη τηλεόραση και αν δεν παίζεις ΑΑΑ μπορείς και με one S να παίζεις τε γνωστά  multiplayer/indie/AA μια χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα . Κάποιος που να ασχολείται με τα Microsoft Rewards ? έφτασα επίπεδο 2 . Άλλαξε η αναζήτηση . Έκανα το μπόνους του Edg . Αναζήτηση υπολογιστή τι ακριβώς πρέπει να κάνω ; είμαι σε εταιρικό domain και δεν μπορώ να συνδεθώ με το microsoft account μου . Μόνο όταν κάνεις Login με Microsoft account λειτουργεί ; Επίσης Αναζήτηση για κινητές συσκευές ; Κατέβασα στο κινητό μου τον edge κάνω αναζήτηση αλλά δεν τον μετράει ενώ είναι συνδεμένο το account 

image.png.cc72be999f34d0a866bc30336f1b838a.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Choutas είπε

Εγώ πιστεύω ότι αν δεν έχεις την ανάλογη τηλεόραση και αν δεν παίζεις ΑΑΑ μπορείς και με one S να παίζεις τε γνωστά  multiplayer/indie/AA μια χαρά.

Έχω 4k πλέον και απ' ότι βλέπω τα παιχνίδια που παίζω/θα παίξω είναι enhanced η και 4k οπότε η ζυγαριά γέρνει προς το series X.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 1988panos2171 είπε

Έχω 4k πλέον και απ' ότι βλέπω τα παιχνίδια που παίζω/θα παίξω είναι enhanced η και 4k οπότε η ζυγαριά γέρνει προς το series X.

Spoiler

 

uncle_Phil.jpg.1c39e9f9fd6ffd7b0f2eef7d7e442e25.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Καλημέρα . Κάποιος που να ασχολείται με τα Microsoft Rewards ? έφτασα επίπεδο 2 . Άλλαξε η αναζήτηση . Έκανα το μπόνους του Edg . Αναζήτηση υπολογιστή τι ακριβώς πρέπει να κάνω ; είμαι σε εταιρικό domain και δεν μπορώ να συνδεθώ με το microsoft account μου . Μόνο όταν κάνεις Login με Microsoft account λειτουργεί ; Επίσης Αναζήτηση για κινητές συσκευές ; Κατέβασα στο κινητό μου τον edge κάνω αναζήτηση αλλά δεν τον μετράει ενώ είναι συνδεμένο το account 

image.png.cc72be999f34d0a866bc30336f1b838a.png

Σου δουλεύει και στη κονσόλα ή μόνο από το pc μπορείς να το δουλέψεις όλο το σκηνικό rewards;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Καλημέρα . Κάποιος που να ασχολείται με τα Microsoft Rewards ? έφτασα επίπεδο 2 . Άλλαξε η αναζήτηση . Έκανα το μπόνους του Edg . Αναζήτηση υπολογιστή τι ακριβώς πρέπει να κάνω ; είμαι σε εταιρικό domain και δεν μπορώ να συνδεθώ με το microsoft account μου . Μόνο όταν κάνεις Login με Microsoft account λειτουργεί ; Επίσης Αναζήτηση για κινητές συσκευές ; Κατέβασα στο κινητό μου τον edge κάνω αναζήτηση αλλά δεν τον μετράει ενώ είναι συνδεμένο το account 

image.png.cc72be999f34d0a866bc30336f1b838a.png

Εγώ το έχω με login ms account και δουλεύει μια χαρά. Αναζήτηση βάλε ότι θέλεις. Εγώ βάζω τυχαία αρχικό γράμμα και μετά συμπληρώνει αυτόματα διάφορα. Το δουλεύω από Η/Υ και με Edge. Στο τηλέφωνο (τουλάχιστον σε android) δεν μου δούλεψε με τον Edge. Κατέβασα το bing και κάνω από εκεί "αναζητήσεις" και όλα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, specre είπε

Εγώ το έχω με login ms account και δουλεύει μια χαρά. Αναζήτηση βάλε ότι θέλεις. Εγώ βάζω τυχαία αρχικό γράμμα και μετά συμπληρώνει αυτόματα διάφορα. Το δουλεύω από Η/Υ και με Edge. Στο τηλέφωνο (τουλάχιστον σε android) δεν μου δούλεψε με τον Edge. Κατέβασα το bing και κάνω από εκεί "αναζητήσεις" και όλα οκ.

Κατέβασα και το bing . Λειτουργεί η αναζήτηση σε υπολογιστή και σε edge αλλά όχι σε κινητές συσκευές . Απο Android είτε απο edge είτε απο bing δεν τα μετράει και είναι κανονικά login το account το εσβησα και το ξανά έβαλα αλλά τίποτα 

image.png.bc6e59db9bfb2cead0add2353ff65026.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...